Regis Philbin محبوب تلویزیون میزبان 'Regis و Kathie Lee' و 'چه کسی می خواهد به یک میلیونر" می میرد در 88

مورگان Hines و لایحه Keveney ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:33 PM EDT Jul 25, 2020تلویزیون افسانه Regis

توسط ABTINNEWS در 5 مرداد 1399

تلویزیون افسانه Regis Philbin درگذشت. "چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟" و "زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee" میزبان که درگذشت جمعه علل طبیعی شد 88.

Philbin خانواده تایید این خبر به ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای فرستاده شنبه با نماینده کی Lewis.

"ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن که ما معشوق Regis Philbin گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 تولد" خانواده اش نوشت..

خانواده و دوستان خود خواهد بود "برای همیشه سپاسگزار" برای بار آنها تا به حال با او به آنها اضافه شده است.

"برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را ، " Philbin خانواده گفت.

Philbin اغلب از روی علاقه به "رجیس" بود که در همه جا حضور در تلویزیون بسیاری از آن را که از چند دهه در طول روز صحبت برجسته با بیش از 20 سال در, محبوب سراسر کشور همزمان "زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee" (که زد از سال 1985 تا 2000 و رفت ملی در سال 1988) با Kathie Lee Gifford, به دنبال "زندگی می کنند! با Regis and Kelly" (2001-2011) با Kelly Ripa. Philbin ساخته شده گذشته خود را در ظاهر نشان می دهد در حال حاضر شناخته شده به عنوان "زندگی می کنند! با کلی و رایان" در سال 2011.

افراد به طور معمول متوقف Philbin را eponymous همزمان صبح نشان می دهد اما قلب آن بود که در 15 دقیقه اول زمانی که او و Gifford (یا Ripa) bantered در مورد وقایع روز. بینندگان خندید Philbin را مسخره خشم بیش از نه گرفتن بهترین صندلی در یک رستوران شب قبل از و یا در حال henpecked توسط شریک زندگی خود را.

Gifford گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در 2019 که او تردید برای پیوستن به "امروز" نشان می دهد در سال 2008 به دلیل او می ترسید او بهترین تلویزیون سال دستگیر شدند در "Regis و Kathie Lee."

"من فکر کردم من می خواهم انجام می شود بهترین تلویزیون من احتمالا می تواند انجام دهد. Regis و من 15 سال با هم و ما با تغییر چهره در طول روز تلویزیون برای همیشه," او گفت:. "ما واقعا ... (Philbin است) یک استاد در آن, و من احساس بسیار سپاسگزار به بخشی از تاریخ است."

پس از خروج از موقعیت خود به عنوان شرکت میزبان در "زندگی می کنند! با Regis and Kelly" در سال 2011 Philbin گفت: لری کینگ در سال 2017 مصاحبه ای که او تا به حال نگه داشته و در تماس با Ripa پس از خروج خود را.

در میانه "زندگی می کنند!" سلطنت Philbin مسلما تبدیل به بزرگترین نام در تلویزیون میزبانی ABC "چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟," دو هفته 1999 بازی-رویداد نشان می دهد که پدیده ملی. Philbin را علامت سوال "است که خود را نهایی جواب میده؟" شد به نقل از همه جا.

در طول سال Philbin وارد شده بیش از 15000 ساعت در هوا درآمد او را شناخت در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای بیشترین ساعت پخش توسط تلویزیون, شخصیت, یک رکورد قبلا برگزار شده توسط هیو فراز.

"هر روز شما ببینید این رکورد هم شکسته رفیق!" Philbin بگویید بینندگان. "یک ساعت!"

او جان سالم به در برد با شادی و دختران خود جوانا و J. J. Philbin و همچنین دخترش امی Philbin با همسر اول خود را, کاترین Faylen با توجه به مردم است.

این است که در حال توسعه داستان.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن