عابر پیاده مرده پس از اصابت کامیون کمپرسی در پورت سنت لوسی, پلیس می گویند

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:55 PM EDT مارس 12 سال 2020پورت سنت. لوسی — یک نفر زده بود ب

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

پورت سنت. لوسی — یک نفر زده بود با یک کامیون کمپرسی سه شنبه صبح و بعد از آن در صحنه مرده با توجه به پورت سنت لوسی اداره پلیس.

این بخش همراه با سنت لوسی شهرستان نجات آتش نشانی و فلوریدا بزرگراه گشت وارد در غرب بکر جاده حدود 8:50 a. m. به گفته سخنگوی وزارت ارشد Sgt. لیزا ماری santa's adventures.

اولیه تحقیقات نشان می دهد که فورد فرار متوقف شد در حق رو به مشرق لین بین ایالتی 95 درست کردن بکر خروج از جاده با توجه به santa's adventures. نزدیک شدن کامیون کمپرسی تغییر خطوط برای جلوگیری از ماشین زده و راننده که تا به حال پا به جاده ها است.

بیشتر: Vero Beach, مرد کشته شدند پلیس-درگیر تیراندازی در فورت Lauderdale, mcdonald's, پلیس می گویند

این تحقیقات است که درمان به عنوان یک وسیله نقلیه در مقابل یک عابر پیاده پلیس اعلام کرد.

رو به مشرق خطوط از جنوب غربی بکر جاده بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ترافیک قتل محققان نتیجه گیری خود را در تحقیقات پلیس اعلام کرد. رو به مشرق تبدیل خطوط عازم شمال بزرگراه میان ایالتی 95 سطح شیب دار نیز به طور موقت بسته شده است.

بیشتر: Fellsmere 1 مورد تایید شده از COVID-19; ممکن است سیگنال نیاز به تست بیشتر بهداشت افسر می گوید:

این یک به روز رسانی داستان. بعدا بررسی برای جزئیات بیشتر.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن