نامه به سردبیر: ژوئیه 8 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 8, 2020'جادوگران" را درایو بیش از بازگشایی روزولت پل لذتما

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

نظر

'جادوگران" را درایو بیش از بازگشایی روزولت پل لذت

ما سوار سراسر روزولت پل در ژوئن 27, و آن را صاف قایقرانی. چه کمک به آن را دوباره باز!

هر کس در توسعه برنامه ای برای تبدیل عازم شمال دهانه از سه خطوط عازم شمال به دو خط در هر جهت یک نابغه است و کسانی که اعدام این طرح در چنین مدت زمانی کوتاه هستند و جادوگران.

کارل و لیندا سال هایده, استوارت

جنی زمینه تنها آگاه انتخاب برای ملک ارزیاب

آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند "Kelli" شیشه لیتون ممکن است انجام داده اند خیلی افتضاح سیاسی به نفع او در مدت هشت سال به عنوان کمیسر شهر. شما رانندگی در اطراف شهرستان ما و نشانه اشباع شده اند چشم انداز با کسانی که قوی نشانه در مقابل تقریبا هر کسب و کار است.

چه با استفاده از فقط نام "Kelli"? من فکر می کنم او ممکن است امید مردم فکر می کنم او لورل کلی که بازنشسته است و در این سال که جای تعجب همچنین با استفاده از رنگ سبز و سفید نشانه. هیچ تصادفی وجود دارد.

رای دهندگان نمی تواند گمراه تعداد علائم شما ببینید همه بالا و پایین جاده ها!جنی زمینه ما در حال حاضر دستیار تقویم ملک دارای 31 سال تجربه بیش از "Kelli" است و تنها آگاه انتخاب است. جنی زمینه مهارت در همه انواع املاک اموال و ملموس ارزیابی اموال و تنگاتنگی آشنا با تمام جنبه ها و توابع ارزیاب ، او می تواند بیش از مسئولیت این بسیار مهم است و اطمینان حاصل شود که همه ما باید صادقانه و منصفانه ارزیابی. او تایید شده توسط لورل کلی. برای رای دادن جنی زمینه Aug. 18.

Maggy دافی استوارت

ماسک صورت — فرض انتخاب شده است به آنها را می پوشند در حال حاضر و یا آنها را می پوشند دیگر ؟

ماسک صورت: من نفرت داشتن به آنها را می پوشند در کار من. اگر همه ما آنها را می پوشند در حالی که حداقل زمانی که ما در تماس نزدیک با یکدیگر شاید ما را مجبور به پوشیدن آنها را برای بعد از 18 ماه و یا بیشتر.

من اعتراف دقیقه من خاموش ساعت من رها کردن آن را در زیر بینی من است. خدا به ما هوا به صورت رایگان برای زندگی و من خسته از نیاز به پرداخت هزینه برای آن را گرفتن نیست به اندازه کافی (خوب من خودخواه). چهره آن هوا بود و تنها چیزی که قبل از همه این COVID-19.

سحر Talley, استوارت

مطالعه پشتیبانی از هیدروکسی کلروکین مزایای اگر داده های اولیه

درمان COVID-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین در مدت کوتاهی پس از آنها در بیمارستان بستری شد به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر در بیماران تحت درمان در مقایسه با بیمارانی که دارو دریافت خواهید کرد. که ناشی از مشاهده بزرگ مطالعه انجام شده در شش دیترویت بيمارستان منطقه منتشر شده در جولای 2 در مجله بین المللی بیماری های عفونی (https://www.ijidonline.com/article/S1201-9712(20)30534-8/متن کامل).

که به نظر می رسد در تضاد با مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که این دارو است و نه امن و نه درمان موثر برای این بیماری است اما این پشتیبانی از نتایج گزارش شده توسط بسیاری از تمرین پزشکان که ادعا می کنند که آنها در حال درمان ویروس بیماران با دارو و دستیابی به مطلوب علامتی امداد. چه می دهد ؟

این تناقض آشکار در نتایج را می توان با توجه به این که قبل از آن مطالعات بر اساس به طور کامل در COVID-19 بيمار که در حال حاضر به شدت بیمار در حالی که پزشکان در این زمینه باید به طور کلی شده است اداره HCQ به بیماران مبتلا به تنها خفيف علائم. در کوتاه بیمار کوهورت و پروتکل های پزشکی در این موارد کاملا متفاوت است. در عین حال این تمایز مهم حذف شده است و در تقریبا همه از پوشش رسانه ای از این اثر HCQ.

در واقع MSM بارها ادعا شده که HCQ "جان مردم" و وجود دارد که خطرناک قلب بی نظمی در ارتباط با آن استفاده کنید. اما دیترویت مطالعه از نزدیک تحت نظارت قلبی بهداشت و متوجه شد هیچ افزایش مشکلات قلبی در ارتباط با HCQ.

حتی FDA هشدار پزشکان در مورد استفاده از این دارو برای درمان COVID-19. به عنوان اواخر به عنوان May 27, Dr. Anthony Fauci ادعا کرد که این دارو موثر نبود در برابر این بیماری است. اما این رسانه ها اتهامات و دولت هشدارهای اشتباه به عهده دارد. HCQ توسط FDA تایید شده مواد مخدر است که اغلب تجویز شده برای درمان مالاریا (استفاده خارج از برچسب برای COVID-19) شده است و در بازار برای دهه های دیدنی و مشخصات ایمنی.

Dom Armentano ورو بیچ

اگر مجسمه ها برداشته شود باید آن را انجام شده توسط شورش

هنگامی که یک جنگ داخلی به پایان می رسد از دست دادن طرف کنفدراسیون پس از جنگ های داخلی آمریکا است — عودت به آن اصلی کشور ایالات متحده آمریکا است.

بر بودن عودت آنها دوباره شهروندان آمریکایی است. که در آن است. پایان داستان. آنها دیگر دشمن است. و آنها مجاز توسط هر دولت به راست مجسمه ها و بناهای تاریخی از شکست رهبران خود را از دست داده و شورش.

t بود و سالها بعد زمانی که جنوب دموکرات بودند مجاز به داشتن که این مجسمه ساخته شد. آنها در واقع حاکی از این است که اگر چه آنها ممکن است از دست داده اند و جنگ بین نژادهای هرگز برابر است. با کمک Ku Klux Klan خود را دموکرات نظامی بازوی خواهد جداسازی, سرکوب و لینچ اگر لازم باشد برای حفظ خود تحمیل برتر وضعیت.

فکر می کنم در مورد آن. هیچ ملتی وی رونمایی آثار تاریخی و مجسمه بازنده است. آن را فقط حماقت است. و تقریبا خنده دار. تصور کنید آلمان احداث مجسمه هیتلر بعد از جنگ جهانی دوم. یا یک مجسمه از شاه جورج سوم در فیلادلفیا بعد از انقلاب آمریکا.

زمان برای حذف این آثار بازنده طولانی سپری شده است. اما من معتقدم آنها را پاره کردن در شورش غیر قابل قبول است. و کسانی که باید دستگیر و محاکمه به حد کامل از قانون است.

اگر بناهای تاریخی باید برداشته شود, منشور حقوق' متمم اول قانون اساسی را تضمین حق مردم را به مسالمت آمیز جمع آوری و به درخواست دولت برای جبران نارضایتی.

این تنها راه رو به جلو است. ما نماینده جمهوری دولت از مردم و برای مردم و توسط مردم است. ما به عنوان حزب دموکرات/سوسیالیست ها ترجیح می دهند و ما را به اعتقاد به یک هرج و مرج.

ما همه آمریکایی ها. خدا همه ما را برکت دهد.

Edward J. سفت, ساحل Verotinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن