آدامز' سخنرانی پرشوری نشان می دهد واقعیت زشت, از بحث های سیاسی بیش از COVID-19 | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:02 PM EDT Jul 17, 2020چه آن را به صورت Indian River Count

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

نظر

چه آن را به صورت Indian River County کمیسیون برای انجام کاری جدی در مورد اثرات COVID-19?

که سوال این صندلی سوزان Adams خواسته همکار کمیسیون روز سه شنبه پس از آن روشن بود آنها را رد یک پیشنهاد نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در کسب و کار و یا در گروه های بزرگ در خارج.

"آنچه که در آستانه از ما فقط عقب نشسته و wringing دست ما و نه انجام هر چیزی ؟" او در یکی از صمیمانه ترین سخنرانی های من را دیده اند در افتا در مدت زمان طولانی.

او پرسید: سوال در یک روز زمانی که فلوریدا تنظیم یک رکورد روزانه برای COVID-19 مرگ و میر با 132 (صدر پنج شنبه با 156) و رودخانه شهرستان اعلام کرد ترین آن روزانه موارد 78.

جلسه ویژه برای حمایت از یک ماسک نیاز از Dr. Greg Rosencrance رئیس کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان. او گفت که خدمات را باید قطع اگر رشد در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان ادامه داد: برای یک هفته دیگر.

بیشتر: من نمی خواهم ماسک دستور را obstinance باعث می شود آن را لازم

بیشتر: جنگ جهانی دوم نشان داد رودخانه هند ساکنان می تواند متحد برای مبارزه با homefront

روز شنبه در بیمارستان سنت لوسی و مارتین استان ها اعلام کردند که با پایان خاص و غیر اورژانس جراحی به دلیل سیل بیماران مبتلا به رمان coronavirus.

Rosencrance تبلیغ ماسک با استناد به داده ها نشان می دهد اگر دو نفر با ماسک صحبت می کنند و یکی از آلوده احتمال انتقال حدود 3 درصد است. احتمال افزایش به 17 درصد اگر تنها یک نفر می پوشد یک ماسک اضافه کرد شانس بدتر دیگر به مکالمه است.

حدود 50 درصد از موارد انتقال توسط افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از COVID-19, او گفت:.

کمیسیون باب سولاری جو Flescher و تیم Zorc — تنها برای انتخابات مجدد در این پاییز — رد Rosencrance راهنمایی در حالی که گفت آنها پشتیبانی داوطلبانه ماسک استفاده کنید.

که باعث Adams' عمیقی 7 دقیقه گفتگو با خود.

"من تنها نشسته تا اینجا که به طور فعال کار می کند با مردم در یک کسب و کار کوچک" او گفت: در آخرین جلسه کمیسیون میله میله برای نگه دارید تا زمانی Aug. 18. "من می توانم به شما بگویم که تعداد ما در حال کاهش است. مردم از ترس به بیرون رفتن در ملاء عام. من نمی دانم چه مدت است که پایدار است.

"اگر هر کسی می خواهد به یک اقتصاد سالم ... پس از آن همه نقشی در انجام آن است. کارفرمایان تنها می تواند انجام این کار بسیار.

"اما اگر عمومی است نه انجام بخشی خود را ما در حال رفتن هرگز برای بازیابی اقتصاد ما. این رفتن به ادامه بدتر جامعه است رفتن به ادامه ضجه و زاری کردن خود کسب و کار کوچک است که بسته ... که در حال رفتن هرگز برای بازگشایی شده است."

این فقط در مورد اقتصاد است.

"چگونه بسیاری از مرگ و میر بسیاری از افراد بیمار چه مقدار مالیات بر زیرساخت های ما آیا شما می خواهید برای رسیدن به قبل از ما یک مکالمه واقعی در مورد تلاش برای نجات اقتصاد پرسید: با توجه به COVID-19 موج است عنوان این راه به عنوان مارتین و سنت لوسی استان ها دیده می شود از فلوریدای جنوبی و مرکزی فلوریدا. "به دلیل آن است که معتبر وابسته به سلامت جامعه است."

او به نظر می رسید به جرم سلامت جامعه ما خواهد بود "سیاسی شده است."

"من می خواهم و نه گمراه در کنار بهداشت و کنار امنیت عمومی از خطا در کنار سوار کردن (COVID-19) موج گفت:" شهردار سابق Fellsmere که در آن حدود 5 درصد از اکثریت جمعیت اسپانیایی تبار دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. "در پایان روز کار ما این است که برای محافظت از سلامت و امنیت و رفاه این جامعه."

که بخشی از ماموریت Indian River County بیمارستان منطقه که به گوش Rosencrance پس از آن تا به حال یک بحث داغ پنج شنبه بعد از ظهر و قبل از رای گیری 5-2 به درخواست County کمیسیون تجدید نظر رای خود را. امنا تریسی Zudans و بارب Bodnar رای دادند هیچ.

"این بار هنگامی که دولت را به اقدام برای حفاظت از مردم" گفت: دکتر مایکل وایس یک امانت است که تشبیه نبرد در برابر COVID-19 به مبارزه با سرخک. "شما لازم نیست حق (به پوشیدن ماسک) به خطر انداختن جان دیگران."

بیشتر: همه ما آمریکایی ها اجازه دهید نشان می دهد هر یک از دیگر بیشتر احترام و حسن نیت ارائه میدهد

بیشتر: Indian River اتصالات توضیح دهید که چگونه نیویورک شده است آمار COVID-19

آدامز می داند کمی در مورد ماسک.

"من همچنین می توانید اطمینان که پخت و پز صبحانه در آشپزخانه با پوشیدن یک ماسک است نه یک تجربه لذت بخش است, اما این چیزی است که ما انجام داده ایم پس ما موظف به انجام این کار" آدامز گفت: از مارش فرود رستوران فعالیت می کند با مادر او.

"ما باید پرسید و پرسید و پرسید و پرسید و پرسید و پرسید: خوبی و ما پیشنهاد کرده اند و ما باید التماس و ما ضمنی است که با پوشیدن یک ماسک مفید است و باید به چیزی که همه می کند," او گفت:, اما آن را متقاعد نمی کند هر کس که می توانید یک ماسک را به انجام این کار باعث جنگ است. "طوری نیست برای قرار دادن هر نیروی که انتظار ایجاد یک گیج کننده پیام است."

این همان نوع از تعارض برخی از کمیسیون نگران اگر فرمان منتقل می شود.

وجود دارد هیچ راه حل مناسبی چیزی است که همه خوشحال و حد احتمال بیماری یا مرگ.

"انجام هیچ چیز و wringing دست ما یک گزینه نیست" گفت: Adams, به دنبال مانند نوع رهبر است که می توانست اواخر کمیسر سابق آلما لی لوی افتخار. "اگر شما نمی خواهید به اتخاذ یک اجباری, ماسک, دستور, و سپس من شما را به چالش و پیدا کردن چیزی برای انجام این کار علاوه بر ... امید و دعا که مردم چیزی برای صاف منحنی."

او را نجات داد برخی از قدرتمند ترین کلمات برای پایان.

"همه نیاز به تمرین کمی مهربانی در هر دو طرف" او گفت:. "بدون در نظر گرفتن که در آن شما می گیرند در این موضوع ... یا نه COVID-19 خطر و یا یک بیماری همه گیر و یا واقعی من می توانم به شما اطمینان دهم این است که تأثیر جامعه ما است.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

"ما نیاز به تمرین مهربانی و تفاهم و همدلی در سراسر هیئت مدیره و یا دیگری آن را فقط رفتن به اشک, این, جامعه, جدا," او گفت: "تنها راه ما در حال رفتن به آن را از طریق ... است که اگر ما آن را با هم و در واقع ما کاری انجام دهد."

من شنیده ام هیچ پاسخ از Zorc, سولاری در Flescher در آستانه آدامز در مورد خواسته

خواهد یک ماسک حکم آمده اگر 100 مرگ و میر ؟ زمانی که در سنت جانز شهرستان یک کمیسیون به پایان رسید تا در بخش مراقبت ويژه?

خواهد Flescher که به پیشنهاد این شهرستان تولید نرم افزار-ماسک خدمات عمومی اعلام موضع فروشگاه خارج و دست از آگهی ها و ماسک برای تشویق مردم به آنها را می پوشند ؟

آیا او به اندازه کافی متعهد به کار بر روی یک ایده شلی Stuven مدیر اجرایی Indian River County Medical جامعه شناور در بیمارستان منطقه جلسه ؟ او پیشنهاد عبور از تی شرت-پیراهن بیان کرد چیزی شبیه به "من با پوشیدن یک ماسک برای شما."

آدامز' سرخوردگی تلفظ شد. او نشان داد او فطرت در مقابل عصبانی گروه از سخنرانان که با قاطعیت اعلام مخالفت خود را نه با پوشیدن ماسک.

اما سوال بدون جواب باقی مانده است. چه خواهد شد در کمیسیون انجام دهید ؟ چه خواهد شد آن را ؟

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب