گارد ملی گشت لس آنجلس پس از شب از خشونت; بانک رایت در سن دیگو حومه

Stefanie Dazio جان Antczak و دیزی Nguyen آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:42 AM EDT 31 مه سال 2020مسلح سربازان گارد ملی

توسط ABTINNEWS در 11 خرداد 1399

مسلح سربازان گارد ملی گشت در خیابان های لس آنجلس در اوایل روز شنبه به عنوان شهر شروع به تمیز کردن پس از یک شب از خشونت که دیدم تظاهرکنندگان برخورد بارها و بارها با افسران مشعل وسایل نقلیه پلیس و غارت کسب و کار.

نادر سراسر شهر بود حکومت نظامی تمام شده به عنوان سحر نشان داد شکسته, فروشگاه, ویندوز, تخریب دروازه امنیتی و نقاشی های دیواری به همراه تمام بلوک.

شهردار اریک Garcetti روز شنبه گفت او خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای 500 تا 700 نفر از اعضای گارد برای کمک به 10,000 Los Angeles Police Department افسران.

Garcetti گفت: guardmembers که وارد اوایل یکشنبه احضار شدند "برای حمایت از ما محلی پاسخ برای حفظ صلح و امنیت در خیابان های شهرستان ما است."

آتش نشانان در پاسخ به ده ها تن از آتش سوزی و نمرات کسب و کارهای آسیب دیده بودند. یکی از سخت ترین-آمار مناطق اطراف بیشه محبوب high-end, هوای آزاد, بازار غرب از مرکز شهر که در آن صدها نفر از معترضان swarmed منطقه, دوش گرفتن پلیس با سنگ و اشیاء دیگر و خرابکاری در فروشگاه. یک افسر دچار جمجمه شکسته لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت.

زمانی که مقررات منع رفت و آمد در زمان اثر در 8 p. m. پلیس منتقل شد به شدت به خارج کردن مردم از خیابان ها و وجود دارد بدون تکرار از اواخر شب داد و بیداد رخ داده است که در مرکز شهر شب جمعه و منجر به بیش از 500 بازداشت.

رهبران جامعه تقبیح خشونت است که همراه با تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی بود که پس از درگذشت سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن.

تظاهرات همچنین roiled شرق سن دیگو حومه La Mesa, که در آن دو بانک در کنار درب به هر یک از دیگر به زمین سوخته و ویندوز و مردم شکست ویندوز در بسیاری از کسب و کار از جمله یک دفتر املاک و مستغلات و محبوب نوار.

سن دیگو افسران پلیس با کمک دیگر سازمان های اجرای قانون راه می رفت شانه به شانه را از طریق خیابان ها پس از 2 صبح یکشنبه, گفتن صدها نفر از معترضان و ناظران که آنها خواهد بود بازداشت غیر قانونی مجمع در صورت نبود آنها پراکنده است.

حومه از 60,000 نفر مرزهای ال کاجون که در آن تیراندازی مرگبار یک غیرمسلح مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس باعث شده روز از عمده ناآرامی در 2016.

"من فکر می کنم مردم ناراحت هستند و آنها عصبانی هستید و آنها در حال تلاش برای شنیده می شود چرا که هیچ راه دیگری برای گرفتن توجه هر کسی را" متحد Kaiahua گفت: از صدمه به اموال در لا مسا در نزدیکی سن دیگو. "این مایه تاسف است اما این بخشی از تاریخ ما و چه کارهایی انجام می شود زیرا آنها گوش نمی, هر راه دیگر."

Kaiahua که سفید است, گفت که او در معرض گاز اشک آور در نیروهای پلیس و تلاش برای متفرق کردن جمعیت.

سان فرانسیسکو یاد اتحادیه مربع دیدم مردم سرقت کیف چرم از مربی فروشگاه کفش از Salvatore Ferragamo, محل جیوه اخبار گزارش. خیابان آشغال شد با بند از راز ویکتوریا و نسبتا جعبه جواهر از سنگ. پلیس با شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: سراسر شهر بود حکومت نظامی را به اثر از 8 p. m. روز شنبه تا 5 صبح دوشنبه. او همچنین خواسته فرماندار برای قرار دادن گارد ملی در حالت آماده به کار.

"مردم در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. آنها عصبانی هستید. من عصبانی هستم" نژاد توییتی. "ما نمی توانیم تحمل خشونت و خرابکاری."

در نزدیکی اوکلند بود که موجب ویرانی خشونت جمعه شب که در سمت چپ 13 افسران مجروح, مقامات اعلام کرد که در تظاهرات غیر قانونی در نزدیکی تالار شهر در اواخر روز شنبه. معترضان روشن آشغال آتش در وسط تقاطع و راه اندازی پلیس گاز اشک آور به جمعیت.

در Emeryville فقط در شرق سان فرانسیسکو شهردار مسیحی پاتز گفت: هدف بهترین خرید و دیگر فروشگاههای جعبه بودند burglarized با سارقان سرقت الکترونیک و موارد دیگر. در فروشگاه های شهر بسته اولیه روز شنبه به عنوان بخشی از یک پناهگاه در محل سفارش.

در سانتا آنا در جنوب لس آنجلس صدها نفر از تظاهرکنندگان همگرا در ایستگاه پلیس پرتاب اشیاء و تنظیم کردن ترقه به عنوان پلیس با استفاده از گاز اشک آور آنها را به فشار.

مقیاس تخریب در لس آنجلس بود که در مقایسه با سال 1992 شورش هنگامی که وجود دارد بیش از 1 میلیارد دلار در صدمه به اموال. هیچ برآورد که چگونه بسیاری از کسب و کار دچار آسیب معترضان روز شنبه بود اما به وضوح گسترده است.

فرماندار گفت که مقامات از نزدیک نظارت بر سازماندهی خشونت گروه های افراطی که ممکن است در تلاش برای استفاده از این تظاهرات برای خود دستور کار است.

"برای کسانی که به دنبال بهره برداری از کالیفرنیا' درد برای ایجاد هرج و مرج و تخریب شما استقبال نمی," او گفت:. "ما دولت و ملت باید ساخت از این لحظه ایران و بیشتر حل و فصل بیش از همیشه به آدرس نژاد پرستی و ریشه آن باعث می شود."

___

آسوشیتد پرس نویسنده کریستوفر وبر در لس آنجلس و الیوت Spagat در La Mesa, California, کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن