آزمایشگاه پرونده ها و تماس های پاسخ داده نشده تاخیر COVID-19 نتایج حاصل از ماه گذشته تست در فورت پیرس

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:11 PM EDT مه 7 سال 2020فورت پیرس — اوا کریستین فکر رایگان COVI

توسط ABTINNEWS در 19 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — اوا کریستین فکر رایگان COVID-19 تست انجام شده در ماه گذشته در سرزمین خواب وخیال پارک موهبت الهی بود. اما در حال حاضر او می گوید: گرفتن نتایج او تبدیل به یک کابوس.

"من نمی توانم به هر کسی است و فقط خسته کننده" کریستین گفت. "من سه بچه و من هنوز سرفه. من می خواهم به می دانم که اگر این فقط یک سرماخوردگی یا چیزی بدتر است."

متفقین سلامت از طلوع آفتاب با همکاری کمیسر شهر رخی جلسه به ارائه رایگان تست مارس 18, 20 و 21 به هر کسی که آن را می خواستم.

بیشتر: فورت پیرس ارائه می دهد پنج روز رایگان از طریق درایو تست برای COVID-19 آغاز و تا روز دوشنبه

بیشتر: کلینیک کلیولند شیپور خاموشی دانشگاه شیکاگو USC دانشمندان برای پورت سنت لوسی مرکز تحقیقات

جلسات گفت: او استخدام آزمایشگاه شرکت به انجام آزمون در فورت پیرس به دلیل کمی وجود دارد تست در حال انجام در منطقه است که ساکنان آن عمدتا فقیر هستند ،

متفقین رسمی بهداشت با اذعان به این شرکت موفق به ارائه نتایج در 48 ساعت به عنوان وعده داده شده و بیش از 21 درصد از کسانی که تست شده اند و در عین حال برای دریافت نتایج خود را.

آن را در حال حاضر شده است بیش از دو هفته است.

"ما در ابتدا فکر می کردم ما می تواند ارائه نتایج در عرض 48 ساعت اما از آن گرفته شده ما را تا یک هفته وجود دارد به دلیل افزایش آزمایش در آزمایشگاه ما با استفاده از" گفت: Ron Lachica مدیر telemed خدمات بهداشت متفقین.

از 474 نفر آزمایش 101 هنوز برای دریافت نتایج خود را Lachica گفت.

مشکل او گفت این است که افراد مورد آزمایش قرار نیست پاسخ دادن به تلفن های خود را.

تنها دو نفر از 474 آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و آنها را با موفقیت به اطلاع و نتایج خود را فرستاده بودند به فلوریدا وزارت بهداشت گفت.

"من فکر می کنم مردم در حال دیدن 888 (کد منطقه) نشان می دهد تا بر روی تلفن خود را و ارسال آن به پست صوتی" Lachica گفت. "وجود دارد 27 افرادی که ما (به نام) و پست صوتی کامل است و وجود دارد که 74 نفر در آن ما تماس بگیرید و یک اشتباه-تعداد ضبط" Lachica گفت. "ما نمی توانیم آنها را ارسال نتایج خود را از طریق پست چرا که اگر ما 100% مطمئن شوید که آدرس آن می رود و خود را به خانه همسایه و سپس ما را نقض می کنند HIPPA قانون است."

اما Marybeth جونز از فورت پیرس گفت: این پيراپزشکی که شده است قابل دسترسی است.

گفت: "من از همان شماره من را انتصاب و من ضبط است که می گوید:" صندوق پستی کامل,'" جونز گفت. "آن است که بسیار خسته کننده است."

هر کسی تست توسط متفقین بهداشت که هنوز خود را دریافت کرد COVID-19 نتایج آزمون باید تماس 888-593-2160.

بیشتر: St. Lucie شهرستان بازگشایی را انتخاب کنید و پارک ها و امکانات روز شنبه; دادگاه های بسکتبال بسته باقی می ماند

جلسات گفت که او یاد گرفته در مورد بهداشت متفقین از شهردار پمبرک پارک در شهرستان Broward.

"من را دریافت نمی اشتباه" جلسات گفت. "من در تلاش برای به حداقل رساندن آن, اما اگر تنها شکایت... است که افراد در حال دریافت نتایج خود را دیر یا نه موقع به نظر من این یک برکت و رحمت به دلیل آن می توانست خیلی بدتر از همه چیز است که می توانست اتفاق افتاده است.

"هدف من بود برای نجات جان انسان ها و همه (مردم با مثبت نتایج آزمون) تماس گرفته شد بلافاصله اقدامات لازم گرفته شد به seclude آنها را از مردم و آنها را درمان لازم برای زنده نگه داشتن آنها را."

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن