هیچ یک منطقه خلیج بیمارستان دیده است 'ارزش یک سال از خودکشی از coronavirus

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:00 PM EDT 29 مه سال 2020یک منطقه خلیج دکتر به طور گسترده ای گزار

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

یک منطقه خلیج دکتر به طور گسترده ای گزارش ادعا می کنند که او را در بیمارستان دیده است ارزش یک سال از اقدام به خودکشی پس از شروع کالیفرنیا coronavirus اقامت-صفحه اصلی سفارش درست نیست و "بیشتر از یک بیان" یک نماینده برای تسهیلات گفت.

در واقعیت John Muir بهداشت گردو نهر مرکز پزشکی دیده است بسیاری از تلاش و یا تکمیل خودکشی پس از سفارش, زمان اثر در ماه مارس رکورد افکن یاد کرده است.

بیمارستان انتشار آمار و روشن به نظر می آید که بحث بر سر اینکه آیا گسترده قرنطينه به بنیادی این ویروس در حال انجام بیش از آسیب خوب. این موضوع تا حد زیادی می افتد در امتداد خط حزب با بسیاری از سیاستمداران لیبرال در حمایت از پناه در محل و راست متمایل آنهایی که مقابله با تلفات اقتصادی باعث خواهد شد بیشتر خودکشی — از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که شده است وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در مورد روان-سلامت تاثیر قرنطینه بسیاری از کارشناسان می گویند آن را فقط بیش از حد به زودی به می گویند که آیا این باعث یک مقدار قابل توجهی از مردم برای پایان دادن به زندگی خود را.

پس چگونه یک بیمارستان در ولنوت کریک آمده بود در مرکز شماره ؟

یک سان فرانسیسکو وابسته به ABC گزارش هفته گذشته که در بیمارستان دیده بود ارزش یک سال از اقدام به خودکشی در یک ماه به نقل از رئیس آن ضربه بخش دکتر مایک deBoisblanc. او حتی در مصاحبه با گفت: این ایستگاه که او معتقد است که ماندن در خانه نیاز سفارش می شود در حالی که در زمان طولانی پرستار Kacey هانسن گفت: "انزوای اجتماعی دارای یک قیمت است."

در مصاحبه با BuzzFeed, deBoisblanc گزارش اذعان کرد که او نمی باید تعداد واقعی زمانی که او ساخته شده این ادعا به ABC7 و او فقط آمده به خصوص هفته سخت دیدن خود تحمیل صدمات. او بلافاصله پاسخ به مصاحبه درخواست از رکورد افکن.

اما هنگامی که کلمه از آن را به اطراف کردم — حتی اگر ABC7 داستان را شامل نمی شود هر شماره به اثبات کارکنان ادعا می کند و نه هیچ یک از رسانه های متعدد که به دنبال آن است.

بسیاری از کسانی که در رسانه ها — از جمله ملی بررسی فاکس نیوز و بنیاد های اقتصادی آموزش و پرورش — یا تکیه محافظه کار یا تمرکز در درجه اول در مورد مسائل اقتصادی و مربوطه خود, داستان, در, John Muir گذاشته شده کلا.

بیشتر: "آنها باید چنین تاثیر': شمال مدارس دولتی دست و پنجه نرم کردن با بازگشایی تصمیم گیری در میان COVID-19

اما اعداد ارائه شده به رکورد افکن از بیمارستان نشان می دهد وجود هشت خود تحمیل صدمات وجود دارد از مارس تا مه از 2019 و 13 در مدت مشابه سال جاری است. از این افراد دو نفر در سال 2019 و پنج نفر در همان طول سال 2020 است. در ضمن وجود دارد 47 ضرب و جرح در همان کشش در سال گذشته و 52 برای کسانی که ماه از سال 2020 است.

در حالی که سخنگوی بیمارستان نگهداری آن در واقع دیده می شود ارزش یک سال از خودکشی که برای کل سال 2020 نه فقط دو ماه پس از اقامت-صفحه اصلی سفارش آغاز شده است. به طور معمول بیمارستان را می بیند 20 تا 25 خودکشی و شش مرگ و میر در سال در مقایسه با سال جاری 21 نفر و پنج مرگ و میر تا کنون سخنگوی بن کشید گفت.

به خود جلب کرد گفت: deBoisblanc نظر حدود یک ماه از خودکشی بود "بیشتر از یک بیان" و "برخی از رسانه های در حال چیدن و انتخاب بخش هایی از داستان است."

بیمارستان فرستاده بیانیه ای که به نظر می رسد به مرجع سخنان و کلی بحث وجود دارد گفت: "تعدادی از نظرات در مورد این موضوع از پناهگاه در محل."

"ما می دانیم که وجود دارد تعدادی از دلایل برای آنچه که ما در حال تجربه در ولنوت کریک مرکز پزشکی و که آن را به یک موضوع پیچیده است که نمی توان توضیح هر یک از عوامل" بیانیه می خواند.

به خود جلب کرد گفت: این بیمارستان می خواستم برای بدست آوردن کلمه را در مورد روان-سلامت تاثیر از این ویروس به طوری که مردم به دنبال کمک.

"این افزایش اخیر که نگران کننده به ما ضربه تیم و به همین دلیل ما می خواستیم برای دریافت پیام او گفت:" در ایمیل. "ما می خواهیم برای کمک به جامعه ما پیدا کردن سلامت روان منابع آنها نیاز دارند."

در Shasta County وجود دارد که در واقع شده است کمتر از خودکشی تا کنون این سال, اطلاعات ارائه شده در این مقاله نشان می دهد. برای ژانویه تا مه از 2019 وجود دارد 23 و میر ناشی از خودکشی در Shasta County ساکنان و تنها 10 در مدت مشابه سال جاری است.

رابرت Folden chief operating officer از رحمت مرکز پزشکی در ردینگ نیز گفت: بیمارستان "دیده نمی شود هر گونه فعالیت که" اگر وجود داشته اند که بیشتر تروما گزارش احتمالا از "مقید کردن انرژی است."

بیشتر: سلامت-مراقبت های ارتجاعی وابسته به بیماران مبتلا به' بازگشت; طبیعی جدید پزشکی از راه دور

بیشتر: در میان coronavirus پاداش و چالش های بوجود می آیند در روستایی کالیفرنیا جوامع

در ضمن این شهرستان بحران مرکز نیز شاهد یک "چشمگیر" کاهش تقاضا در ماه های مارس و آوریل بهداشت و خدمات انسانی مدیر آژانس Donnell Ewert گفت.

اما از آنجا که برخی از مردم در حال اجتناب از درمان های پزشکی از ترس از ابتلا به این ویروس Ewert گفت: شهرستان نمی کشد که کاهش به معنی مردم انجام می دهند خوب شبیه به مقامات بهداشت' نگرانی هایی است که در خانواده سوء استفاده نمی گرفتن گزارش به دلیل آن نیست که شاهد توسط خارجی ها.

"که یک منطقه بسیار مهم است که ما را نگران کرده است و در مورد" Ewert گفت: از روانی تاثیر این ویروس.

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن