ناپل مرد 61 می آموزد بادبان اسکیت برای فعال ماندن در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس

Andrea Stetson روزانه اخبار خبرنگارمنتشر شده 6:36 PM EDT Jul 17, 2020تیم تامپسون 61 نیازی نیست که آب به بادبان

توسط ABTINNEWS در 28 تیر 1399

تیم تامپسون 61 نیازی نیست که آب به بادبان. او قایقرانی خیابان ها و پارکینگ از ناپل به فعال نگه داشتن در طول بیماری همه گیر.

"من ایمنی سرکوب بنابراین من به دنبال انجام کارهای نزدیک به خانه" تامپسون آغاز شد.

پس از چند ماه احساس cooped با کمی را به انجام تامپسون کشیده اش 5 فوت 7 اینچ Hamboard اساسا یک تخته موج سواری بر روی چهار چرخ و خریداری یک بادبان های رنگارنگ و در حال حاضر فشرده در اطراف شهر بادبان اسکیت.

"حتی در 61 وجود دارد هیچ دلیلی برای کار خود را در تعادل و مهارت های," او گفت:. "من تا به حال دو تعویض مفصل ران و آن را نگه ندارد من در همه."

تامپسون رشد در نزدیکی کاکائو, ساحل, فلوریدا جایی که او به صرف زمان خود را در گشت و گذار و موج بنابراین تعادل و همکاری با وزش چیزی جدید است.

"در '80s, من تا به حال چهار sailboards," او گفت:. "آن را مانند," هی, من فکر می کنم من خواهد شد قرار دادن یک بادبان در این.' من گشت و گذار و windsurfing."

او با استفاده از این مهارت برای موفقیت در جدید قایقرانی ماجراجویی. در یک بعد از ظهر داغ Thompson, پوشیدن پیراهن زرد که بار خوانده شده "گشت و گذار درمانی" برداشت لیمو ترش سبز و نارنجی و آبی روشن و روشن رنگی بادبان پا در هیئت مدیره خود را و اجازه دهید باد سوق دادن او را در اطراف محلی پارکینگ.

"این بسیار آرامش بخش است. این فقط سرگرم کننده," او گفت که او whizzed توسط.

تامپسون کردم بادبان از یک شرکت به نام WindSkate. او گفت: این را می توان با یک اسکیت غلتکی تیغه اسنوبرد اسکیت یخ و یا حتی در یک دست و پا زدن هیئت مدیره.

"در کالیفرنیا, آن است که واقعا بزرگ است."

ماسک: ذغال سنگ شهرستان ماسک دستور می افتد کوتاه در شهرستان ضبط و بعد از coronavirus موارد

رستوران خبر: ناپل استقبال سه رستوران جدید در طول همه گیر

COVID-19: از فریاد sprees به محض ناراحتی ماسک را تبدیل به یک موضوع داغ است. به اشتراک گذاری داستان خود را با ما.

جیمی تکان دادن در کالیفرنیا و بنیانگذار و خالق WindSkate.

"من اختراع این 43 سال پیش," او گفت:. "این یکی از بهترین و شناخته شده ، هر کسی که تلاش می کند آن را آن را دوست دارد. ما فروش آن را در سراسر جهان و در عین حال آن است و نه گرفتار شد."

تامپسون به کولیت اولسراتیو. او گفت که مواد مخدر به او نیاز دارد در حال قوی و سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را به طوری که او احساس خطر نمیکند رفتن مکان های که در آن او می تواند در تماس با افراد دیگر. حتی ساحل ترسناک است برای او.

"این ترسناک است راست, در حال حاضر," او گفت:. "ما در حال گرفتن به کانون همه چیز است."

او شده بود سوار دوچرخه خود را اما می خواستم چیزی بیشتر.

"من کشیده من اسکیت بورد," او گفت:. "این فقط نوعی از نشستن در گاراژ."

این تنها آغاز راه بود.

او بادبان وارد دو هفته پیش و او را به استاد خود ، او دستور داد 6-پا-6 اینچ Hamboard او یکی دیگر از هیئت مدیره برای بادبان اسکیت. هنگامی که وجود دارد کمی و یا بدون باد و تامپسون با استفاده از یک حرکت شبیه چمچه زنی چوب مانند دست و پا زدن برای سوق دادن او.

تامپسون همچنین دارای یک اسکیت بورد الکتریکی است که او لذت می برد. او در انتظار جدیدترین ابزار جنسی می رسند: یک جاده اسکیت بورد الکتریکی با 4 x 4 چرخ است که او می تواند استفاده از چمن و خاک.

او گفت: مردم اغلب تعجب زمانی که آنها را ببینید او با بهره گیری از جدید خود را ورزش.

"همانطور که من برای اولین بار بر روی اسکیت بورد من تا به حال یک همسایه و او گفت: "تیم من نمی توانم باور کنم که شما هنوز اسکیت' و من گفت: "آره من هنوز هم سوار یک دوچرخه بیش از حد بسیاری از مردم در سن و سال من هنوز غلتکی تیغه.' این است همه چیز در مورد تعادل و خوب است هسته ورزش است."

تکان دادن گفت: این یک ورزش عالی برای این زمان از انزوا.

"این است که در خارج از منزل و در هوای تازه" او گفت:. "بسیاری از مردم از کار هستند و بنابراین بسیاری از مردم که می خواستم به سعی کنید که در حال حاضر زمان آن را امتحان کنید. برای افرادی که قرار دادن آن است. این زمان است."

او گفت: آن را نه بیش از حد سخت برای یادگیری است.

"هنگامی که ما در ساحل پارکینگ در سانتا مونیکا من داد مردم برای سه تا پنج دقیقه و سپس چیزی کلیک و آنها فقط به" تکان دادن گفت. "شما می رویم دقیقه شما انتخاب کنید تا به بادبان.

"پس از آن مانند هر ورزش دیگر شما در حفظ و بهبود است. شما نگه داشتن سرگرم کننده با آن. من دوست دارم به انجام این کار. من یک گروه از علاقه مندان در سراسر جهان است."

تامپسون را انتخاب خالی پارکینگ در اطراف ذغال سنگ شهرستان برای ورزش خود را. او همچنین شیوه در خیابان های جامعه خود را. او اغلب باعث می شود ویدئوها از بادبان اسکیت ماجراهای و پست های آنها را در Facebook.

"این است که احساس خوبی از آزادی و آن را فقط سرگرم کننده," او گفت:. "این بسیار اساسی فقط کروز همراه خود را و اجازه وزش شما فشار. آن است که بسیار آرامش بخش است. تا زمانی که این COVID می رود من ورزش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن