نظرسنجی: فلوریدا حاضر به پرداخت برای آب پاک; ائتلاف: در اینجا چگونه آنها باید آن را انجام دهد

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:00 PM EDT Apr 18, 2020فلوریدا رای دهندگان گرامی داشتن آب تمی

توسط ABTINNEWS در 31 فروردین 1399

فلوریدا رای دهندگان گرامی داشتن آب تمیز و در حال حاضر به پرداخت برای آن است.

در اخیر ایالت نظرسنجی از رای دهندگان ثبت نام 62.4% گفت که آنها مایل به پرداخت هزینه اضافی $2 ماه برای پروژه های به تمیز کردن فلوریدا آبراه.

بنابراین این نظرسنجی حامیان این Brevard, هندی, مرداب به رود ائتلاف و آب تمیز ائتلاف Indian River County, درخواست دولت پنج مدیریت آب مناطق به افزایش نرخ مالیات بر دارایی 0.1 آسیاب یا 10 سنت برای هر 1000 دلار ارزش مشمول مالیات.

خواهد بود که اضافی $18.70 از یک سال و یا 1.56 دلار در ماه برای $237,000 خانه (متوسط ارزیابی ارزش برای یک خانه در فلوریدا) با $50,000 معافیت حیاط.

بیشتر بخوانید FAU آب تمیز نتایج نظرسنجی

با فلوریدا $16 تریلیون املاک و مستغلات, پایگاه اندکی افزایش مالیات ها را افزایش حدود 160 میلیون دلار در سال است.

به علاوه پیشنهاد افزایش مالیات بر دارایی "نیست در واقع افزایش در همه," گفت: پل Fafeita یک ساحل Vero راهنمای ماهیگیری و رئیس جمهور از آب تمیز ائتلاف Indian River County است.

برای هر یک از نه سال گذشته — به مسیر زیر فرماندار تگزاس ریک اسکات برای اولین بار در هشت سال گذشته تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis — آب مدیریت مناطق را "نورد" نرخ مالیات بر دارایی به یک سطح است که با توجه به افزایش ارزش املاک و ساخت و ساز جدید را تولید همان درآمد به عنوان سال قبل از.

بیشتر: آب منطقه تایید نورد-بازگشت اموال نرخ مالیات

بنابراین به جای افزایش مالیات پیشنهاد خواهد واقعا نه فقط "عقب" نرخ تا کنون Fafeita گفت. "همه ما از پیشنهاد قرار دادن در جای خود یک بخش بسیار کوچک از نرخ مالیات که در نظر گرفته شده است."

تطبیق بودجه

این ائتلاف نشان می دهد مدیریت آب منطقه با استفاده از پول 50 درصد مسابقات برای شهرها و استان ها برای اجرای پروژه ها برای مبارزه با آلودگی آب مشکلاتی از قبیل:

 • سیستم سپتیک به فاضلاب تبدیل
 • ارتقاء فاضلاب
 • پیدا کردن جایگزین برای استفاده از لجن فاضلاب شهری (با نام مستعار biosolids) به عنوان کود کشاورزی

پول خواهد بود اختصاص داده شده برای, پاک, پروژه های آب گفت: Vince بره جزیره مریت رئیس Brevard, هندی, مرداب به رود ائتلاف و نه اجازه داده می شود بخشی از این مناطق به طور کلی صندوق.

"من فکر می کنم این پول می توان با مدیریت بهتر آب در مناطق که در واقع ساختمان این پروژه به جای قرار دادن آن همه در تالاهاسی و اجازه دادن به آنها در دل آن بیرون" گفت: Fafeita گفت.

Jacqui Thurlow-Lippisch عضو فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه مدیره گفت: او را "کاملا نگاهی به پیشنهاد و حمایت از آن."

اگر چه هزینه به صاحب خانه به طور متوسط می تواند حداقل صاحبان املاک بزرگ را بزرگتر رسید.

یک سال 2016 TCPalm تحقیقات نشان مالیات عقبگرد تایید شده توسط فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه مدیره در سال 2015 را نجات داد یک ترکیب $2.1 میلیون دلار برای 15 شرکت: هفت هتل سه نرم افزار, دو, جاذبه های توریستی, دو فروشگاه های خرده فروشی و یک قند تولید. فلوریدا قدرت و نور Co. ذخیره شده ترین: $531,550.

بیشتر: کاهش مالیات را میدزدد باتلاقی موجب صرفه جویی در کسب و کارهای بزرگ میلیون ها دلار

پرداخت مالیات های بالاتر "است که فقط بخشی از کسب و کار بزرگ است که آنها" Fafeita گفت. "اگر شما سود بزرگ در یک طرف شما پرداخت بخشی از آن را در آب طرف."

سیاست نقش مهمی در آب منطقه' تصمیم گیری Thurlow-Lippisch گفت: "من نمی توانم بگویم که آن را نمی کند. اما زمانی که مردم جلو آمده و می گویند: "ما می خواهیم این را هر چیزی می تواند اتفاق می افتد."

نتایج نظرسنجی

نظرسنجی انجام شده توسط کسب و کار و اقتصاد سنجی و ابتکار در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک بررسی 1,150 مردم ایالت تلفنی و آنلاین و دارای یک حاشیه خطا از 2.9 درصد است.

این نظرسنجی انجام شد در اوایل ماه فوریه قبل از coronavirus همه گیر سقوط اقتصاد با بیکاری گسترده و بیکاری.

"واضح است که مسئله" بره گفت.

اما بره همچنین اشاره کرد رای گیری مسائل مربوط به جمع آوری پول برای پروژه های زیست محیطی تقریبا همیشه حمایت عمومی و حتی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و در طول رکود اقتصادی ،

"رای دهندگان و مالیات دهندگان باید همیشه یک مقدار زیاد در آب بره گفت. "ما در یک دوره عدم قطعیت در حال حاضر. ما نمی دانیم که چقدر این ویروس در حال رفتن به انجام به غرفه اقتصاد است. اما ما فکر می کنم ما پیشنهاد هنوز هم باعث می شود به اندازه کافی حس به فشار رو به جلو با آن است."

مونیکا Escaleras استاد و مدیر کسب و کار و اقتصاد رای گیری ابتکار عمل فکر نمی کند coronavirus تغییرات مردم تمایل به پرداخت بیشتر برای آب پاک.

"نتایج ممکن است حتی قوی تر اگر ما در این نظرسنجی در حال حاضر" Escalares گفت. "بیش از همیشه از مردم می خواهم به سالم و داشتن آب پاک است که بخش بزرگی از آن است."

فلوریدا خود را محدودیت ها: تنها 39.9 درصد خواهد بود مایل به پرداخت هزینه اضافی $4 ماه در, پاک, پروژه های آب, با توجه به بررسی.

پاسخ دهندگان به گسترش در سراسر کشور با بیش از پرجمعیت جنوب (31%) و غرب مرکزی (27 درصد) از مناطق کمتر پرجمعیت شمال غربی (12.2%), شمال (10.8 درصد) و شرق مرکزی (19%) در مناطق.

پاسخ دهندگان به همه ثبت نام رای دهندگان بیش از 18 سال با حدود نیمی 65 ساله یا مسن تر. سیاسی 43 درصد دموکرات 39.6 درصد جمهوری خواهان و 17.5% مستقل.

بر اساس این نظرسنجی 84 درصد از دموکرات ها 79 درصد از جمهوری خواهان و 79 درصد از مستقل موافق و یا کاملا موافق است که این مهم در دولت دهم بیشتر برای محافظت از فلوریدا آبراه.

"این است که یک جمهوری خواه و دموکرات موضوع" Fafeita گفت. "این یک آب تمیز مسئله است. آن را در مورد بهبود سلامت ایجاد شغل و حفاظت از ارزش ملک. آن چیزهایی هستند که هر دو طرف می توانید پشت سر گذاشت."

آب تمیز نظرسنجی

بیشتر داده های جمع آوری شده از ایالت FAU نظرسنجی انجام شده برای آب پاک ائتلاف در بروارد و رودخانه هند شهرستانهای:

 • 87 درصد فکر می کنم این بسیار مهم است یا مهم برای تمیز کردن فلوریدا آبراه
 • 83.7% فکر می کنم سالم و تمیز آبراه بسیار مهم یا مهم به فلوریدا اقتصاد و سلامت شهروندان

پرسید: اگر دولت و دولت های محلی نیاز به کار بیشتر برای حفاظت از کیفیت آب در دریاچه ها و رودخانه ها و چشمه ها و مصب:

 • 81 درصد موافق و یا کاملا موافق
 • 84 درصد از دموکرات ها موافق و یا کاملا موافق
 • 79 درصد از جمهوری خواهان و مستقل موافق و یا کاملا موافق

چگونه نگران هستند شما در مورد کیفیت آب از فلوریدا, دریاچه ها, رودخانه ها و مصب?

 • 27.5% بسیار نگران
 • 33.9 درصد در حد متوسط و نگران
 • 24.4 درصد کمی نگران
 • 14.3% در همه نگران

که بسیار کم یا در حد متوسط در مورد کیفیت آب از فلوریدا, دریاچه ها, رودخانه ها و مصب?

 • 69 درصد از دموکرات ها
 • 50 درصد از جمهوری خواهان
 • 65 درصد از مستقل

کجا می خواهد این پول برود ؟

بر اساس مشمول مالیات ارزش ملک از سال 2018 در اینجا چقدر درآمد هر یک از فلوریدا پنج مدیریت آب منطقه خواهد تولید از 0.1 آسیاب علاوه بر مالیات بر املاک:

 • Northwest Florida: $10.2 میلیون
 • Suwannee رودخانه: 1.4 میلیون دلار
 • سنت جانز رودخانه: $33.9 میلیون
 • جنوب غربی فلوریدا: $37.4 میلیون
 • جنوب فلوریدا: $95.8 میلیون

منبع: آب پاک ائتلاف Indian River County

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن