محلی مقامات بهداشت عمومی برای تصمیم گیری سرنوشت سقوط 2020 ورزشی فصل

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:20 PM EDT Jul 20, 2020CIF کمیته اجرایی روز دوشنبه اعلام کرد که منطقه ا

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

CIF کمیته اجرایی روز دوشنبه اعلام کرد که منطقه ای و دولت های حذفی برای همه 20 ورزشی خواهد بود تا بهار به تعویق افتاد 2021 به عنوان کالیفرنیا همچنان به نبرد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سقوط ورزش در اکثر CIF 10 بخش آغاز خواهد شد در ماه دسامبر یا ژانویه.

CIF اعلام برنامه زیر:

  • دختران والیبال و صلیب کشور منطقه ای و دولت های حذفی شروع می شود در ماه مارس
  • فوتبال منطقه ای و دولت های حذفی شروع می شود در ماه آوریل
  • فوتبال منطقه ای و دولت های حذفی آغاز خواهد شد در ماه مه
  • بسکتبال کشتی بیس بال و سافتبال و میدانی و منطقه ای و دولت های حذفی آغاز خواهد شد در ماه ژوئن

CIF شمالی بخش کمیسر الیزابت کایل گفت: مدرسه ورزش در Shasta County مشخص خواهد شد محلی مقامات بهداشت عمومی.

در یک مصاحبه مطبوعاتی کایل اضافه شده است که مدارس می تواند مجبور به بازی تغییر حذفی برنامه اما نمی رد کردن تیم ها از بازی در برابر مخالفان در خارج از بخش شمالی به عنوان طولانی به عنوان آن را امن تلقی شده توسط صفحه اصلی سایت بهداشت محلی مقامات.

کایل می گوید که ورزش در پاییز می تواند شروع در اواخر اکتبر, اما آن تعيين نشده است ساخته شده است.

"درک من این است که مدارس را به ارائه خود را به محلی شهرستان در بخش بهداشت و درمان یک طرح (به عنوان) چگونه آنها می رویم به بازگشایی مدارس و همچنین فعالیت های به نگه داشتن دانش آموزان خود را امن" کایل گفت. "که در آن نقطه شهرستان ادارات بهداشت, تایید, را تایید نمی کند و یا تجدید نظر. شهرستان مقامات بهداشت عمومی خواهد بود سپس تصمیم به دادن اجازه اجازه می دهد تا مدارس خود شرکت کنند."

اگر Shasta County و مقامات بهداشتی در این شهرستان را تشکیل می دهند که بخش شمالی تصویب طرح پاییز ورزش می تواند شروع. کسانی که شهرستان هستند, Butte, Siskiyou سه گانگی, Modoc, Lassen, شستا, Tehama, Plumas, گلن, Colusa, سیرا و ساتر شهرستان است. شروع فصل پاییز به صورت CIF شمالی بخش به معنی محلی تیم خواهد بود واجد شرایط برای رقابت در دولت های حذفی با توجه به اینکه CIF دارای تاریخ تعیین شده برای پلی آف در بهار.

Shasta County COVID-19 مورد افزایش

Shasta County دیدم 21 درصد افزایش در coronavirus موارد در هفته گذشته است اما نه در دولت COVID-19 فهرست سازمان دیده بان برای شهرستان ها که در آن عفونت در حال افزایش است. دولت عوامل شاخص های کلیدی برای جامعه گسترش مانند درصد آزمون که دوباره مثبت برای coronavirus از تمام تست های انجام شده و واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت و ونتیلاتور در دسترس بودن برای تعیین کدام شهرستان در نظارت بر لیست. از شنبه بیشتر از 30 استان ها از جمله دولت بزرگترین مانند لس آنجلس و اورنج و سانتا کلارا در لیست هستند.

"ما در حال خروج از درب باز و دادن دانش آموزان امیدوارم که همه مدیران در کمیته اجرایی را شروع ورزش برای نگه داشتن بچه ها از لحاظ جسمی سالم" کایل گفت. "ما در حال رفتن به سعی کنید."

Shasta County مقامات بهداشت عمومی بود نه یک فرصت برای بررسی اطلاعات از CIF شمالی بخش در مطبوعات زمان. سلامت و خدمات انسانی سخنگوی Kerri Schuette گفت که او نمی باید به روز رسانی در مورد نحوه آژانس خواهد به جلو حرکت کند.

بیشتر: سوال در ورزشکاران, طرفداران می خواهید جواب در مورد سقوط ورزش به عنوان آنها منتظر اعلام CIF

دیرین غرب دره مربی تیم فوتبال گرگ Grandell ابراز خوشبینی برای کایل تصمیم به ترک سقوط ورزش های نجومی در دست مقامات بهداشت عمومی و سوال استدلال برای بخش های دیگر به حرکت فوتبال نسبت به پایان سال 2020 است.

فصل آنفولانزا آغاز می شود در ماه اکتبر. رسیدن آن به بالاترین نقطه بین دسامبر و ژانویه و فعالیت می تواند به عنوان اواخر به عنوان ممکن است با توجه به CDC.

"صادقانه آن را می سازد هیچ حس به من چرا شما حرکت خواهد فوتبال را از غیر فصل آنفولانزا به ژانویه است که فصل آنفولانزا," Grandell گفت. "من می دانم که جامعه نیاز به بازگشت به مدرسه و بازگشت به ورزش است."

بیشتر: CIF اعلام 2020-21 دستورالعمل در ورزش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اندرسون مرکزی دره سازمانی Foothill با مامانش, مسیحی, شستا و غرب دره مدیران ورزشی هنوز برای اظهار نظر در این موضوع.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن