FDOH در شهرستان مارتین آسانسور 1 مشاوره بهداشت برای بالا باکتری ها در سنت لوسی رودخانه 2 باقی می ماند

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:59 PM EDT Jul 9, 2020آن را در حال حاضر امن به در آب در Sand

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

آن را در حال حاضر امن به در آب در Sandsprit اما آب مشاوره برای سنت لوسی رودخانه در اطراف روزولت پل و لیتون پارک تمدید شد دوشنبه به دلیل غیر قابل قبولی بالا تعداد باکتری ها.

مردم باید از تماس با آب می تواند باعث ناراحتی معده و اسهال و سوزش چشم و خارش پوست اگر لمس و یا مصرف با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان مارتین.

چگونه آب ؟ ساحل فلوریدا باکتری های شمارش

یک "فقیر" باکتری ها در سطح رتبه بندی 71 یا بیشتر انتروکوک در هر 100 میلی لیتر آب است. روزولت پل استوارت در حال 624 و لیتون پارک در پالم سیتی تا به حال 782 در نمونه های آب گرفته شده دوشنبه.

نمونه گرفته شده در Sandsprit پارک تا به حال 53 که منجر به لغو مشاوره. نمونه گرفته شده در استوارت Sandbar که هیچ مشورتی به حال 10 انتروکوکوس.

هشدار باقی خواهد ماند تا زمانی که یک سری از نتایج به طور مداوم رضایت بخش است. بعدی نمونه های آب گرفته خواهد شد دوشنبه.

روده و باکتری ها نشانه ای از مدفوع آلودگی ساکن دستگاه گوارش از مردم و حیوانات. باکتری ها حضور در آب به طور معمول می آید از حیوانات خانگی, حیات وحش, دام, انسان فاضلاب و رواناب فاضالب های سطحی به خصوص پس از باران های سنگین.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.

در دیگر اخبار: فورت پیرس پورت باید خوش قایق بادبانی تعمیر دریایی, پیمانکاران, صخره های مصنوعی چوب بست

سرخو های نجومی: سواحل شرق فلوریدا ماهیگیران تفننی نیاز به دانستن 2 جدید مقررات فدرالtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن