جدید شهرداری برای Indian River County, در حال حاضر, اما سنت جانز ایده بازگشت | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 15 سال 2020من نگران بود که من شنیده ام در ژ

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

نظر

من نگران بود که من شنیده ام در ژانویه یک دولت کوچک طراحی شده برای تخلیه آب و آبیاری در مورد 25,000 کشاورزی هکتار در جنوب غربی Indian River County بود فکر کردن در مورد "ترکیب."

"اختلاط" بر اساس 35 سال در فلوریدا است buzzword استفاده می شود توسط بزرگ زمینداری به خود را ایجاد شهرها و یا روستاهای طراحی شده به اطراف محدود تر county زمین-استفاده از قوانین.

زمین در خیابان جانز منطقه بهبود کوتوله بحث 1,118 هکتار متعلق به گور برادران که سباستین شورای شهر ضمیمه تابستان گذشته. سنت جانز منطقه است تنها 12 مایل مربع کوچکتر از 55 مایل مربع Fellsmere بنیاد با هم برای ایجاد یک هیولا شهرستان در حال اجرا از دولت جاده 60 به Brevard County خط.

بنابراین من شک و تردید بود که تام Jerkins رئیس St. Johns منطقه بهبود مدیره — تنها عضو هیئت مدیره برای تماس با من پشت به من گفت: "این غیر رویداد ... واقعا مقدماتی."

در حدود 40 سال در روزنامه نگاری هنگامی که شما کسی گفت: در دولت همه چیز "غیر رویداد" این بدان معنی است که شما نیاز به نگاه نزدیک تر است. گفتم Jerkins که زمانی که من او را ملاقات نمود در ماه فوریه هنگامی که او توضیح داد که اختلاط گفتگو.

بیشتر: Indian River County آماده برای 'شهرداری' غرب I-95?

بیشتر: چه خواهد شد سرنوشت از 25000 هکتار در جنوب غربی هند رودخانه شهرستان ؟

بیشتر: برخی از گزینه های برای سباستین ساکنان هیجان زده در مورد الحاق

"این واقعا خوب و عالی محیط رشد برای مرکبات" گفت: Jerkins رئیس جمهور از نخست وزیر مرکبات. "اما مردم شروع به فکر می کنم چه چیز دیگری ما می توانیم با (زمین)," او گفت: با استناد به گزینه هایی مانند خورشیدی در مزارع ذرت و سویا و چمن. "چه املاک و مستغلات ارزش برای آینده؟"

من باقی مانده تردید وقتی که من آموخته ماهانه جلسات منطقه ثبت نشده و من می خواهم که صبر کنید تا جلسه بعدی به دقیقه. من نا امید شده بود جلسات برگزار شد در یک اتاق کوچک در ستاد منطقه (یا یک فروشگاه در خارج) در تقاطع جاده های خاکی در حدود چهار مایلی غرب بزرگراه میان ایالتی 95 در اسلو جاده و چهار مایلی جنوب جاده دولت 60.

متوجه شدم سه نفر از اعضای منطقه مدیره به نمایندگی از برخی از بزرگترین زمینداران و در نتیجه آرا: Jerkins (برتر مرکبات هشتم-بزرگترین 780.81 هکتار) دیوید هوارد (گور برادران پنجم-بزرگترین 915.70 هکتار) و اشلی کاکس (کینستن کارولینای شمالی بر اساس بین المللی کشاورزی پارسیان, بزرگترین 8,510.23 هکتار).

سپس به من آموخته مدیر منطقه John Lang تا به حال آزمایشی بودجه $490,000 برای سال مالی 2021 به نظر سنجی انجام تحقیقات و برگزاری انتخابات برای ایجاد یک جدید شهرداری.

در مارس visioning جلسه Lang صحبت در مورد در حال توسعه پایین زمین در آنچه که او به نام "کاسه است."

او گفت که او می خواهم به کار با یک شرکت مهندسی است که با طراحی خانه در فلوریدا, کلید, که در آن ارتفاع بود که تنها حدود 6 فوت بالاتر از سطح دریا. متوسط ارتفاع در سنت جانز منطقه تخلیه توسط یک سری از کانال ها و پمپ ها حدود 20 فوت است.

کمتر از 10 مالکان در جلسات در ماه مارس و دوشنبه — مارس جلسه لغو شد به دلیل COVID-19 — نمی اکسپرس علاقه زیادی در به دنبال اختلاط. دلار 490,000 که ballooned به $535,000 با هزینه های به روز شده نرم افزار حسابداری نیست آن را به بودجه مصوب دوشنبه.

"من فکر نمی کنم ما از دست این فرصت را به آن را انجام دهد ما فقط به تعویق افتاد چون ما نمی خواهید به صرف پول (برای مطالعه) کاملا رتبهدهی نشده است" Jerkins گفت TCPalm دوشنبه.

اختلاط مرده است.

چند takeaways:

Jerkins در هدف ؟

در حال حاضر معلوم به عنوان رئیس گفت: این یک "non-event."

در همان زمان آن را بحرانی Indian River County ساکنان که کیفیت زندگی می تواند متاثر از تغییرات عمده در نزدیکی روستایی جامعه آموخته چنین بحث بودند مداوم در یک محل بسیاری از ما تا کنون بوده است.

چرا ؟

اگر یک شهر ایجاد شده است و توسعه دهندگان کنترل آن رخ داده است در جای دیگر در فلوریدا "مردم نمی خواهد آن را به آینده" گفت: Jason Nunemaker, Fellsmere سابق شهرستان مدیر در حال حاضر رئیس مسئول امور اداری در کشت و زرع, شهرستان Broward.

باب Keating که بازنشسته شد در سال 2013 به عنوان Indian River County, برنامه ریزی, مدیر تا به حال دلیل دیگری برای نگرانی است.

"به این دلیل است که این شهرستان دهه را صرف برنامه ریزی," او گفت:. "هنگامی که یک منطقه را می توان ثبت و ایجاد خود برنامه ریزی تابع آن است که توانایی به تضعیف تمام محدودیت های برنامه ریزی و کنترل رشد این شهرستان در محل قرار داده."

نیز چه مربوط است که قرار است کیفیت زندگی ناظران در این شهرستان در رودخانه هند انجمن محله و مرغ سقا جزیره Audubon Society — نیست در حال حاضر در سنت جانز جلسات در ماه های مارس و آوریل.

ریچارد بیکر, Audubon رئیس جمهور حداقل با ارسال نامه ای ابراز نگرانی Indian River County کمیسیون. Audubon و رودخانه شهرستان را در زمینه چالش های قانونی بیش از سباستین الحاق.

هوشیار نگه داشتن

Lang گفت: مالکان دوشنبه تبادل در اسلو جاده ها و بزرگراه بین ایالتی 95 فقط در شرق منطقه می تواند ساخته شده است در عرض سه سال. که می تواند به ایجاد فرصت های توسعه برای مالکان.

من دیده ام هرگز فوتی و فوری نیاز برای تبادل هر چند روز چهارشنبه مسئولان شهرستان گفت: ممکن است نگه دارید 2,300 مرکبات کامیون جاده روزانه در فصل اوج سفر از Indrio جاده به اسلو جاده ها است. نه من یک دلیل قانع کننده برای توسعه غرب I-95 به خصوص در زمین های روستایی.

دولت جاده 60 راهرو شده است نسبتا آرام غرب از 95 با وجود بزرگتر تجاری دستگاه وجود دارد که در حال حاضر آب و فاضلاب و خدمات (مانند کنار CVS مرکز توزیع).

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

شاید COVID-19 رکود اقتصادی ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در محصولات کشاورزی و رشد در کشاورزی خورشیدی را حفظ خواهد کرد اختلاط بحث آرام در حالی که برای.

مالکان را مجبور به رای دادن برای شروع فرایند اختلاط. پس از آن ثبت نام رای دهندگان در منطقه — 16, Lang گفت: — می خواهم که برای رای دادن در اندازه گیری.

بیایید امیدواریم که قبل از آن می شود که مقامات شهرستان می تواند با مالکان علنی برای پاسخ به سوالات و نگرانی های خود را و نشان می دهد گزینه های توسعه اگر کشاورزی حرکت نمی کند.

اختلاط است نه تنها گزینه است.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب