فلوریدا می فرستد و پیام آن را به عنوان تعلیق نوار مجوز

جیم ترنر سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 11:20 AM EDT Jun 23, 2020تالاهاسی — یک نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوری

توسط ABTINNEWS در 3 تیر 1399

تالاهاسی — یک نوار در نزدیکی دانشگاه مرکزی فلوریدا تا به حال آن دولت نوشیدنی الکلی مجوز معلق برای نقض بازگشایی دستورالعمل پس از 13 کارمند و حداقل 28 مشتریان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد دوشنبه شب اضطراری تعلیق مجوز شوالیه میخانه در اورلاندو است. تعلیق در آمد دو روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت آغاز خواهد شد سرکوب در رستوران ها و کافه ها که موفق به دنبال coronavirus دستورالعمل.

کلید دستورالعمل شدند در ژوئن 3 فرمان اجرایی توسط DeSantis شناخته شده به عنوان فرمان اجرایی 20-139 که اجازه میله های به عمل در 50 درصد از ظرفیت های داخلی خود با خدمات نشسته.

"با توجه به تعلیق مجوز عدم رعایت صریح و روشن از نظر اجرایی به منظور 20-139 و بی اعتنایی به خوبی شناخته شده خطرات ناشی از COVID-19 این احتمال وجود دارد که به حالت تعلیق مجوز خود را ادامه خواهد داد مضر شیوه های کسب و کار و رفتار" تعلیق با اشاره به بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا است که کانون به عنوان COVID-19 تعداد افزایش می یابد در سراسر فلوریدا

دیگر میله در فلوریدا به حال کارمندان تست مثبت از موسسات بازگشایی این ماه است. اما شوالیه میخانه است برای اولین بار به دریافت مجوز آن به حالت تعلیق و مسدود شده از فروش الکل تا این بخش را برداشته و یا یک حکم نهایی صادر شده است.

این بار تا به حال 13, کارکنان, تست مثبت برای COVID-19 و فلوریدا وزارت بهداشت تعیین شده از طریق تماس با ردیابی "که حداقل 28 مراجعان آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازدید از تعلیق مجوز آدرس ثبت شده است."

در شنبه DeSantis در دفاع از تصمیمات خود در بازگشایی اقتصاد در میان افزایش موارد جدید در حالی که گفت که این بخش از کسب و کار و حرفه ای تنظیم خواهد شد تا سطح شیب دار بازرسی از آنجا که "مردم فقط مربا بسته بندی شده" در برخی از رستوران ها و کافه ها.

"دلایلی وجود دارد که چرا از آن انجام شد که در راه" DeSantis گفت: از داخل صندلی و فاصله دستورالعمل. "این نه فقط از جیبش یک کلاه. ... هنگامی که آن بسیار مناسب و دستورالعمل ها را نافرمانی خوب به پایان می رسد تا با شکست دادن برخی از هدف از آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن."

دولت تا به حال نشده تهاجمی در تنظیم کسب و کار پس از اولین فاز از یک DeSantis اقتصادی بازگشایی طرح آغاز شد مارس 4.

بیشتر: گزارش: میلیاردها گالن آب اضافی بودن مصرف روزانه در خانه های سراسر کشور در طول COVID-19 عصر

هنگامی که رستوران ها اجازه داده شد برای اولین بار بازگشایی در 25% داخلی ظرفیت بخش از کسب و کار و حرفه ای, قوانین و مقررات کار Halsey r mata توصیه به صاحبان استفاده به عنوان مقدار فضای که ممکن است تحت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های فیزیکی-فاصله گرفتن توصیه ها و سرورها و کارکنان دیگر نمی توان نسبت به محدودیت های داخلی اشغال.

امروز ایالات متحده آمریکا فلوریدا شبکه گزارش روز دوشنبه که هیچ جریمه و یا موارد اداری شده بود واصل به عنوان گروه دریافت بیش از 300 شکایت از رستوران ها و کافه ها در سطح ایالت عدم پیگیری بازگشایی قوانین. یک سخنگوی وزارت گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که بازرسان شد, آموزش دارندگان مجوز به آنها را به انطباق.

روز دوشنبه فلوریدا در صدر 100,000 موارد COVID-19 آن را به عنوان اضافه 2,926 موارد جدید. همچنین ویروس است که متهم به قتل 3,173 ساکنان فلوریدا.

بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات به منظور تعلیق مجوز از شوالیه میخانه گفت که در ژوئن 5, اولین شب میله اجازه داده شد برای باز کردن "کاربران بودند که در خدمت مشروبات الکلی در حالی که نشسته بودن و خدمات اجتماعی مناسب فاصله اقدامات نمی شد در حال اجرا."

"به همین ترتیب در 6 ژوئن 2020 به حالت تعلیق مجوز مشاهده شد نقض شرایط اجرایی سفارش 20-139 فاز 2," سفارش همچنان ادامه دارد. "مراجعان بودند دوباره در خدمت مشروبات الکلی در حالی که نشسته بودن و خدمات اجتماعی مناسب فاصله اقدامات نمی شد در حال اجرا."

نوار توییتی در تاریخ 5 ژوئن "روز ما تمام شده است در انتظار" emojis آبجو و یک عینک آفتابی-پوشیدن, لبخند خورشید.

نوار اعلام در وب سایت خود را "ما UCF را خانه دوم و the best damn کالج نوار شما می توانید تصور کنید. نه به این دلیل که ما محصول فوق العاده نوشیدنی, die hard, کارکنان, و یا حتی نزدیکی به UCF. اما از آنجا که از شما ... از کاربران که این میخانه یکی از نوع وحشی هر شب و در محل شما خاطرات شما هرگز فراموش نخواهم کرد اما به سختی به یاد داشته باشید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن