طوفان Michael دو سال بعد: مکزیک ساحل در حال بازسازی است اما هرگز همان خواهد بود

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهبه روز شده در 6:01 PM EDT 29 مه سال 2020یک مراسم تشییع جنازه برای یک دوست مرا ب

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

یک مراسم تشییع جنازه برای یک دوست مرا به فلوریدا تکدی.

آن را اواسط ماه مارس فقط قبل از اینکه این ویروس خاموش شدن ناگهانی آغاز شد. من نیاز به یک زن و شوهر از روز روشن سر من.

من مقصر خودم برای سقوط از تماس با من دوست مادام العمر. فرانسیس "کریکت" دیویس مرد خوبی بود بهترین ها را از ما واقعا.... من و او دوست داشت هر یک از دیگر تا پایان, اما این ستون برای یک روز دیگر.

مارس 15 روز بعد از من گفت: آخر من خداحافظی من چپ ماریانا یک شهر کوچک در شمال غربی تالاهاسی در صبح زود. من سوار جنوب به سمت ساحل زمرد از طریق جنگل های کاج و گذشته مزارع در امتداد جاده دولت 71. من عبور creeks و رفت و بیش سبز دامنه کوه نورد. من را از طریق رفت شهرک قدمت آن به روز هنگامی که فلوریدا بودند در درگیری با سمینول سرخپوستان و اتحادیه سربازان.

من اولین معابر از طریق hamlets مانند Blountstown خود اعلام کرد "Rivertown" در ساحل غربی از Apalachicola رودخانه و سپس Wewahitchka و به پورت سنت و جو در سواحل سنت جوزف خلیج.

فراموش ساحل

من رهبری برای مکزیک ساحل. آن را به حال شده است در دهه های پس از من گذشت از طریق دریا ایجاد کرد.

آخرین بار قبل از من تا به حال بچه ها قبل از من ازدواج کرده بود. آن را به عقب زمانی که من در مورد مراقبت بود و در بازی والیبال ساحلی مسابقات تعقیب دختران نوشیدن آبجو سرد و ابتلا به snook و redfish.

این محل بزرگ ، واقعا هیچ جایی بزرگ در حال حاضر.

اما کمی کمتر از دو سال پیش در مکزیک, ساحل, شد, شناخته شده به عنوان ground zero برای ریزش زمین توسط طوفان مایکل.

این طوفان مرگبار تبدیل, تعریف شده به عنوان یک دسته 5 طوفان پس از این واقعیت است. اما شب Oct. 10, 2018, هر کسی که زندگی در محدوده طوفان چشم-دیوار بادها تا به حال بدون شک این بود که به بدترین شب زندگی خود را. برای برخی از, این آخرین شب زندگی خود را.

بیشتر: 2020 فصل طوفان آغاز می شود ژوئن 1; فروش تعطیلات مالیاتی کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول به عنوان شما آماده

قدرت این طوفان می تواند به راحتی دیده می شود در فلوریدا چشم انداز است. طوفان مایکل منتقل آب و شن و ماسه. آن را در زمان پایین درختان که رشد کرده بود دارد برای بیش از یک قرن است. آن کاهش می یابد انسان-سازه های ساخته شده به تراشه. آن را کشیده تا زیرساخت ها است.

خانه تنها چند متری از این معمولا آرام سواحل خلیج مکزیک شد پاره پاره از خود را پایه. داستان دوم بودند قیچی کردن و پرتاب در سراسر جاده. سقف پوست کنده شد برگشت مانند قوطی ساردین افشای داخلی به یک سیل از باران.

آب دریا افزایش یافت تا از خلیج فارس و حمله به کل شهر است. قایق پرت شد به جنگل مانند اسباب بازی پرتاب توسط یک زود رنج جوانی. 100-پا بلند درختان کاج در سراسر تخته و الوار کشور شد جامعی خاموش 5 فوت بالاتر از سطح زمین بیشتر به طرز ماهرانه ای از woodsmen دارای حق اعمال محور.

یکی می توانید ببینید اثر مایکل حتی در ماریانا که در آن من زندگی می کردند و 75 مایل از ساحل. درختان افتاده وجود دارد ممکن است هرگز قطع شود تا آنجا که وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از.

اسلب

در امتداد لبه آب را فراموش کرده اید "ساحل" را تحمل زخم از طوفان برای یک دهه دیگر به راحتی. خبر خوب است ؟ مردم وجود دارد و انعطاف پذیر است. عبارت #MexicoBeachStrong دیده می شود در همه جا در به سختی 2-مایل طولانی 1-مایل گسترده شهر.

در بعضی جاها فقط اسلب بتنی باقی می ماند. برخی از علائم و گفت "نه برای فروش" به عنوان صاحبان اصلی برنامه ریزی برای بازسازی. دیگران را نشانه بیان مخالف است. برخی از وسایل نقلیه تفریحی پارک شده بر روی آنها ظاهرا تبدیل شدن به اقامت دائم. برخی از خانه های فصلی و اجاره به حال مراحل مختلف بازسازی در حال وقوع است. برخی از نگاه درخشان جدید.

تولد دوباره مکزیک ساحل آهسته بوده است. بازیابی وجوه آهسته می رسند. برخی از صاحبان به سادگی تصمیم به رها کردن آنچه که آنها تا به حال. دیگران چاره ای به حال اما برای زنده ماندن و بازسازی است.

ژاک کودکان کارگزار و صاحب 98 گروه املاک و مستغلات در مکزیک, ساحل, گفت:, شهر کوچک خود را به حال خیلی خرابی آن را هرگز همان خواهد بود. اما که ممکن است یک چیز بد است.

"بسیاری از ما در اینجا عاشق آنچه که ما تا به حال, اما ما نیاز به بیش از شروع در بسیاری از مناطق و ما نیز ممکن است همه چیز را بهتر از" کودکان خود نوشت وب سایت شرکت. "وجود دارد یک معامله بزرگ از هیجان در مورد آینده یک شهر است که اساسا یک آغاز جدید است."

مانند ققنوس از خاکستر — یا در این مورد طوفان مانده — مکزیک ساحل در راه خود را به بودن بهتر از قبل از آن بود.

Cat 5

کودکان و حتی نوشت که طوفان کمک کرده است و فروش املاک و مستغلات آن را باور یا نه. او گفت: افرادی که تا به حال هرگز شنیده از محل قبل از مایکل را تبدیل به صاحبان اموال.

خبر خوب این است که این منطقه توسط طوفان بزرگی است که تنها یک بار در هر 100 به علاوه. هرگز در آب و هوا تاریخ ثبت شده تا به حال یک گربه 5 ناودان تکدی. در واقع مایکل خیلی نادر این اولین بار بود که از قدرت خود برای ضربه زدن به هم پیوسته ایالات متحده پس از طوفان اندرو در سال 1992. آن فشار پایین رتبه در میان طوفان افسانه مانند کمیل در سال 1969 و روز کارگر طوفان از سال 1935.

وحشتناک به مطمئن شوید.

اما این ممکن است به این منطقه خواهد بود امان برای برخی از زمان آمده است. یا نه. به یاد داشته باشید سال 2004 زمانی که طوفان جین را شخم Martin شهرستان به معنای واقعی کلمه در همان مختصات به عنوان طوفان فرانسیس سه هفته قبل از?

من بعد در مکزیک ساحل رانندگی در اطراف و lounging در ساحل در انعکاس نشان داد رخصتی بهار بازدید کنندگان کمک به اقتصاد است. به عنوان beachside باقی می ماند به, من آن را توصیه بسیار.

آن جداسازی یک نقطه فروش اگر دوست دارید این نوع از چیزی. آن 10 مایل از بندر St. Joe است که Piggly Wiggly. پاناما شهر 15 کیلومتر تا ساحل, اگر شما به آن نیاز دارید. مکزیک و ساحل که فاقد توریستی قطعی و احتقان شما در دیتونا بیچ, Fort Lauderdale, کاکائو, ساحل, ویکی, Key West, Fort Myers Beach, فلوریدا.

ژوئن 1 است بر ما از شروع فصل طوفان. Floridians تماس با یک چشم در هر ابر در اقیانوس اطلس تا شکرگزاری.

زمانی که من در مکزیک, ساحل, طوفان دم در افق بود COVID-19. من مطمئن هستم که آن زمان تلفات وجود دارد, به عنوان آن را در همه جا اما با طوفان مایکل, من می دانم آن وجود دارد کشیدن طریق با موفقیت چشمگیر و قدرت بازماندگان.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن