کاخ سفید تحت مستند به عنوان تظاهرات بیش از فلوید مرگ رسیدن به پایتخت کشور

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:57 PM EDT 29 مه سال 2020واشنگتن – تظاهرات بیش از جورج فلو

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

واشنگتن – تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ ضربه پایتخت کشور جمعه شب منجر به یک مستند در کاخ سفید, سخنگوی جاد دیر تایید به ایالات متحده آمریکا امروز.

فلوید یک مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را. مرگ او را برانگیخته تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

روز جمعه رئیس جمهور تهمت صحبت با فلوید خانواده گفت: او را درک درد خود را. که در تماس با آمد و چند ساعت بعد از صدای جیر جیر خود را در مورد در مورد تظاهر کنندگان در مینیاپولیس موجب خشم کشید و یک برچسب هشدار دهنده از توییتر.

اخراج افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام قتل در Floyd مرگ است.

در خارج از کاخ سفید روز جمعه Secret Service می تواند دیده می شود در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است.

متعدد خبرنگاران کاخ سفید ارسال شده که آنها هنوز هم در داخل ساختمان.

سرویس مخفی غالبا قفل کردن کاخ سفید برای درک تهدیدات امنیتی مانند بسته یا کیسه های چپ در این نزدیکی هست. اما ساختمان است که به ندرت قفل شده برای تظاهرات. و در حالی که اعتراضات در حال وقوع روزانه در خارج از کاخ سفید آنها اغلب کوچک – نقشه کشی چند ده نفر در اکثر.

در حالی که بزرگترین تظاهرات را احاطه مینیاپولیس باعث استقرار 500 ملی Guardsmen مردم به خیابان آمده اند از نیویورک به شیکاگو به سواحل کالیفرنیا. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در جریان اعتراض در لوئیزویل در پنج شنبه شب ده ها تن دستگیر شدند در شهر نیویورک ماموران شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت معترضان در شهر فینیکس و یک راننده به نظر می رسد به عمد اجرای بیش از یک تجمع اعتراضی در دنور.

این داستان شکستن و به روز خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن