Coronavirus تست: Shasta County دونفره تست اعداد در یک هفته

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:21 PM EDT May 9, 2020به عنوان coronavirus تست ظرفیت گسترش در سراسر کشور

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

به عنوان coronavirus تست ظرفیت گسترش در سراسر کشور برخی از استان ها در دور دست در شمال کالیفرنیا تا به حال بالاتر تست نرخ بیش از دیگران است.

چندین شهرستان در منطقه را ساخته اند خود را تست شماره در دسترس عمومی و تنظیم تعداد کسانی که برای جمعیت می تواند عملکرد تست نرخ در شهرستانهای استان است.

برای هر 1000 Shasta County ساکنان 2.71 تا به حال دریافت نتایج از یک coronavirus آزمون از دوشنبه. این تعداد دو برابر شده است در هفته گذشته است. در مارس 31, آن 1.33.

که تعداد بیشتری است که با توجه به نتایج بیشتر از خصوصی labs.

"تعداد آزمون در بهداشت عمومی آزمایشگاه باقی مانده است نسبتا سازگار اما شکوفایی بوده و در خصوصی ما labs" Shasta County Health and Human Services Agency سخنگوی Kerri Schuette گفت.

Plumas County روز دوشنبه بيشترين تکمیل آزمون رای از نه استان ها بررسی و ثبت می شوند. برای هر 1000 ساکنان وجود دارد در مورد 7.11 تا به حال دریافت نتایج از یک coronavirus آزمون.

این سرانه نرخ میریزد نور در یک پیچیده متریک. بیشتر فردی Shasta County ساکنان دریافت کرده اند COVID-19 نتایج آزمون نسبت به Plumas, اما زمانی که مقاطعه در شاستا جمعیت این رای نشان می دهد که قسمت کوچکتر از شستا ساکنان تست شده اند در مقایسه با آن جنوب شرقی آمریکا ،

COVID-19: لیست کامل از Shasta County coronavirus بیماران

به عنوان یک کل کالیفرنیا رای از اتمام آزمون چهار برابر شده بین ماه های مارس 31 و دوشنبه. در پایان ماه مارس تنها در حدود 0.73 ساکنان به ازای هر 1000 نفر می دانست که اگر آنها تا به حال ویروس. همانطور که از دوشنبه این تعداد رشد کرده بود به 2.94 با توجه به COVIDtracking.com.

خوانندگان باید با احتیاط در هنگام رسم نتیجه گیری در تست نرخ. نرخ های متفاوت از روز به روز و در حال تحت تاثیر چند عوامل خارجی از جمله چگونه بسیاری از مردم در یک شهرستان با توجه پاسخگویی لازم معیارهای تست.

چرا که در سراسر کشور کمبود تست لوازم مقامات بهداشت عمومی باید به اولویت بندی که آنها را به آزمون. که ممکن است در بخش توضیح دهد که چرا یک شهرستان مانند تثلیث بالاتر از آزمون رای از Tehama, از سابق مرزهای شهرستان هومبولت که گزارش آن 50 مورد در روز سه شنبه.

از نظر رشد Plumas و شستا شهرستانهای دیدم خود را تست نرخ پرش بیشتر در طول هفته گذشته نسبت به هر یک از این هفت نفر دیگر در شهرستانهای بررسی و ثبت می شوند. Plumas بیش از سه برابر آن آزمون رای و شستا را افزایش 104 درصد.

این شهرستان که دیدم کوچکترین افزایش در آن تست میزان از مارس 31 توسط مندوسینو (30 درصد) و به دنبال آن Glenn County (36 درصد).

"این یک مشکل واقعی': شستا بهداشت عمومی در تلاش برای حفظ COVID-19 تست مواد

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن