جدید طرح دعوی در دادگاه ادعا آلودگی و مشکلات بهداشتی از نیشکر زمینه سوزاندن

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:11 PM EDT Jun 23, 2020یک بوکا ریتون شرکت قانون ثبت جدید شارژ

توسط ABTINNEWS در 4 تیر 1399

یک بوکا ریتون شرکت قانون ثبت جدید شارژ طرح دعوی در دادگاه صنعت قند با نامحدودی جوامع در جنوب دریاچه اوکیچوبی آلوده و دود و "برف سیاه" هر زمان که مزارع نيشکر در حال سوخته قبل از برداشت.

اصلاح شکایت واصل شد دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در غرب پالم بیچ حدود یک ماه پس از قاضی فدرال Rodney Smith را رد کرد و ادعا می کند در اصل دعوی در دادگاه ادعا دود از آتش سوزی باعث مشکلات بهداشتی برای ساکنان Belle Glade, Canal, نقطه, فلوریدا, Indiantown مور پناهگاه Pahokee و جنوب خلیج.

اما اسمیت چپ درب باز برای ادعای وی از سوی مامورین دود از آتش سوزی استفاده می شود برای سوزاندن برگ و آماده شدن ساقه برای برداشت محصول حاوی آلاینده ها.

بیشتر: قاضی رد ادعای نیشکر سوزش زخمی Glades ساکنان

به این منظور طرح دعوی در دادگاه مدعی دود ناشی از سوزاندن مزارع نيشکر در معرض ساکنان به آلاینده ها از جمله دیوکسین مونوکسید کربن ، گوگرد و اکسیدهای نیتروژن و اکسیدهای آمونیاک و کربن است.

اصلاح طرح دعوی در دادگاه نیز جدید می سازد و به موقع مربوط به بهداشت و درمان ادعا می کنند: که کوچک ذرات در دود از زمینه ها ممکن است افزایش COVID-19 مرگ و مير.

طرح دعوی در دادگاه به استناد پیدا کردن توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که افراد مبتلا و یا دوره نقاهت بعد از COVID-19 may have کاهش ظرفیت ریه و می تواند "در خصوص خطر تنفسی اثرات بهداشتی پس از قرار گرفتن در معرض دود حاصل از سوختن باز."

CDC توصیه می کند "توقیف موقت سوختن باز به عنوان یک راه سریع و موثر برای کاهش قرار گرفتن در معرض دود برای مردم با COVID-19."

بیشتر بخوانید اصلاح شکایت علیه تولید کنندگان قند و شکر

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط Hagens برمن و برمن قانون نام گروه 11 Glades ساکنان به عنوان شاکیان و نه قند تولید کنندگان از جمله غول های ایالات متحده Corp. قند و فلوریدا کریستال به عنوان متهمان.

کت و شلوار نیز ادعا مقررات دولت اجازه رایت اجازه را به تولید کنندگان نیشکر در زمانی که باد غالب ضربه دود و خاکستر plumes به فقیر Glades جوامع را انکار می کند اما آنها اگر باد است که باد به سمت "بیشتر مرفه غرب پالم بیچ شهرستان و شرق شهرستان مارتین جوامع در نزدیکی ساحل."

بررسی: نیشکر سوزاندن افزایش خطرات ناشی از سرطان و آسم مطالعه نشان می دهد

ستون: نظارت و داده ها نشان می دهد نیشکر سوزاندن امن است

"فقیرتر عمدتا غیر سفید جوامع در غرب پالم بیچ غربی شهرستان مارتین Hendry شهرستان و Glades شهرستان دریافت نمی کنند همان حفاظت محیط زیست به عنوان دیگران" Steve Berman از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک Hagens برمن گفت: در یک بیانیه آماده. "آنها تحمل فشار از نیشکر تولید کنندگان' غیر ضروری و سازگار با محیط زیست مضر کشاورزی روش."

جودی سانچز, ایالات متحده, شکر, مدیر ارشد, برای, شرکت, ارتباطات و روابط عمومی گفت: این شرکت در غرفه "ما امن برداشت شیوه های که با دقت تنظیم شده و مجاز فلوریدا به طور گسترده ای تحسین شده تجویز رایت برنامه است."

نیشکر تولید کنندگان تکیه بر هوا-کیفیت داده های جمع آوری شده توسط وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست "برای تایید است که ما شیوه های کشاورزی امن برای همه ما که در Glades جوامع" سانچز گفت: "در حالی که ادعا می کند و داده های مورد استفاده توسط شاکیان وکلای هر دو متناقض و گمراه کننده است."

بیشتر: خواندن کل بیانیه توسط ایالات متحده شکر Corp. جودی سانچز

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن