بازی در: ULTIMOPREZZO هیئت مدیره رای به شروع پاییز ورزشی جولای 27 با وجود همه گیر

آدم ریگان فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 10:42 PM EDT Jul 20, 2020به عنوان کالیفرنیا و گرجستان رای جمعه به

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

به عنوان کالیفرنیا و گرجستان رای جمعه به حداقل تاخیر شروع مدرسه ورزش در میان coronavirus همه گیر فلوریدا چسبیده به آن اصلی سقوط تقویم با کمی تکان دادن اتاق برای تیم های که نمی تواند شروع فصل خود را در زمان.

فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی مدیره رای به جفتک انداختن روند رو به رشد میان دولت high school sports نظارتی در سراسر کشور و اجازه خواهد داد که سقوط شیوه برای شروع جولای 27.

در طول نزدیک به 5 ساعت جلسه 16-عضو هیئت مدیره که در آن طیف گسترده ای از راه حل های مطرح شده از هل دادن فصل بازگشت به اوت. 10 حرکت فوتبال به زمستان و یا بهار مدیره رای به پایین سقوط ورزش نیروی کار پیشنهاد سه هفته در ساخت است که تاخیر در آغاز تمرین دو هفته و اضافه کردن برخی از انعطاف پذیری برای مدارس که نمی تواند شروع ،

هیئت مدیره رای دادند در 10-5 در حمایت از یک طرح است که اجازه می دهد تا برنامه هایی که نمی توانید شروع فصل در زمان این شانس را به انتخاب کردن از ULTIMOPREZZO دولت آف و بازی به طور منظم فصل بازی تا پایان مسابقات قهرمانی کشور که در دسامبر است. 12. این ULTIMOPREZZO کار می کنند با کسانی که در مدارس به برنامه های, مدیر اجرایی, جورج Tomyn گفت.

"ما در حال ساخت تصمیم گیری ما احساس می کنیم در زمان مناسب" تمپا گیاه معاون و رئیس جمهور هیئت مدیره لورن اوترو گفت. "ما قصد داریم به همه مبارک."

Wewahitchka فوتبال مربی و مدیر ورزشی بابی جانز ساخته شده حرکت است که اجازه خواهد داد که مدارس شروع به تمرین و رقابت را در اختیار خود. مدارس را مجبور به اعلام قصد خود را برای شرکت در دولت سری یا نه با تاریخ تعیین شده توسط ULTIMOPREZZO کارکنان.

بیشتر: ULTIMOPREZZO سقوط ورزش نیروی کار توصیه می کند برای به تاخیر انداختن تاریخ شروع تمرین با توجه به COVID-19

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: ULTIMOPREZZO پانل تلاش برای نمودار دوره دبیرستان به ورزش برای بازگشت

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: دبیرستان مربیان فوتبال به چالش کشیده و با عدم بهار عمل

تصمیم زد مقابله به توصیه ULTIMOPREZZO پزشکی ورزشی کمیته مشورتی به طور نامحدود تاخیر شروع فوتبال و والیبال در یک گزارش که مورد بحث قرار گرفت در آغاز از زوم نشست.

"این است که ما موضع که بازگشت به رقابت برای در معرض خطر ورزشی فوتبال و والیبال در این زمان است که پزشکی امن" مایو کلینیک دکتر لورن مینارد که در خدمت در SMAC گفت.

این نشست در یک روز که در آن فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 10,347 جدید مثبت COVID-19 نفر از آوردن این دولت در مجموع به 360,394 موارد شناخته شده. آن را نیز اعلام کرد 90 جدید resident مرگ و میر مربوط به بیماری های ناشی از کوروناویروس.

جلسه اضطراری پس از سه زوم جلسات سقوط ورزش نیروی کار که در آن توسعه یافته چه جاستین هریسون ULTIMOPREZZO دانشیار اجرایی مدیر ورزشی برای خدمات ورزشی به نام "شکست" است که تهیه کردن به فردی در مدارس و مناطق باید تمرین آغاز نشده جولای 27.

این طرح که رد شد و توسط هیئت مدیره به اتفاق آرا رای داده اند مدارس سه های مختلف ویندوز از هم جدا شده توسط دو هفته با اولین شروع Aug. 10 برای شروع تمرین و مسابقه بر اساس هر مدرسه نیاز با توجه به گسترش ویروس.

در این طرح برای فوتبال, گلف, بولینگ, والیبال, کشور عبور و شنا و غواصی بخش 1 شروع تمرین از اوت. 10-22 و حرکت به رقابت شروع Aug. 31 در اولین حالی که در بخش 2 را آغاز تمرین Aug. 24-سپتامبر. 5 و شروع به بازی در اوایل سپتامبر. 14. بخش 3 شیوه سپتامبر آغاز خواهد شد. 7 و فراتر از آن با بازی شروع سپتامبر. 28.

لازم reclassifying تیم به گروه آنها را با دیگر برنامه های مشابه اندازه آغاز شده است که در همان زمان. وجود داشته اند سپتامبر. 11 مهلت برای هر مدرسه اعلام کرد که در بخش آن می افتد به.

Tomyn نیست توصیه می کنیم این طرح به هیئت مدیره با استناد به تقویم اصلی انعطاف پذیری.

اوترو فشرده Tomyn در یک توصیه که آیا به تصویب SMAC طرح ورزشی دبیرستان. Tomyn گفت: کارکنان خود را تا به حال زمان کافی برای هضم کامل گزارش.

"شده است وجود دارد فقدان رهبری و تصمیم گیری از ULTIMOPREZZO برای ما عضو مدارس در نظر من" اوترو گفت: با استناد به نظرات مشابهی را از او شنیده مختلف superintendents از سراسر دولت است.

پیش از آن در روز گرجستان دبیرستان ارتباط خود را اعلام کرد 10-بازی فوتبال دبیرستان فصل سپتامبر آغاز خواهد شد. 4 و شامل کامل دولت حذفی فرمت.

آریزونا و کالیفرنیا و هاوایی, کانزاس, کنتاکی, می سی سی پی, New Jersey, New York, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, تنسی, ورمونت و واشنگتن و غرب ویرجینیا نیز تاخیر شروع سقوط دبیرستان ورزش در حالی که مکزیک جدید ویرجینیا و واشنگتن دی سی اعلام کرد که فوتبال را نمی توان در پاییز.

مانند فلوریدا, نبراسکا, مدرسه, فعالیت های انجمن روز دوشنبه اعلام کرد هیچ برنامه ای برای به تاخیر انداختن فصل پاییز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن