پلیس: متهم خارج تیرانداز بالا بود و تا به حال تفنگ حمله در طول سال 2018 دستگیری

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:09 PM EDT Jul 1, 2020مرد متهم از توفنده ماشین خود را به خارج از تسهیلا

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

مرد متهم از توفنده ماشین خود را به خارج از تسهیلات شنبه در رد بلاف و باز کردن آتش بر روی کارکنان با یک تفنگ نیمه اتوماتیک دستگیر شد و در سال 2018 با حمله به سبک, تفنگ, تفنگ دستی و صدها نفر از مهمات در وسیله نقلیه خود را با توجه به پلیس.

لوئیس Wesley لین, 31, از ردینگ گلوله و کشته شدن یک مرد و زخمی شدن چهار نفر دیگر در تیراندازی در خارج مرکز توزیع در رد بلاف آخر هفته گذشته.

لین که کشته شد توسط پلیس در ضربات ظاهرا تا به حال قبلی اجرا فهم با قانون از جمله حداقل دو حادثه در شاستا شهرستان و دستگیری دو سال پیش در Henderson, Nevada.

خط مشغول به کار در مرکز توزیع در رد بلاف اما اخراج شد در فوریه 2019 برای نشان دادن به کار با توجه به Tehama County Sheriff ، مشخص نیست که آیا خط مشغول به کار بود در خارج در زمان دستگیری او در هندرسون.

در طول ماه دسامبر 2018 دستگیری افسران گفته یک تفنگ نیمه اتوماتیک تفنگ و 582 مهمات در وانت او اجاره با توجه به هندرسون اداره پلیس گزارش کردند.

این یکی از سلاح ها و خط را "مشکوک" رفتار که باعث کارکنان در یک ماشین اجاره تسهیلات در هندرسون اجرایی فرودگاه به پلیس تماس بگیرید, این گزارش می گوید.

یک ماشین اجاره کارمند آژانس پلیس گفت که خط آمد به تسهیلات به نوبه خود در یک وانت و سپس اجاره کامیون دیگر. به عنوان او تبدیل شد در اولین کامیون کارمند دیگری او را دیدم یک تفنگ را از روی تختهای از خودرو.

پس از پشت سر گذاشتن تویوتا خط و سپس به سمت چپ در یک فورد وانت, این گزارش می گوید.

یکی دیگر شاهد گفت: پلیس در خط مشاهده شد "رانندگی به آرامی از طریق پارکینگ فرودگاه. بعد از چند دقیقه لوئیس وارد فرودگاه دوباره و راه می رفت تا به میز درخواست کارمند است که با کمک او را با اجاره 'که در آن همه بود.'"

او گفت: آژانس کرایه بسته شد تا پلیس گفت:. لین سپس در سمت چپ این گزارش می گوید. خط توضیح داده شد در گزارش پلیس به 6 فوت و 4 اینچ قد و وزن 300 پوند است.

"راننده (لین) و سپس سوار را از طریق بسیاری چندین بار و آمد به توقف در خاک بسیاری در زمینه های فرودگاه که در آن باقی مانده آن را به مدت 15 دقیقه قبل از کارکنان در تماس با پلیس" پلیس گفت:.

دو افسر در ابتدا وارد به بررسی لین و وانت.

افسر Alejandro Alcantara گفت: او را دیدم در خط بازوی چپ چه شبیه دو باندهای لاستیکی و آن را به نظر می رسد آنها استفاده شده بود به عنوان گیتس. پوست اطراف باندهای لاستیکی به نظر می رسد تیره تر از بقیه خود را بازوی افسر نوشت.

افسران پلیس لین و لود Glock نیمه اتوماتیک تفنگ دستی خود را در تسمه. نیز وجود دارد یک تخلیه, سیاه, M+M M10 نیمه اتوماتیک 7.62 x 39-کالیبر حمله از نوع تفنگ در صندلی عقب وانت در تفنگ مورد.

ماموران همچنین صدها فشنگ برای اسلحه و مجلات متعدد برای سلاح گرم است. در میان مجلات بودند 40-مجله دور و دو 30-دور مجلات برای, تفنگ, پلیس گفت:.

Tehama County sheriff مسوولان گفت: خط دو 30-دور مجلات هنگامی که مورد حمله پلیس و کارکنان در این مرکز در رد بلاف. مجله است که می تواند بیش از 10 دور هستند و نه حقوقی برای خرید در کالیفرنیا است.

اما روشن نیست اگر مجلات ضبط در نوادا بودند همان آنهایی که مورد استفاده در شنبه تیراندازی. دستیار کلانتر Phil Johnston گفت: "نمی دانم که این نوع از سلاح خط مورد استفاده در این مرکز است.

در طول نوادا دستگیری Alcantara گفت: او مشکوک لین بالا بود در متامفتامين به دلیل تورنیکه. او همچنین گفت که او متوجه لین دانش آموزان بودند پرشیب و او به طور مداوم در حال حرکت و اقدام به عنوان اگر او خارش دار است.

لین در ابتدا انکار کرد که در متامفتامين اما بعد اعتراف به استفاده از مواد مخدر, پلیس گفت:. او به پلیس گفت که او در نوادا چرا که او در راه خود را از کالیفرنیا به تگزاس و می خواستم برای دیدن برخی از مناظر.

"در یک نقطه لوئیس اعلام کرد او در حال تعقیب توسط کارکنان, اجاره ماشین, مرکز" این گزارش می گوید. اما او به افسران گفت: او نمی دانست که چرا ماشین اجاره کارکنان تعقیب او.

Alcantara گفت: او با شما تماس لین را که افسر گفت: او پسر شده بود مبتلا به بیماری های روانی و او با استفاده از مواد مخدر. او افسر گفت: او تا به حال شده است در تلاش برای رسیدن به پسر او اما قادر به.

"(مادرش) آیا دولت او موفق به دریافت یک تماس تلفنی از لوئیس دوستان دیروز که به او توصیه لوئیس اقدام بسیار عجیب و غریب است که او ادعا نفر در تعقیب او بود و او ترسان" Alcantara نوشت.

خط دستگیر شد که روز به ظن داشتن پنهان اسلحه بدون مجوز جنایت و تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر در حالی که حمل اسلحه گرم بزه.

بعد که ماه این جنایت پنهان اسلحه گرم نقض شد به کاهش بزه و او التماس کرد هیچ مسابقه به مسئول بودن تحت تاثیر با توجه به سوابق دادگاه.

او به دستور قاضی به اقامت در خارج از مشکل به مدت شش ماه پرداخت 500 دلار جریمه و جریمه سلاح های ضبط شده خود را در طول بازداشت با توجه به سوابق.

مردم از جنایت به اعدام محکوم نمی تواند از نظر قانونی خود سلاح گرم در نوادا یا کالیفرنیا, مقامات گفت. اما ظاهرا اعمال نمی شود به خط خود را از اتهام جنایت کاهش می یابد به بزه.

نوادا حادثه بود و نه خط تنها برس با قانون ،

خط دستگیر شده بود دو بار برای باتری یک بار در سال 2007 و دوباره در سال 2015 با توجه به Tehama County District Attorney مت راجرز. هر دو از کسانی که بازداشت شدند در Shasta County, او گفت:.

بزه باتری اعتقاد همراه با 10 سال ممنوعیت داشتن سلاح گرم است.

اما هیچ اتهام واصل شد پس از سال 2007 بازداشت و 2015 باتری شارژ برکنار شد, راجرز گفت. در سال 2015 او همچنین به اتهام تجاوز به حریم دیگران. او به اتمام یک "معوق قضاوت" در مورد راجرز گفت.

جانستون گفت: ممنوعیت داشتن اسلحه جلوگیری نمی کند جنایتکاران از آنها به هر حال, او گفت:.

"اگر شما می خواهید برای خود یک تفنگ شما می توانید خرید یک تفنگ از پشت یک ماشین در حدود 20 دقیقه" جانستون روز سه شنبه گفت. "اسلحه به راحتی در دسترس هستند به طور غیر قانونی."

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب