نامه به سردبیر: مارس 11, 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT May 11, 2020در حال حاضر زمان مناسبی برای استفاده — و یا donate

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

نظر

در حال حاضر زمان مناسبی برای استفاده — و یا donate — مواد غذایی را در فریزر و یا شربت خانه

در طول این زمان از خود قرنطینه در خانه آن است که زمان زیادی به خوردن مواد غذایی ما در حال حاضر stashed در فریزر. به عنوان floridians تماس با ما به خوبی می دانیم فصل طوفان خواهد بود و سنگین در به عقب پایان COVID-19.

پاکسازی فریزر در صورتی که ما از دست دادن برق قطعا ما ذخیره پول در مواد غذایی ما را به سطل زباله. Pantries ما هستند جای دیگری به تمرکز بر روی. من استفاده کرده اند چند چیز تا کنون که من برای آخرین فصل طوفان به صرفه جویی در پول در طول این بیکاری رویداد.

البته اهدا به مواد غذایی محلی pantries و مردم از کار بزرگ است اگر ما نیازی اضافی ما ذخیره شده اند.

جیل پولاک ورو بیچ

بیکاری سیستم خواهد بود unmanageable در ماه آینده

Coronavirus انتظار می رود که به علت بیش از 25 میلیون نفر از کارگران به فایل برای مزایای بیکاری. در فلوریدا تعداد به احتمال زیاد خواهد 3.5 میلیون متقاضیان با شماره بودن و حتی بالاتر به عنوان این اولین بار است که پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی کارگران به اصطلاح "فرفره" اقتصاد واجد شرایط برای بیکاری.

به صورت کامل در سال 2019 فلوریدا پردازش 327,000 برنامه های کاربردی. در فقط سه هفته در ماه مارس فلوریدا پردازش 520,000 برنامه های کاربردی و در یک هفته دریافت 3.8 میلیون تلفن تماس. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در واکنش با اضافه کردن 750 کارکنان بیشتر ندیده و بیشتر رایانه سرور برای اتصال سیستم که مشکل ساز شده است در گذشته است.

حتی با این "بهبود" از آن خواهد شد غیر ممکن است برای دولت به تصویب برنامه های جدید به موقع و یا به اداره مزایای بیکاری برنامه رفتن به جلو. پیگیری می شود که دوباره شاغل که سزاوار یک فرمت و.... خواهد بود یک کار به یاد ماندنی.

این یک مشکل سراسری. ملی بیکاری برنامه باید اداره مزایای به اندازه 25 میلیون نفر است. فدرال در حال اضافه کردن 600 $در هر هفته به منافع دولت. فلوریدا به طور متوسط 275 دلار در هر هفته به طوری که میانگین بهره مند خواهد شد و 875 دلار در هر هفته قابل مقایسه با $44,000 حقوق و دستمزد سالانه. این برنامه در حال حاضر می تواند به گسترش یک دوم 13 هفته (26 مجموع) اما با توجه به فشارهای سیاسی به احتمال زیاد تمدید شود بیشتر است.

به نظر من بهترین جواب به وظیفه بخش خصوصی با در نظر گرفتن بیش از دولت و سیستم آموزشی. این داده های بزرگ شرکت IBM Amazon, Oracle, Microsoft, دارای, سیستم, ابر, ظرفیت, داده کاوی و هوش مصنوعی به مدیریت بزرگترین های اجتماعی برنامه در تاریخ ما است. و بله دریافت کنندگان بهره مند شوند ممکن است مجبور به صرف نگرانی های حریم خصوصی اما آنها نمی خواهد که به گزارش دفتر بیکاری هر هفته به ادعای منافع خود را.

David S. Johnson, Vero Beach, رئیس HR پویایی است.

تماشای POTUS در طول بحران, من فکر می کنم: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

به عنوان من تماشا رئیس جمهور ایالات متحده در طول روزانه COVID-19 جلسه من خودم تعجب کنید که چرا من گوش دادن به کسی که به اعتقاد من یک unindicted co-conspirator. بعدی چقدر زمان او را خدمت می کنند اگر محاکمه و محکوم شد.

این نیز بگذرد. من ترک این سوال که ما چگونه به اینجا رسیدیم به دیگران است. بود که کشور در تلاطم ضعف به عنوان ریگان تا به حال نشان داده شده در طول مبارزات انتخاباتی خود را? من نمی دانم.

شاید از آن بود که کارگران کارخانه دیدن شغل خود را برای سال رفتن خارج از کشور. شاید از آن بود هیلاری و دموکرات ها عدم توجه کافی به "سعادتآباد کشور است."

شاید روسیه رباتها شد موثر تر از ما می توانست تا کنون تصور است. شاید وجود یک بخش بزرگتر از آمریکایی ها که ابراز تنفر illegals آینده به کشور از آنچه قبلا تصور.

شاید احساس وحشت و نگرانی و خشم به هم زده تا توسط استیو Bannon و سفید ناسیونالیست جنبش پیدا کرده بود جای پای محکم. من نمی دانم.

چیزی که من نمی دانم آن است که ما باید کسی در دفتر بیضی که نیست تحت هیچ شرایطی سزاوار به هر نقطه در نزدیکی آن است.

آنچه من می دانم این است: هرگز فروش امریکا ، برای شبیه به چه چیزی است گفت: نظام حقوقی. برای همه است که با آن اشتباه است فکر می کنم از همه این است که حق با آن!

Roy Bickford ورو بیچ

ورو شورا اقدام نخبگان هوایی می فرستد یک پیام: هرگز به ذهن

ذهن هرگز که نخبگان هوایی فراهم می کند $8.3 میلیون دلار سود اقتصادی به ساحل Vero. ذهن هرگز که نخبگان توافق به 360 درصد افزایش در هزینه های فعلی خود قرارداد.

ذهن هرگز که با توجه به COVID-19 صنعت هواپیمایی است که در تنگه وخیم مالی که دولت فدرال ارائه خواهد شد چند میلیون بسته نجات برای نجات آن و تشویق دولت های محلی برای هر اقامت در این دوره از نزاع.

ذهن هرگز که مدیر عامل و رئیس جمهور از نخبگان وعده داده شده به مراقبت از عدم پرداخت قبض تا پایان روز شنبه خود نشست. ذهن هرگز که نخبگان دارای 240 نفر از کارکنان در رودخانه هند و Brevard, استان ها, همه از آنها می تواند از دست دادن شغل خود. هرگز به ذهن همه مردم در ساحل Vero که می خواهند و تکیه بر نخبگان ، ذهن هرگز که شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به ادامه قرارداد و کاوش جایگزین زمانی که اتاق پر شد و با هواداران.

در سه شنبه شب و با استفاده از کم با حضور در جلسه (به دلیل ویروس) برای پوشش این شورا رای 3-2 به خاتمه این شهر توافق با نخبگان موثر بلافاصله. سه councilmen گفت: زمان آن رسیده است برای این شهر به آن فکر می کنم در دراز مدت آینده. Hah! برای ناچیز مبلغ 35,000 که نخبگان مدیر عامل شرکت وعده داده شده به پرداخت آن شب ما به شورای شهر منعکس تنها خطوط هوایی تجاری است که در خدمت ورو بیچ و با شهرت که در عمل بوجود می آید و برای ورو بیچ تضمین کرده است که دیگر هیچ هواپیمایی را سرویس به ساحل Vero برای سال آمده است.

رای دهندگان را به یاد داشته باشید شرم آور دوگانه و فقط ساده احمق اقدامات آن سه councilmen. آنها فکر می کردند این شهر را در دراز مدت ، نه.

کلاه گیس شرمن, ساحل Verotinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن