کشورهای گروه چالش فدرال بیش از کاهش تالاب حفاظت

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 3, 2020بیش از یک دوجین متحده و چند

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

بیش از یک دوجین متحده و چندین گروه های زیست محیطی امیدوار قاضی کالیفرنیا به زودی متوقف کردن حرکت برای باز کردن نیمی از ملت را در تالاب ها و رودخانه ها به پتانسیل توسعه و آلودگی است.

ایالات متحده و گروه های امید برای یک دستور و یا اقامت در مقررات rollbacks با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این تغییرات به نام کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون هستند و با توجه به اثر در 22 ژوئن و می تواند عواقب وخیم برای برخی از فلوریدا ظریف ترین زیستگاه برخی می گویند در حالی که تنظیم آب تمیز عمل به رونالد ریگان عصر.

"به جای گفتن" بیایید درست آنچه اوباما را,' آنها رفت و به این قطبی شدید محل که در آن آنها گفت: "ما در حال رد گذشته 30 (به علاوه) سال از به روز رسانی به, پاک, آب, عمل,'" گفت: Brett Hartl با مرکز تنوع زیستی. "در واقع آن بود که در آن در سال 1986."

Hartl و دیگران استدلال می کنند که این نوع از حرکت صعودی هستند بد برای عموم زیرا آنها محور از بالا به پایین و نه از کارکنان و یا دانشمندان است.

"این بود که یک فرمان اجرایی بر اساس ایدئولوژی را نه بر اساس علم و یا حقایق" Hartl گفت. "آن بوده است بسیار رانده شده توسط سیاست است."

تالاب در حال حاضر تحت اختیار آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده و سقوط در زیر آب تمیز عمل می کنند که به اثر رفت و در سال 1972 در دولت نیکسون.

برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا را flirted با ایده گرفتن بیش از کسانی که وظایف, اما این حرکت در حال مبارزه با گروه های زیست محیطی نیز هست.

فلوریدا است که با هر چالش و یا پرونده های حقوقی در مورد قانون جدید.

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Andrea جنگل گفت: این سازمان است که مسئول به محیط زیست و اقتصاد گفت: مردم باید قادر به درک این آب پاک عمل می کنند و قوانین و مقررات است که به آن اعمال می شود.

"آن را به وضوح delineates که در آن پاک فدرال قانون آب مورد نیاز اعمال می شود و اجازه می دهد تا دولت و مقامات محلی انعطاف پذیری لازم برای تعیین بهترین روش برای مدیریت منابع آب در درون مرزهای خود را" جنگل گفت. "تحت تهمت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست ارائه وضوح قابل پیش بینی و ثبات به طوری که تنظیم کننده و عموم مردم می توانند درک کنند که در آن آب پاک عمل می شود و جایی که آن را نمی کند. چنین ساده و مقررات ادامه خواهد داد برای محافظت از ملت کشتیرانی آبهای کمک به حفظ رشد اقتصادی و ارائه بیشتر نظارتی یقین است."

Calusa Waterkeeper جان Cassani است که در مورد اما گفت که او احساس می کند مانند آب پاک عمل باید سقوط دولت فدرال به عنوان آن را بر اساس قانون فدرال و انتقال نظارت به دولت های ایالتی و محلی می تواند بد برای فلوریدا محیط زیست و بلندمدت اقتصاد است.

"این یک روایت در لباس مبدل است که به معنی کمتر مقررات و کمتر حمایت" Cassani گفت. "ما در یک وضعیت که در آن کیفیت آب کاهش یافته وحشتناکی بیش از 10 سال گذشته یا بیشتر. اختلالات تبدیل شده اند شایع و در حال حاضر فدرال می گویند دولت باید مراقبت از آن است."

Cassani گفت: عقب این نوع از مقررات است که فقط یکی از راه های هزینه شرکت ها و کسب و کار قرار داده و در حمایت از مالیات دهندگان.

"وقتی که شما کاهش مقررات شما وجود خارجی هزینه های شرکت های بزرگ از بازیکنان و شما را تا پایان با پرداخت هزینه به تمیز کردن خود را از آلودگی است." او گفت:.

منتقدان می گویند که دولت در تلاش است برای دوباره تعریف کردن آنچه شناخته شده به عنوان آب های ایالات متحده را قادر خواهد ساخت که سازندگان و توسعه دهندگان برای تاثیر بیشتر مناطق که در حال حاضر تحت حفاظت آب تمیز عمل می کنند.

نهایی قانون شد منتشر شده در تاریخ Jan. 23. این کشتیرانی آبهای حکومت خواهد اثر را در 22 ژوئن.

هفده متحده در حال به چالش کشیدن این قانون در جلسه که برگزار خواهد شد در روز 18 ژوئن در سان فرانسیسکو.

"اگر چه این سازمان واگذار اهمیت علم آنها تا حد زیادی نادیده گرفته شناخت علمی چگونه رودخانه ها و تالاب ها به کمک مواد شیمیایی و فیزیکی و زیستی یکپارچگی پایین دست آب" مختصری از ایالات متحده می گوید. "سازمان نشان می دهد که آن را دشوار است برای تعیین کمیت دقیقا تعداد آب است که در سال 2020 حکومت را حذف از آب تمیز قانون حفاظت و آنها در نتیجه نیاز به ایجاد هر تلاش برای برآورد کاهش در حوزه قضایی و در نتیجه منجر به از دست دادن آب با کیفیت و خدمات اکوسیستم آن آب فراهم می کند."

هنوز Hartl و دیگران قانع نشده که این حرکت صعودی خواهد شد حفاظت از محیط زیست منابع آب شرب و یا عمومی ،

"زیر (زمان) آب پاک عمل آب, آیا آن را یک تاالب رودخانه های شما نمی توانید آن را آلوده کنند با گفتن یک کارخانه و یا پر کردن یک تالاب برای توسعه مگر اینکه شما درخواست برای مجوز و کاهش آسیب" Hartl گفت. "و حکومت در قلب آن تعریف می کند که بدن آب می شوند و یا تحت پوشش آب تمیز عمل می کنند."

وودز گفت: حکومت را در این کشور مرفه در حالی که انجام آنچه لازم برای حفاظت از محیط زیست است.

"سازمان حفاظت محیط زیست ارائه وضوح قابل پیش بینی و ثبات به طوری که تنظیم کننده و عموم مردم می توانند درک کنند که در آن آب پاک عمل می شود و از آن جایی که نمی," او گفت:. "چنین ساده و مقررات ادامه خواهد داد برای محافظت از ملت کشتیرانی آبهای کمک به حفظ رشد اقتصادی و ارائه بیشتر نظارتی یقین است." `

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن