ناپل رای به بازگشایی سواحل — دوباره — با برخی از محدودیت

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:31 PM EDT مارس 11 سال 2020شهر ناپل است رای به بازگشایی سواحل آن را د

توسط ABTINNEWS در 23 اردیبهشت 1399

شهر ناپل است رای به بازگشایی سواحل آن را دوباره اما این بار با برخی از محدودیت.

پس از خسته کننده جلسه اضطراری و سه شکست خورده حرکات اعضای شورای مذاکره راه خود را به یک چهارم و رای نهایی.

ناپل سواحل باز خواهد شد طلوع آفتاب تا غروب دوشنبه تا جمعه از شروع 7 صبح May 13. سواحل را کوتاه تر ساعت در تعطیلات آخر هفته: 7 تا 11 صبح و پس از آن بسته شدن قبل از بازگشایی از 5 بعد از ظهر تا غروب. این ساعت های آخر هفته را گسترش و به روز یادبود ،

بسته ؟ دوباره ؟ از شنبه: سواحل عمومی در ناپل به روز یکشنبه در 12:01 a. m., شلوغ, شرایط ذکر شده در

کولر و چادر اجازه داده نخواهد شد در سواحل اما صندلی می توان در این شب به تماشای غروب آفتاب.

پارکینگ اجرای شده است beefed تا با دو برابر شدن جریمه به 200 دلار با هیچ گزینه ای را برای پرداخت اولیه برای تخفیف. به طور غیر قانونی اتومبیل های پارک شده نیز می تواند در حال حاضر یدک کشیده می شود.

پارکینگ محدود خواهد شد به کسانی که با برچسب (هر دو شهرستان و ذغال سنگ شهرستان پوستر پذیرفته شده) اما این شهر را نمی خواهد اجازه می دهد پارکینگ در خیابان های مسکونی مگر اینکه آنها به درستی مشخص فضاهای پارکینگ.

خوانندگان واکنش نشان می دهند: Facebook خوانندگان واکنش نشان می دهند به شهر ناپل عمومی, ساحل, تعطیلی, کمبود اجتماعی فاصله

برخی از اعضای شورا بودند ثابت قدم در تلاش برای به دست آوردن کوتاه ساعت در طول روزهای هفته و همچنین تعطیلات آخر هفته.

"من صلب در 7 روز انشعاب ساعت" عضو شورای Ray Christman گفت. "به نظر می رسد به من که باز ساحل از طلوع تا غروب پنج روز در هفته و قرار دادن هر گونه محدودیت در فعالیت های است که فقط افزایش خطر داشتن out-of-towners در آینده و با استفاده از ساحل و ایجاد یک وضعیت که تکرار آخر هفته گذشته.

از بازگشایی: Beachgoers لذت بردن از بازگشت به ذغال سنگ ناپل سواحل پس از coronavirus بسته شدن

Christman بیشتر "عاقل و محتاط" رویکرد تکرار توسط شورای مایک McCabe و معاون شهردار تری Hutchison. این سه نفر رای دادند در برابر این حرکت خواستار کوتاه ساعت در طول هفته و محدودیت در فعالیت های.

بخشی از این شهر حرکت است به تجدید نظر در قوانین جدید در ملاقات بعدی خود را در تاریخ 3 ژوئن.

نظرات عمومی در جلسه اضطراری زد ساعت طولانی است. آنها زد حیطه به عنوان برخی از سخنرانان بدحجابی شورا برای بسته شدن برخی بودند که در حمایت از بسته شدن و دیگران خواست برای خو بازگشایی با محدودیت های مختلف است.

ذغال سنگ شهرستان کمیسر پنی تیلور صحبت کرد و به شورای شهر در نظر عمومی بخش.

"این ایده که ناگهان ما شدیدی در آنچه که ما انجام می دهند مزخرف است" تیلور گفت. "این است که زمان ما را قبل از تجربه هرگز. من فکر می کنم شما در عمل در جهت منافع شهروندان و مالیات دهندگان."

حرکت رو به جلو تیلور گفت که او فکر نمی کند که سواحل باید بسته شود و می خواهد به حرکت در یک جهت است که افتخارات اجرای قانون و در همان زمان اجازه می دهد تا مردم در ساحل. او گفت: این شهرستان خواهد شد نگه داشتن چشم و نزدیک در شهر چگونه دسته ساحل آن دسترسی داشته باشید.

"ما نیاز به با هم کار کنند; ما همه در این با هم" تیلور گفت.

تنها یک هفته پس از این سواحل به بسته شدن سفارش صادر شد بعد از یک عضو شورای شاهد جمعیت در روز شنبه پس از نه اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"قضاوت من تماس انجام شد و نه با عجله" شهردار ترزا Heitmann گفت. "آن را انجام داده بود با شهرستان و مدیر و رئیس پلیس و آتش نشانی برای اطمینان از این اوضاع خارج از کنترل است. من شنیده شرح ضرب وشتم و عدم توجه به اضطراری سفارشات اجتماعی فاصله."

بسته شدن در اثر در 12:01 صبح روز یکشنبه و شامل شهرستان, ساحل, دسترسی به ساحل, دستشویی, پارکینگ, ناپل, اسکله, Lowdermilk پارک و ارتباط گردشگاهها.

در این شهرستان دریافت شکایات شنبه که سواحل بودند به سر می برند و مردم "نمی شد یا نمی تواند مطابق با اجتماعی فاصله الزامات اجباری در طول اضطراری برای بهداشت عمومی ناشی از گسترش این رمان کروناویروس" با توجه به سند شهر مدیر در کنار هم قرار برای روز دوشنبه جلسه اضطراری.

ناپل رئیس پلیس تام Weschler توصیف شنبه صحنه در ساحل در طول جلسه اضطراری.

"4 p. m. آن بدن به بدن در ساحل" Weschler گفت. "شما می توانید شن و ماسه سفید در ساحل (از ما هواپیماهای بدون سرنشین)."

ناپل پلیس مستند پارکینگ های غیر قانونی در سراسر شهرستان به عنوان مردم رفتند به بازگشایی ساحل. Weschler توصیف یک خیابان را با چرخش توسط ساحل به عنوان یک "parkaround" به عنوان beachgoers غفلت پارکینگ احکام و تمسخر در استناد افسران پلیس نوشته شده بود.

رئیس پلیس ارائه شده به شورای پنج گزینه برای باز کردن بحث در بازگشایی ساحل دوباره. تنها گزینه توصیه می شود توسط رئیس و کارکنان شهرستان شد بازگشایی ساحل در طول هفته اما بسته شدن آن در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات. توصیه نیز می پرسد شهرستان manager برای توانایی یدک کش به طور غیر قانونی وسایل نقلیه پارک شده.

"هر آنچه که شورا تصمیم به انجام ما در اینجا برای شما" Weschler گفت.

در شورای مارس 29 جلسه برای بازگشایی, سواحل, اخبار روزانه گزارش داد که اعضای شورای آگاه بودند که در راه رفتن به عقب بازگشایی ممکن است لازم باشد.

"وجود دارد هیچ موقعیت مناسب در اینجا به" Christman گفت: قبل از بازگشایی سواحل آن روز. "وجود دارد خطر وجود دارد عدم قطعیت اما من فکر می کنم ما فقط باید قبول کند که نظارت بر آن و اگر ما نیاز به ایجاد تغییرات در پایین جاده ما خواهد شد."

در این شهر بازگشایی طرح تجمعات محدود به حداکثر 10 نفر و اجتماعی فاصله باید حداقل 6 فوت بین هر فرد است. این برنامه مشخص شد تحت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ها و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجرایی سفارش 20-112 که اعلام وضعیت اضطراری در فلوریدا.

قبلی پوشش: ناپل شورای شهر رای به بازگشایی دسترسی به سواحل شهرستان, پارک,

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.com

خبرنگاران بریتنی Carloni و مایک براون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن