سوالات حقوقی معطل: آیا سباستین شورای شهر واقعا دیدار روز چهارشنبه? آیا آن آتش 3 شهرستان مقامات ؟

جانت Begley ویژه به TCPalmانتشار: 10:45 PM EDT May 22, 2020سباستین — وجود یک شورای شهرستان جلسه برنامه ریزی شد

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

سباستین — وجود یک شورای شهرستان جلسه برنامه ریزی شده برای 6 p. m. روز شنبه, اما در 3 p. m., شهرستان, مدیر پل کارلایل استناد این شهر محلی وضعیت اضطراری و لغو آن با استناد به یک اجماع شورا.

اما این بدان معنا نیست که هیچ نشست.

معاون شهردار چارلز Mauti و اعضای شورای دامین Gilliams و پاملا parris در خود برگزار شد جلسه شورای شهر با توجه به Gilliams.

بیشتر: Sebastian عضو شورای Mauti می اد داد حذف به عنوان شهردار

سه قفل شهر خود را به نام جلسه به نظم و رای به آتش کارلایل دادستان شهرستان مانی ارژنگی و شهر کارمند جانت ویلیامز برای نقض شهرستان منشور.

آنها به نام Gilliams شهردار جایگزین اد داد.

هر یک از این قانونی است ؟

Gilliams گفت: بله چرا که به نظر او سباستین محلی وضعیت اضطراری غیر قانونی است. زیر آن استدلال کارلایل تا به حال هیچ قدرت به لغو جلسه شورای شهر در وهله اول.

در یک یادداشت به کارلایل چهارشنبه Gilliams گفت: شهرستان منشور نیاز به چهار اعضای شورا به تصویب یک فرمان مربوط به اورژانس نه فقط امضای شهردار.

قبل از لغو نشست و Gilliams-Mauti-parris در جلسه Mauti در حال حاضر برنامه ریزی شده بود به درخواست این شورا برای سازماندهی مجدد و جایگزینی داد به عنوان شهردار. که پیشنهاد شده اند مورد بحث اگر روز چهارشنبه جلسه شورای اتفاق افتاده بود Gilliams گفت.

داد که انتخاب شهردار پس از انتخابات نوامبر گفت: در شب چهارشنبه که اقدامات Mauti, Gilliams و parris در غیر قانونی بودند.

بیشتر: تازگی انتخاب سباستین اعضای شورای شهر آماده "مردم را با هم"

"وجود دارد تلاش برای غیر قانونی شورای نشست و من تصادفا بر روی آن گفت:" داد. "من اطلاع سباستین اداره پلیس و آنها خالی اتاق. هر چیز دیگری خواهد شد که به دنبال از طریق کانال های قانونی."

Gilliams گفت: در این جلسه ثبت شد و او را فرستاده ضبط برای خود وکیل برای بررسی. او گفت: در این جلسه انجام شد از نظر قانونی حتی شروع با تعهد و وفاداری.

داد گفت که او امیدوار است در این جلسه ثبت شد به طوری که مردم می توانید ببینید چه چیزی بیرون از خود.

"این است که تا کنون در دریا گفت:" داد. "تبلیغات منفی برای شهر بی اساس است."

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن