برنت چاق شدن: آماده شدن برای یک نوع متفاوت از تابستان در جنوب غربی فلوریدا

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهانتشار: 10:00 AM EDT Apr 25, 2020تابستان همواره متفاوت در جنوب غربی فلوریدا.پس ا

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

تابستان همواره متفاوت در جنوب غربی فلوریدا.

پس از عید پاک snowbirds به طور سنتی به خانه رفت و همه چیز آرام است.

ترافیک ناپدید رستوران پاک کردن و بار توپ را روی گوه در دسترس قرار گرفت.

نه اتفاقا در مورد زمان ساکنان فصلی معمولا به خانه های آب و طول می کشد به نوبه خود بیش از حد.

درجه حرارت و رطوبت افزایش می یابد. رعد و برق شما می توانید ساعت خود را با شروع. همیشه وجود دارد یک تهدید طوفان بنابراین توجه به آن محدوده پیش بینی.

بیشتر: برنت چاق شدن: کسی در حال تماشای شما در یک جمع, مد, البته

در تابستان امسال هر چند وعده داده می شود متفاوت است.

منطقه پرتاب شده از فاز توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

رستوران ها و کافه ها پاک در ماه مارس به طور معمول خود را در شلوغ ترین زمان از سال است.

ترافیک کاسته زمانی که از راه دور و انزوای اجتماعی شد هنجارها.

بار توپ را روی گوه? خوب, آنها هنوز هم سخت به آنچه با گلف به عنوان یک فعالیت ضروری.

در حال حاضر فدرال و ایالتی و مقامات محلی با توجه به چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

در روز سه شنبه ذغال سنگ شهرستان کمیسیون دریافت خواهد کرد یک جلسه مطبوعاتی در آخرین برنامه از جمله بررسی سه فاز فدرال گزارش باز کردن امریکا دوباره. (گنجاندن دوباره باعث می شود آن را صدا مانند یک مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند آگهی, اما که نمی تواند, می تواند آن را؟)

در حالی که زمان از مراحل است که مشخص نیست و بر اساس معیارهای خاص مانند روند نزولی در موارد جدیدی از کروناویروس به نظر می رسد معقول و منطقی به حدس بازگشایی آغاز خواهد شد در چند هفته آینده.

به عبارت دیگر فقط زمانی که جنوب غربی فلوریدا است که به طور سنتی کاهش, همه چیز خواهد بود چیدن.

قوانین قدیمی برای زنده ماندن در تابستان خواهد بود و پروتکل های جدید خواهد بود.

بیشتر: برنت چاق شدن: 101 ساله, ماسک ساز با استفاده از مهارت های یک عمر به کمک در بحران

در اینجا چند نمونه:

آمادگی طوفان: در یک سال نرمال شما می شود گفت: برای انبار کردن, باتری, مواد غذایی کنسرو شده و آب و کاغذ توالت. شانس هستند شما در حال حاضر گذاشته شده در یک منبع خوب از کاغذ توالت.

غذا خوردن: در یک سال نرمال شما می خواهم به استفاده از snowbirds' خروج و سرپرستی رستوران مورد علاقه خود را بدون نیاز به رزرو. در این سال شما ممکن است نیاز به رزرو. در حالی که ناهار خوردن در رستوران ها می توانید برای باز کردن و در مرحله فدرال طرح آنها می توانند تنها تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل معنی کرسی کمتر.

جذب: به طور معمول یک نوشیدنی سرد طول می کشد لبه یک روز گرم اما میله بسته باقی می ماند در طول فاز یک و فقط می توانید در فاز دو با "کاهش ایستاده ظرفیت اتاق." وجود دارد بهتر زود است. Bellying تا بار دیگر یک گزینه است.

ترافیک: در سال گذشته, شما می توانید بر روی تعداد کمتری از اتومبیل در جاده ها کوتاه تر رانندگی بار و کمتر استرس زا رفت و آمد است. اما با هزاران نفر از هم بزنید دیوانه ساکنان و بنزین زیر 2 دلار یک گالن آماده برای ماه مارس شرایط در گرمای تابستان.

کودکان: در یک سال نرمال شما صرف بهار تمیز کاری اینترنت برای ایده های خود را به نگه داشتن بچه ها مشغول در حالی که آنها از مدرسه به خانه در تابستان ، در این سال شما سوخته از طریق لیست خود را از ایده ها در ماه آوریل و در حال حاضر شما نیاز به چیزی متفاوت است. یک ایده: ارسال آنها را به اردوگاه. مدارس و اردوگاه ها و فعالیت های جوانان در حال حاضر بسته می تواند بازگشایی در فاز دو از فدرال طرح است.

گلف: به طور معمول نرخ پایین بار توپ را روی گوه در دسترس و دوره های آموزشی به طور معمول بسته به باز کردن درهای خود را به توده ها (به عنوان طولانی به عنوان آنها پوشیدن لباس مناسب گلف.) در این سال انتظار می رود همه چیز را به تقریبا همان. خدمات ضروری باید در وقفه بعد از همه.

(اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com و یا از طریق Facebook.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب