Coronavirus ترس سریع تر رای-با-پست الکترونیکی رای گیری درخواست; سیستم تقلب رایگان, مقامات می گویند

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 6, 2020به دلیل coronavirus و با

توسط ABTINNEWS در 16 تیر 1399

به دلیل coronavirus و با وجود تهمت و دولت اتهام تقلب بالقوه گنج ساحل ساکنان طرح برای رای دادن ایمیل در اوت. 18 اولیه.

سنت لوسی شهرستان برای مثال دیده می شود 45 درصد افزایش رای-با-ایمیل درخواست رای گیری پس از 2016 اولیه و اوت. 8 مهلت به درخواست آنها این است که هنوز یک ماه دور. بیش از 45,092 ثبت نام رای دهندگان خواسته اند برای آنها در این سال در مقایسه با 31,218 چهار سال پیش.

افزایش است به دلیل نگرانی بیش پیمانکاری COVID-19 گفت: Martin County انتخابات سرپرست ویکی دیویس. "کاملا این چیزی است که رای دهندگان به ما می گوید."

بیشتر: کمک رایگان برای کسب و کار برای زنده ماندن COVID-19

دیویس انتظار دارد در مورد 39,000 رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در اولیه و "خوب 60 ٪ -plus" را به رای دادن از طریق پست. حدود 40 درصد از رای دهندگان به طور معمول بازیگران, ایمیل های رای در گذشته است.

بیشتر: TCPalm لیست از نامزدها در حال اجرا برای دفتر پاییز امسال

این Indian River County انتخابات اتاق دیده می شود 53 درصد افزایش درخواست. آن را در حال حاضر فرستاده است 32,602 رای گیری برای این سال اولیه نسبت به 21,311 در سال 2018 است.

بیشتر: Indian River County نامزدها پاسخ به TCPalm پرسشنامه

"آن را سخت بدانید که چه چیزی اتفاق می افتد در اوایل ماه اوت" انتخابات سرپرست لسلی سوان گفت: "اما مردم نگران رفتن به پای صندوق های رای در وسط coronavirus بیماری همه گیر."

رای گیری توسط پست الکترونیکی خود را امن ترین گزینه, گفت: شهرستان سنت لوسی انتخابات سرپرست گرترود واکر "اگر شما نگرانی های ایمنی و بهداشت به دلیل coronavirus."

در اینجا این است که چگونه به درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری آنلاین در:

 • مارتین کانتی
 • شهرستان سنت لوسی
 • Indian River County

تقلب رایگان

هر سه سرپرستان گفت: رای گیری از طریق پست است نه تنها امن آن را عملا تقلب-رایگان — با وجود اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سیستم "قابل ملاحظه ای جعلی است."

در مه 26, صدای جیر جیر, تهمت نوشت: "هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی. جعبه پست الکترونیکی خواهد بود سرقت آراء خواهد بود جعلی و حتی به طور غیر قانونی چاپ و متقلبانه را امضا کردند."

در عین حال او و بانوی اول Melania Trump, هر دو از آنها ثبت نام برای رای دادن به پالم بیچ ساکنان درخواست رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در این سال با توجه به پالم بیچ پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ مدرکی برای اثبات ادعای خود; اما توییتر برای اولین بار اضافه شده یک برچسب به رئیس جمهور صدای جیر جیر لینک دادن به یک صفحه واقع بررسی اتهامات او.

یک سال 2017 مطالعه توسط Brennan Center for Justice لیبرال متمایل اتاق فکر در بر داشت رای از رای دهندگان تقلب در ایالات متحده بین 0.00004% و 0.0009% تمام آرا.

نزدیک به یک چهارم از تمام رای دهندگان بازیگران, ایمیل های رای در سال 2016 با توجه به انتخابات کمک کمیسیون.

"وجود دارد کنترل و توازن در تمام طول راه" سوان گفت. "رای-با-ایمیل بسیار امن و بسیار امن است."

کنترل و توازن

کسانی که کنترل و توازن شامل تایید امضای بازگشت پاکت با رای دهندگان امضا در دفتر پایگاه داده.

بیشتر: تعداد زیادی از رای دهندگان در انتخابات مقدماتی با وجود COVID-19

همچنین زمانی که یک ایمیل در صندوق دریافت رای دهندگان مشخص شده است "در فردی خود را ضبط به عنوان داشتن رای دادند," دیویس گفت:. "آنها نمی خواهد بود قادر به نشان می دهد تا در یک مکان سنجی و رای بار دیگر به دلیل آنها در حال حاضر بررسی می شود خاموش در سیستم. آن خواهد بود بسیار دشوار است برای رای دو بار با سیستم ما در فلوریدا."

چاپ و پر کردن ساختگی آراء خواهد بود مشکل تر است, او گفت:.

"اول از همه ما در حال رفتن به قبول چیزی است که در رسمی ما پاکت," دیویس گفت:. "هنگامی که ما از اجرای رای گیری از طریق تجهیزات ما زمان علائم باید برای مطابقت با. آن خواهد بود بسیار دشوار است برای چاپ دسته ای از برگه های رای است که می تواند انجام این کار است."

چون امضا در بازگشت پاکت باید برای مطابقت با رای دهندگان امضا در دفتر پایگاه داده سیستم قبول نمی ساختگی آراء با نام ساختگی.

"در فلوریدا, شما باید برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری" سوان گفت. "آنها فرستاده خواهد شد به صورت خودکار. بنابراین شما انتظار آن را به می آیند و شما می توانید رای خود را از لحظه ای که شما درخواست آن را به زمانی که ما ارسال آن را به زمانی که شما آن را دریافت کنید و هنگامی که شما آن را در."

در اینجا چگونه برای پیگیری خود را به ایمیل رای گیری در:

 • مارتین کانتی
 • شهرستان سنت لوسی
 • Indian River County

راهنمایی برای رای دادن از طریق پست

 • Aug. 8 مهلت برای درخواست رای-توسط-mail برگه های رای.
 • اجازه می دهد حداقل یک هفته به رای گیری برای رسیدن به شهرستان از طریق پست الکترونیکی.
 • مطمئن شوید که انتخابات امضا شده است.
 • رای گیری می شود کاهش یافته است در اوایل رای گیری سایت در اوایل رای گیری دوره: Aug. 8-15 در مارتین و رودخانه هند شهرستانهای اوت. 6-15 در سنت لوسی شهرستان است.
 • برگه های رای باید در شهرستان خود را در انتخابات اتاق (نه شهریور) 7 p. m. Aug. 18 اولیه روز انتخابات.
 • رای گیری می شود کاهش یافته است هر زمان در شهرستان انتخابات دفاتر.
 • رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری شود و در حوزه های رأی گیری در روز انتخابات.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر با اتمام انتخابات دفاتر در: Martin County, 772-288-5637 St. Lucie شهرستان 772-462-1500 و Indian River County, 772-226-3440.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن