خارج شده و باشگاه سام نیاز به ماسک در سراسر کشور شروع تاریخ 20 ژوئیه به عنوان COVID-19 مورد افزایش

کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:33 PM EDT Jul 15, 2020خارج شده و باشگاه سام شروع خواهد شد نیاز ب

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

خارج شده و باشگاه سام شروع خواهد شد نیاز به ماسک در فروشگاه ها و باشگاه های سراسر کشور شروع جولای 20, شرکت چهارشنبه اعلام کرد.

"ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع. ما همچنین می دانیم نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC" خرده فروشان' مدیر عامل ماموران گفت: در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

این حرکت در می آید و دو روز پس از خارج مدیر عامل داگ McMillon گفت: یک ماسک قیمومیت در فروشگاه های سراسر کشور بود "بدیهی است که چیزی که در ذهن ما است."

بهترین خرید و استارباکس شروع به نیاز مصرف کنندگان در سراسر کشور پوشیدن ماسک چهارشنبه.

ماسک های مورد نیاز: بهترین خرید برای شروع نیاز به خریداران پوشیدن ماسک در فروشگاه های سراسر کشور به عنوان COVID-19 مورد افزایش

Back-to-school تعطیلات مالیاتی: مالیات-رایگان خرید می آید به 16 متحده در این تابستان. در اینجا است که از دادن مالیات فرار.

بیشتر شرکت ها در حال ساخت پوشش صورت نیاز به عنوان ویروسی ویدئوها از خریداران tirades و درگیری بیش از اینکه از او خواسته به آنها را می پوشند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس فوران. Coronavirus باعث بیماری COVID-19.

روز چهارشنبه فدراسیون ملی خرده فروشی به نام خرده فروشان به مجموعه در سراسر کشور, ماسک, سیاست و گفت: "خرده فروشان از تمام اندازه ها شده اند در خط مقدم خدمت به مشتریان و حمایت از جوامع خود.

"ما امیدواریم که امروز اعلام شده توسط Walmart – بزرگترین خرده فروش – که از آن خواهد شد اجرای یک سیاست نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک به فروشگاه در فروشگاه خود یک نقطه اوج در این بهداشت عمومی بحث است. کارگران در خدمت مشتریان باید به یک تصمیم مهم که آیا آنها باید خطر قرار گرفتن در معرض عفونت و یا از دست دادن شغل خود به دلیل اقلیتی از مردم حاضر به پوشیدن ماسک به منظور کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus."

صنعت خرده فروشی رهبران انجمن که نشان دهنده Walmart, Target, بهترین خرید و عمده زنجیره ای, به تازگی خواسته فرمانداران به دستور ماسک در سراسر کشور و می گوید مختلف محلی حکم را ایجاد سردرگمی منجر به درگیری بین مشتریان و کارکنان فروشگاه.

اگر آمریکا بودند به آغوش پوشش در حال حاضر دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: همه گیری می تواند به ارمغان آورد به زانو در کمتر از دو ماه.

"اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم در آینده 4-6-8 هفته من واقعا فکر می کنم ما می توانیم این را تحت کنترل" او در مصاحبه روز شنبه با سردبیر مجله انجمن پزشکی آمریکا.

ماسک-پوشیدن ممکن است محافظت از شدید COVID-19: پوشیدن ماسک نه تنها محافظت از دیگران از COVID آن از شما محافظت از عفونت, شاید جدی, بیماری, بیش از حد

نه هر کس می خواهد به پوشیدن ماسک. چرا که نه؟: درگیری بیش از ماسک صورت و روانشناسی پشت چرا برخی از افراد مقاومت در برابر آنها

باشگاه سام و خارج ماسک سیاست

در این پست وبلاگ نوشته شده توسط Dacona Smith, Walmart ایالات متحده افسر ارشد عامل و لنس de la Rosa, باشگاه سام افسر ارشد عامل این شرکت می گوید نیاز به ارمغان بیاورد ثبات در سراسر فروشگاه ها و باشگاه های. در حال حاضر حدود 65 درصد از شرکت بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه ها نیاز به ماسک.

شروع جولای 20, Smith and de la Rosa نوشت بدهد فروشگاه "زمان برای اطلاع رسانی به مشتریان و اعضای تغییرات پست علامت و آموزش همکاران در پروتکل های جدید."

خارج ایجاد کرده است "سفیر سلامت" نقش و سفیران خواهد بود در نزدیکی فروشگاه, ورودی "به یاد کسانی که بدون ماسک جدید ما مورد نیاز است."

"سفیران شناسایی توسط سیاه و سفید خود را چوگان را به کار با مشتریان است که نشان می دهد تا در یک فروشگاه بدون پوشش چهره را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه حل" اسمیت و de la Rosa نوشت. "ما در حال حاضر با توجه به راه حل های مختلف برای مشتریان زمانی که این نیاز طول می کشد اثر در تاریخ 20 ژوئیه."

در سام باشگاه های همکاران را یادآوری اعضای "ما نیاز به پوشیدن صورت پوشش در هنگام خرید با ما" و ارائه خواهد شد اعضای بدون پوشش افتخاری با ماسک.

"ما می دانیم که آن ممکن است ممکن است برای هر کس به پوشیدن چهره و پوشش. همکاران ما آموزش داده خواهد شد که در آن استثنا برای کمک به کاهش اصطکاک برای خریدار و این فرایند را به عنوان آسان که ممکن است برای همه" این شرکت اعلام کرد.

فروشگاه ها و شرکت های خصوصی می تواند با اتخاذ سیاست های "مجاز توسط قانون برای سلامت و ایمنی" از کارکنان و مشتریان فدراسیون ملی خرده فروشی گفت.

"خرید در یک فروشگاه یک امتیاز است نه یک حق" این فدراسیون در بیانیه ای گفت:. "اگر یک مشتری حاضر به پایبندی به فروشگاه سیاست های آنها در حال قرار دادن کارکنان و مشتریان دیگر در بی خطر است."

کمک: الیزابت Weise

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTykotinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب