آنتی بادی آزمایش قرار بود برای کمک به راهنمای بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح.

کن Alltucker ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:20 PM EDT مه 3 سال 2020نوع جدیدی از کروناویروس آزمون انتظار

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

نوع جدیدی از کروناویروس آزمون انتظار می رود به ارائه وضوح در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی این ملت به جای پاشیدند سردرگمی است.

یک آزمایش خون است که می تواند تشخیص دهد که آیا یک فرد به این ویروس شده است منادی به عنوان یک ابزار مهم برای سیاستگذاران. نه تنها آن کمک به پاسخ به سوالات مهم مانند این که چگونه گسترده آن است که این آزمون را به آنها اطلاع می دهد که مردم می توانند ایمنی بازگشت به محل کار یا مدرسه و نه نگران بیمار شدن.

اما امیدوار است برای پاسخ سریع را نقش برآب شده است به عنوان یک فقدان شواهد پرسش در مورد دقت و قابلیت اطمینان از یک نوار گسترده ای از آنتی بادی آزمون در حال حاضر به بازار عرضه شده به بیمارستان پزشکان و مصرف کنندگان است.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال بازجویی دقت تست آنتی بادی در حال حاضر در حال مستقر در جوامع در سراسر کشور. و به آنها هشدار مقامات منتخب رهبران کسب و کار و مصرف کنندگان باید مراقب باشید در مورد تصمیم گیری بر اساس نتایج آزمون.

اثبات نشده تست. نتایج: بهداشت عمومی آزمایشگاه نگرانی 'داده های بد' می تواند لکه دار کردن ما بازیابی از coronavirus بحران است.

کالین غرب یک مایو کلینیک طب داخلی پزشک و استاد که به دنبال دقت COVID-19 انجام شد.

"ما باید برای جلوگیری از تظاهر آزمون کامل" غرب گفت. کسی که می شود باید "به طور ناگهانی توقف پوشیدن یک ماسک و یا جلوگیری از شستن دست های خود را. و یا متوقف کردن جسمی فاصله."

مشکل غرب گفت: آزمون ندارد و شواهد برای اثبات آنها به اندازه کافی خوب به سهولت سیاست های اجتماعی و فاصله.

"امیدوارم ما را دریافت کنید وجود دارد در برخی از نقطه," او گفت:. "در حال حاضر آن را احساس می کند زودرس است."

هیچ 'ایمنی گذرنامه" که هشدار می دهد

نیز نامیده می شود سرولوژی تستهای این آزمایش خون طراحی شده است برای تشخیص اینکه آیا یک فرد توسعه آنتی بادی برای مبارزه با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. این آنتی بادی به طور معمول قابل تشخیص نیست تا دو هفته پس از یک فرد آلوده است. آزمون های مختلف از مولکولی "PCR" آزمون های مورد استفاده برای تشخیص COVID-19.

در حالی که محققان معتقدند آنتی بادی های محافظت از مردم از دوم عفونت وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد چگونه حفاظت طولانی ممکن است آخرین و یا اینکه آیا آن را به طور کامل موثر است. آن را به زمان برای جمع آوری به اندازه کافی اطلاعات از مطالعات به این سوالات پاسخ دهد.

هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر صدور "ایمنی گذرنامه" به افرادی که بر این باورند که آنها بی خطر هستند بر اساس مثبت آنتی بادی آزمایش. در بیانیه ای که گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که کسانی که بازیابی از COVID-19 و توسعه آنتی بادی خواهد بود مصون از پیگیری عفونت است.

در آزمایشگاه های تست 100000 نفر در هر روز برای coronavirus: که هنوز هم کافی نیست.

اخیر, بررسی مقدماتی توسط محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و چان زوکربرگ Biohub ارزیابی یک دوجین آنتی بادی آزمایش در بر داشت دقت نرخ های متنوع به طور گسترده ای. این مطالعه بوده است نه کارشناسی.

و مقامات با انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه نیز هشدار داده اند آنتی بادی آزمایش در بازار در حال اثبات نشده و ممکن است تولید نتایج نادرست. این گروه به نام برای نظارت سختگیرانه تر از غذا و دارو.

FDA اجازه داده است آنتی بادی آزمون سازندگان به فروش محصولات خود را بدون عادی مرحله از تشکیل پرونده داده ها اعتبار سنجی آزمون دقت. بیش از 100 تست سازان باید اطلاع FDA از برنامه به بازار آنتی بادی آزمایش. شرکت ها و یا آزمایشگاه نمی تواند ادعای FDA مجاز آزمون و باید شامل تکذیبنامهها که آنها ممکن است دروغ نتیجه گیری کرد که آیا یک فرد تا به حال قبل از عفونت است.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: سیاست اجازه می دهد آنتی بادی آزمایش در بازار قبل از آژانس به بررسی داده ها با هدف تعادل خطرات و مزایای برای دیدار با "فوری بهداشت عمومی نیاز دارد" از این ویروس جدید است. به عنوان روز پنج FDA بررسی کرده و مجاز آنتی بادی آزمایش از هشت شرکت و یا آزمایشگاه.

پس از نگرانی های مطرح شده در مورد دقت و صحت تست آنتی بادی FDA همکاری با موسسه ملی سرطان موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به ارزیابی آنها. FDA ارسال خواهد شد داده ها از نقد و بررسی "در تاریخ آینده" یک سخنگوی آژانس روز پنجشنبه گفت.

'فرصت از دست رفته بود': فدرال در تلاش برای سرعت بخشیدن به کروناویروس تست پس از CDC را شروع کند

به گفته کارشناسان FDA به احتمال زیاد احساس فشار به سرعت اجازه می دهد تا تست آنتی بادی پس از آن در زمان چند هفته به اجازه تجاری آزمایشگاه برای انجام آزمایشات تشخیصی در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

"FDA تاکنون در هشت توپ که آن را به اوایل تشخیص گفت:" پیتر پیتز سابق FDA کاردانی کمیسر و از بنیانگذاران مرکز پزشکی در جهت منافع عمومی. "جای تعجب نیست که آنها نمی خواهید برای دریافت سوخته دو بار."

غرب گفت: این مهم به اذعان و توجه به کاستی های آنتی بادی آزمایش. استفاده از آنها را برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری است که "واقعا فقط به عنوان موثر به عنوان تست دقیق است."

"ما نیاز به ایجاد عیوب خود را به مدل های ما و به سیاست های عمومی" در غرب گفت.

'عظیم شور و شوق برای این آزمون ها'

تام Inglesby است مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health در بالتیمور.

او گفت: سیل آنتی بادی آزمایش در دسترس پزشکان و مصرف کنندگان ایجاد کرده سردرگمی است. FDA موضع مجاز است "sub-optimal آزمون" ساخته شده و آن را دشوار است به ارزیابی و مقایسه نتایج. وی جامعه نظرسنجی انجام شده در شهر نیویورک و شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, به عنوان نمونه ای از دشواری مقایسه نتایج.

در نیویورک این کشور سخت ترین آمار دولت, سلامت کارگران آزمایش داوطلبان در فروشگاه های مواد غذایی. حدود 14% آزمایش مثبت آنتی بادی برای رمان coronavirus. در شهر نیویورک حدود 1 در 5 آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی است.

آنچه ما می دانیم درباره remdesivir. این داروی آزمایشی در حال آزمایش به عنوان یک coronavirus درمان

محققان دانشگاه استنفورد آزمایش از 3300 نفر در شهرستان سانتا کلارا در بر داشت و 1.5% آزمایش مثبت آنتی بادی است. محققان تخمین زده می شود 48,000 به 81,000 مردم آلوده شده است در اوایل ماه آوریل است.

از دقت علمی از هر دو نظر سنجی و یک سوم در لس آنجلس به طور گسترده ای مورد بحث میان کارشناسان بهداشت عمومی که مورد سوال چگونه جمعیت انتخاب شدند و دقت آزمون.

"ما واقعا نمی دانیم که دقیقا چه دقیق آن است که در شرایط مثبت کاذب یا منفی باشند نه به ذکر است که ما نمی دانیم که آیا این واقعا نشان دهنده ایمنی" Inglesby گفت. "وجود شور و شوق زیادی برای این آزمون بدیهی است چرا که مردم می خواهند بدانند که" آیا آنها آلوده شده اند.

به دلیل کمبود ساخته شده تست تشخیصی سخت به طول ماه های اولیه از این بیماری همه گیر بسیاری از آنها به دنبال آنتی بادی آزمون برای پاسخ به این که آیا آنها از بهبود COVID-19.

بهداشت و رهبران کسب و کار نیز می خواهید آزمون برای پاسخ به اینکه آیا کارمندان می تواند بازگشت به کار با برخی از سطح از ایمنی.

می تواند سوزش معده داروی فاموتیدین تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus? این نظریه در روند آنلاین, اما هیچ داده ای برای حمایت از آن.

Beaumont سلامت در میشیگان اعلام برنامه های بلند پروازانه برای آزمایش نمونه خون از 38,000 کارکنان و دیگران برای ارزیابی عفونت. آزمون داوطلبانه اما بزرگ نظام سلامت می خواهد برای کشف اینکه آیا سلامت کارگران مستعد ابتلا به عفونت و اینکه آیا آنتی بادی محافظت از کارگران و دیگران از دوم عفونت است.

بیمارستان سیستم های مانند Cedars-Sinai در لس آنجلس در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت است. این کار به اعتبار تجاری آزمایشات قبل از ارائه به آزمون به دکتر گفت: Rekha Murthy, یک متخصص بیماری های عفونی و دانشیار افسر ارشد پزشکی.

"ما نیاز به اجازه می دهد علم به رانندگی ما تصمیم گیری" Murthy گفت.

هنوز تشخیصی شرکت ها در حال ارائه به مصرف کنندگان یک شانس برای دریافت تست شده است. تلاش تشخیص روز سه شنبه گفت: مصرف کنندگان می توانند یک COVID-19 آزمایش پادتن با یا بدون ارجاع به یک دکتر. مستقیم به مصرف کننده آزمون هزینه است $119. تلاش با استفاده از FDA مجاز تست آنتی بادی ساخته شده توسط ابوت. LabCorp نیاز مصرف کنندگان برای دریافت سفارش از یک پزشک یا ارائه دهنده خدمات بهداشت برای آن آنتی بادی آزمون.

Inglesby گفت: مشکلات اولیه با آنتی بادی آزمایش ثبات پذیر است اما آن را به زمان "به حق کنترل در محل قادر به درست علمی دقیق صورت بگیرد."

مثبت کاذب انحراف آنتی بادی نتایج

آزمایشگاه کارشناسان می گویند بخش مهمی از ارزیابی آنتی بادی آزمایش های اطمینان از آنها به اندازه کافی دقیق برای تشخیص COVID-19. به همان اندازه مهم آزمون باید به اندازه کافی خاص به تشخیص ویروس های دیگر.

ساده آنتی بادی آزمایش با هدف قرار دادن COVID-19 ممکن است متقابل واکنش نشان می دهند با دیگر عوامل بیماری زا مانند کروناویروس که باعث سرماخوردگی. این ایجاد خواهد شد "مثبت کاذب" برای آزمایش که قرار است برای تشخیص آنتی بادی است که مقابله با COVID-19 ویروس.

دکتر جفری بیرد هدایت آزمایشگاه بالینی در مرکز پزشکی Harborview در سیاتل. او گفت: آزمایشگاه کارشناسان نگرانی های بقیه با سریع "نقطه مراقبت" و یا "جریان جانبی" آزمون است که ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به چنین "مثبت کاذب" نتایج.

واقعیت بررسی: در حال coronavirus بیماران در حال مرگ در بیمارستان?

شبیه به تست بارداری این تست سرعت ارائه نتایج اما ممکن است ارائه نمی دهد به اندازه کافی دقیق ویژگی برای رد سایر عوامل بیماری زا.

اگر یک آزمون با 95% ويژگی رای اجرا شد 100 نفر آن را تولید پنج نتایج مثبت کاذب. اگر نرخ واقعی عفونت است 1% این بدان معناست که تنها یک نفر از 100 خواهد بود آلوده. چنین آزمایشی را در تشخیص یک عفونت واقعی و پنج "مثبت کاذب" عفونت.

بیرد گفت: چنین نادرست تست می تواند گمراه تصمیم گیرندگان در مورد چیز مهم مانند مرگ و میر نرخ COVID-19. بیشتر "مثبت کاذب" آزمون ها به طور چشمگیری می تواند انحراف نتایج بیرد گفت.

"این ممکن است باعث شود شما به اشتباه بر این باورند که نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر بود چرا که شما تا به حال بسیاری از موارد اما چند نفر" گفت: بیرد اقدام صندلی و استاد دانشگاه واشنگتن وزارت علوم آزمايشگاهی.

غرب گفت: سوال در مورد آنتی بادی آزمایش دقت و صحت به معنای تضعیف سودمندی آزمون. کلید این است که به تعادل سرعت تست در حالی که اطمینان از دقت و صحت علم مطالبات به تولید نتایج مفید.

"ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر است که خواستار اقدام سریع" در غرب گفت: "اما در حال توسعه قوی پایه شواهد دقیق با روش نیست سریع روند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن