وکیل می خواهد ردینگ به تاخیر Costco نشست تا بماند-صفحه اصلی سفارش برداشته

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:33 PM EDT مارس 18 سال 2020سان فرانسیسکو دادستان به نمایندگی از یک محله

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

سان فرانسیسکو دادستان به نمایندگی از یک محله مبارزه با گروه کاستکو برنامه ریزی شده حرکت به جنوب ردینگ یک بار دیگر با ارسال یک 11th-ساعت نامه ای به این شهر ادعا که نقص هنوز هم وجود دارد در این پروژه زیست محیطی سند

بیشتر چه, وکیل علامت ولف متحده Bonnyview Bechelli ائتلاف معتقد است که Costco جلسه عمومی باید صورت نمی گیرد تا زمانی که در کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شده است.

آن را به طوری که Bonnyview Bechelli عضو ائتلاف "و دیگر شهروندان می توانند حضور و ارائه شهادت به شما در فرد" در این نامه می گوید.

نامه وارد صبح روز دوشنبه یک روز قبل از روز سه شنبه 6 p. m. ردینگ جلسه شورای اسلامی شهرستان در نظر گرفتن تایید نهایی از این پروژه است.

این جلسه برگزار خواهد شد و تقریبا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آوریل 28 کمیسیون برنامه ریزی جلسه که توصیه می شود تصویب این پروژه به شورای شهر نیز برگزار شد تقریبا.

کنت مانوئل سرب برنامه ریز در این پروژه گفت: مسئولان شهرستان در حال بررسی ولف آخرین نامه و یک توصیه به نمایندگان قبل از نشست روز سه شنبه.

Costco می خواهد برای ساخت یک 152,000 فوت مربع انبار تخفیف و گاز ایستگاه های پیچیده در 25 هکتار در گوشه شمال شرقی جنوب Bonnyview جاده و Bechelli لین غرب بزرگراه میان ایالتی 5. بزرگ-جعبه انبار کرده به حرکت خود را از فروشگاه دانا درایو به جنوب ردینگ آزادراه interchange پس از سال 2016.

آخرین آگوست ولف باعث شد این شهر به recirculate بخشهایی از پیش نویس های زیست محیطی گزارش برای بار دوم پس از ارسال نامه ای به شهرستان یک روز قبل از این شورا آماده شد به تصویب این پروژه است.

در آخرین نامه ای از طرف Bonnyview Bechelli ائتلاف اعضای ولف مدعی, در میان چیزهای دیگر:

  • تحلیل تجمعی خطرات بهداشتی در فینال EIR نیست به اندازه کافی تحت تاثیر قرار گیرد کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند
  • نهایی EIR قرار داد مربوطه اطلاعات لازم به منظور بررسی و تحلیل ترافیک مفروضات
  • نهایی EIR "نادرست رد" جایگزین برای ساخت Costco در واحه جاده ها است.

در نامه خود ولف متحده "نهایی EIR اذعان دارد که واحه جاده سایت خالی باقی مانده است در دسترس برای توسعه است و در واقع 'سازگار با محیط زیست جایگزین برتر.' "

Bonnyview Bechelli عضو ائتلاف ادعا یک معامله برای ساخت Costco در واحه جاده در شمال ردینگ هنوز هم می تواند انجام شود.

مایک Dobrota که شناسایی و نظر سایت برای Costco با رد هر گونه مفهوم که Costco است که هنوز هم علاقه مند در واحه.

"Costco بود مایل خریدار فروشنده هرگز انجام" Dobrota گفت: در جولای 23, 2019, ردینگ کمیسیون برنامه ریزی نشست. "من می خواهم به آن بسیار روشن است. آن چیزی که ما را نمی تواند توافق با شهرستان یا شهر نمی خواهید برای انجام یک معامله با Costco در واحه. آن را به حال چیزی برای انجام با آن. آن همه چیز در مورد توسعه قادر به انجام است."

بوسیله اسباب گردنده نهر پایین انجمن مالکان نیز مخالف Costco پروژه.

مریم Ocasion که شرکت صاحب بوسیله اسباب گردنده نهر علفزار, کشاورزی ارگانیک روز دوشنبه گفت که او نمی داند که آنچه را که بوسیله اسباب گردنده نهر پایین همسایگان را انجام دهد باید در شورا تصویب پروژه.

"مشکل بزرگ ما با Costco توسعه ترافیک," او گفت:. "ترافیک تاثیر می گذارد بوسیله اسباب گردنده نهر پایین چون محل آن است."

Bechelli Bonnyview اعضای این ائتلاف گفت: آنها را به در نظر گرفتن گزینه های خود را باید در شورا تصویب پروژه.

ادامه مطلب:

  • از کوییدیچ به نجوم پیدا کردن آنچه در گذشته محقق-ورزشکاران انجام می دهند در حال حاضر
  • ساکنان به دنبال خارج شدن از خانه های خود سوخت محلی دوچرخه فروش در میان همه گیر
  • ردینگ اخبار خلاصه: REU مشتریان گزارش تلفن اومدی

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن