چگونه coronavirus تعطیلی مدارس می تواند باعث 'تاریخی علمی رگرسيون'

ارین ریچاردز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:10 PM EDT May 13, 2020در 8:40 صبح, تمرکز حواس مربی در مهد ک

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

در 8:40 صبح, تمرکز حواس مربی در مهد کودک خصوصی در میامی با استفاده از زوم به استقبال کودکان نوپا lounging در فرش و تخت و مبل در خانه. چهره خود را روشن زمانی که او خواند و گفت که او آنها را دوست داشت.

در ساعت 8 صبح در نشویل, تنسی, منشور معلمان مدرسه ملاقات از طریق زوم در حالی که اصل خود را مخابره آنها را بر روی Facebook Live. وی یادآور شد دانش آموزان برای پر کردن روزانه آنلاین نظرسنجی در مورد خود را به خوبی بودن. "آیا شما احساس امن در خانه ؟" یک سوال معلمان مانیتور نزدیک است.

در 8:30 صبح در حومه میلواکی, دبیرستان, دانش آموزان وارد شده خود را برای اولین تمرین بعد از آموزش از راه دور. آنها نمی توان انتظار داشت به صورت آنلاین در هر روز و کار از طریق مواد جدید تا این هفته.

بنابراین رفت و یک هفته دیگر از تعطیلی مدارس در سراسر آمریکا که در آن یادگیری از صفحه اصلی به منظور محدود کردن گسترش رمان coronavirus تبدیل شده است به غیر از یک حالت طبیعی است.

حتی اگر تقریبا تمام کودکان آمریکایی شده اند از مدرسه به خانه برای تقریبا یک ماه تجارب خود را همچنان شدید واگرا. برخی از مناطق چرخد و بلافاصله به آموزش آنلاین در اواسط ماه مارس. دیگران منتظر ماند تا این هفته برای راه اندازی رسمی آموزش مجازی برنامه. برخی از مدارس نیاز به کار می مدرج; دیگران گفتن معلمان به همه دانش آموزان است.

برخی اما نه همه از تفاوت های جوش پایین به درآمد خانواده و منابع است. این سخت است برای یادگیری به خصوص از راه دور اگر شما لازم نیست که سرپناه مناسب و مداوم وعده های غذایی توجه پدر و مادر دسترسی به تکنولوژی و آشنایی با زبان انگلیسی است.

وحشتناک انتخاب: مبارزه با کروناویروس و یا دانش آموزان گرسنگی با وعده های غذایی رایگان

بیش از 12 میلیون دانش آموز در سال 2017 ندارد پهنای باند اینترنت در خانه های خود با توجه به یک گزارش فدرال.

در بالا از آن اضافی وجود دارد نگرانی در مورد سلامت جسمی عزیزان ناپایدار امور مالی شخصی botched روال و دشواری کار تحصیل و آموزش در محیط های تنگ.

اختلال و استرس است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. بیش از 20 متحده آمریکا از جمله واشنگتن میشیگان و پنسیلوانیا در حال حاضر سفارش و یا معرفی ساختمان مدرسه شاتر برای بقیه سال با توجه به آموزش و پرورش هفته مجله. شهردار بیل د Blasio روز شنبه اعلام کرد که شهر نیویورک مدارس دولتی – بزرگترین منطقه در کشور را نیز از طریق علمی مدت است.

هنوز وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos هفته گذشته گفت او انتظار می رود آموزش به ادامه برای همه است.

"ما امیدواریم که آن را به یک آرمان و هدف در بخشی از هر منطقه مدرسه و ساختمان مدرسه را به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را نه تنها حفظ سطح فعلی خود را از دانش و یادگیری, اما, نیز, گسترش," او گفت:.

بسیاری از جوامع در حال حاضر "این نمیفهمد," او اضافه شده است.

مدارس خصوصی محوری nimbly به آموزش آنلاین

بسیاری از مدارس خصوصی و رهایی از نوار قرمز اداری و تقویت شده توسط شهریه کلاس های کوچک و دیجیتالی ادراک خانواده باید چرخد و برازنده. این Saklan مدرسه در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, استفاده از زوم به تازگی به برگزاری مجازی ukelele درس با یک معلم موسیقی و گل کالبد شکافی با یک معلم علوم.

در آن زمان معلمان از چند روز به یاد بگیرند که 80 ٪ از آنچه آنها نیاز به دانستن به حمل با مدرسه در ظرفیت گفت: Saklan سر از مدرسه دیوید o'connell.

آموزش آنلاین از صفحه اصلی: دانش آموزان گله به Rosetta Stone, Duolingo برای یادگیری زبان

در Centner آکادمی مدرسه خصوصی در میامی حضور ذهن مربی که منجر صبح زوم کلاس برای کودکان پیش دبستانی نیز میزبان خانواده جلسات مشاوره و مدیتیشن برای کارکنان و پدر و مادر.

برخی از مدارس دولتی را به حال موفقیت های بیش از حد. میامی-Dade County Public Schools است متصل دیجیتالی با بسیاری از دانش آموزان خود نادر در میان بزرگ شهری سیستم مدرسه. بسیاری از مدارس شهری تلاش کرده اند به پل شکاف دیجیتال خود را با خانواده های کم درآمد.

از روز شنبه حدود 91 درصد از Miami-Dade دانش آموزان وارد شده از راه دور گفت: سرپرست آلبرتو Carvalho.

زمان روی صفحه نمایش: بله بچه ها خود را در صفحه نمایش در این بار تلاش. بدون شما نه وحشتناک یک پدر و مادر

حتی قبل از این بیماری همه گیر در حدود 70 درصد از دانش آموزان یک منطقه-ارائه دستگاه و یا دسترسی به اینترنت Carvalho گفت. منطقه آغاز شده بود تجدید نظر در یک برنامه آموزشی برای مدرسه آتن در پایان ماه دسامبر و اوایل ژانویه بود که آن را روشن coronavirus شد ravaging بخش هایی از آسیا است.

به عنوان میامی ساختمان مدرسه بسته منطقه با عجله به ارائه 90,000 دستگاه های بیشتر و حدود 11,000 Wi-Fi hotspots Carvalho گفت.

هنوز هم هزاران نفر از دانش آموزان به ناچار backslide. نه فقط در میامی اما در همه جا. این Carvalho مبرم ترین نگرانی.

"ما در حال نیروبخش خودمان را به صورت بی سابقه ای تاریخی, علمی رگرسيون تجربه ما شکننده ترین جمعیت دانش آموزان," او گفت:.

حتی برخی از ثروتمند منطقه در حال مبارزه

وسط و بالا-درآمد حومه مناطق نیز تلاش برای کمک به خانواده های محروم متصل کنید. فراتر از آن انتظارات متفاوت برای تعامل دانش آموز و چه مقدار از مواد جدید را پوشش دهد.

حتی در همان منطقه کودکان تجربه می توانید بستگی دارد که خود معلم است.

"وجود دارد واريانس بزرگ گفت:" الیزابت خود یک دستیار استاد آموزش در دانشگاه. "گاهی اوقات ولسوالی می گویند:" این اساسی انتظار.' اما پس از آن در میان معلمان که در منطقه وجود دارد واريانس بزرگ خارج از آن توجه به راحتی خود را با فن آوری است."

در حومه میلواکی, دو ثروتمند مجاور مناطق در زمان آشکارا روش های مختلف.

نیکلت دبیرستان یک مدرسه منطقه با حدود 1000 نفر از دانش آموزان شتافت به برگزاری معلم جلسات پس از مارس 13 و برای ایجاد دیجیتال طرح درس. در مارس 17, منطقه انتظار می رود دانش آموزان برای ورود به سیستم مدیریت آموزش بوم حتی آن را به عنوان کار می کرد برای تضمین اضافی نقاط داغ برای دانش آموزان و کارکنان.

درب بعدی در گرینفیلد مدرسه منطقه که ثبت نام حدود 3000 دانش آموزان منطقه نمی رسما راه اندازی آن آموزش مجازی طرح تا این هفته, نزدیک به یک ماه پس از آموزش آنلاین آغاز شده و در نیکلت. دانش آموزان وارد شده برای دو تمرین روز هفته گذشته است. این تاخیر باعث شد ده ها تن از شکایات گرینفیلد پدر و مادر است.

برخی از تفاوت های کلیدی: در نیکلت منطقه ساخته شده است تا از تنها دبیرستان بنابراین رهبران تنها به نگرانی در مورد دانش آموزان بزرگتر, بسیاری از آنها در حال حاضر منطقه صادر شده و لپ تاپ. گرینفیلد دانش آموزان نیست همه لپ تاپ و منطقه تا به حال به شکل از چگونه به هم در خدمت زبان آموزان جوان. گرینفیلد نیز تصمیم به معلمان جمع آوری در اواسط ماه مارس به کار کردن برنامه های یادگیری در فرد است.

در ضمن ویسکانسین برگزار شد انتخابات:ویسکانسین مقامات بهداشت ردیابی اینکه آیا کروناویروس جدید عفونت به فرد در رای گیری

هنوز مناطق نباید قضاوت در مورد اینکه آیا آنها سریع یا آهسته به منظور توسعه یک طرح هشدار داد مایا اسرائیل استادیار تکنولوژی آموزشی در دانشگاه فلوریدا است.

آنچه مهم تر است, او گفت:, این است که آیا این طرح در حال تکامل مناسب حساس به فن آوری پهنای باند مردم را در خانه و پاسخگو به نيازهای اجتماعی و عاطفی دانش آموزان و کارکنان.

"سریع-اجرای مدارس ممکن است تا به حال به انجام بیشتر تنظیم از سرعت اجرای مدارس," او گفت:.

اکثر مدارس با استفاده از کاغذ بسته

با وجود بسیار گفتگو در مورد آموزش آنلاین رایج ترین مدل کنترل از راه دور, آموزش های ویژه بسته های آموزشی تهیه شده توسط معلمان با توجه به Mathematica یک حزبی تحقیقات سازمان است.

با طولانی شدن مدت تعطیلی مدارس و بلندی بسیاری از مناطق در حال حاضر در حال حرکت به سمت ارائه زمان واقعی پشتیبانی از معلمان از طریق ویدئو کنفرانس و تلفن تماس و یا ایمیل.

استیون Malick و Felicia Hurwitz, دو Mathematica محققان بوده است ترکیب مطالعات قبلی برای چه کار می کند وقتی که می آید به آموزش از راه دور.

"وجود دارد هیچ تحقیقاتی که واقعا می شود در وضعیت ما دقیقا" Malick گفت.

آنچه روشن است این است که زمان واقعی تعامل با معلمان لازم است آنها گفت. و دانش آموزان انجام دوره های آنلاین خود را نه به طور معمول تولید نتایج مثبت است.

تا کنون مناطق که در بر داشت یک راه برای ارائه یک برنامه کامل از "زنده" کلاس های نادر Malick و Hurwitz گفت.

تعداد کمی از مناطق با استفاده از بحران به طور کامل دوباره تصور کنید چه چیزی ممکن است آنها گفت. برای مثال یک مدرسه ممکن است تصمیم به معلم که واقعا خوب در بخش آموزش همه کودکان این مواد به جای فقط در خود کلاس.

دانش آموزان محروم خواهد رنج می برند بیشتر

اکثر مدارس در خدمت دانش آموزان کم درآمد مواجه شده اند چالش های دلهره آور در این دنیای جدید از یادگیری است. و مناطق به تنهایی نمی تواند همیشه حل مشکل اتصال به اینترنت: بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در مکان های که در آن خدمات پر از لکه و یا وجود ندارد.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مدارس هیچ ایده که در آن برخی از فرزندان خود هستند.

در لس آنجلس که در آن حدود 80 درصد از دانش آموزان در فقر زندگی میکنند 15,000 دانش آموزان غایب آنلاین و حدود 40,000 نیست چک کردن روزانه با معلمان با توجه به لس آنجلس تایمز.

"شما دنبال آن هستید در نسبتا زیان های جدی در زمان یادگیری برای کودکان و نوجوانان" گفت: Andy Rotherham از بنیانگذاران Bellwether, آموزش شرکای غیر انتفاعی متمرکز بر بهبود مدارس. "فوری چالش ما نیاز به تریاژ دسترسی است."

در سراسر کالیفرنیا تنها 59 ٪ از مدرسه پدر و مادر مورد بررسی در اواخر ماه مارس به فکر منطقه خود را آموزش طرح موفق بود با توجه به یک ایالت نظرسنجی. برای کسانی که نگران فرزند خود خواهد بود قادر به شرکت 41% گفت: داشتن کافی نیست کامپیوتر و یا دستگاه های اینترنت بالا بود و مانع و با توجه به نتایج نظرسنجی از آموزش و پرورش اعتماد به غرب یک گروه است که طرفداران برای عدالت آموزشی.

"این فقط یک شماره از دستگاه" گفت: پرستون اسمیت مدیر عامل شرکت کشتی موشک عمومی, مدارس, مدرسه منشور سازمان است که در خدمت دانش آموزان کم درآمد در سه ایالت و واشنگتن دی سی

"ما در حال صحبت کردن در مورد تلاش برای رسیدن به خانواده ها بودند که در حال حاضر در حاشیه جامعه زندگی در تروما و استرس سمی" اسمیت گفت. "این پدر و مادر در حال از دست دادن شغل خود و یا آنها وجود دارد به عنوان دستمزد پایین کارگران به طور بالقوه در معرض بودن."

کشتی موشک های ارائه شده از 2500 Chromebooks و همچنین Wi-Fi به خانواده ها اما حداقل 20 درصد به 40 درصد از دانش آموزان خود بودند و هنوز هم وصل نشده بسته به مدرسه اسمیت گفت.

و پس از هفته اول از دور, آموزش, آنلاین, مشارکت کاهش یافته و به حدود 50 درصد به 70 درصد او اضافه شده است.

هنوز کارکنان تلاش کرده اند برای حمایت از کشتی موشک را با نام تجاری از شادی و جامعه آنلاین. روزانه جشن که باز و بسته روز مدرسه در حال حاضر شبیه سازی شده در Facebook Live. معلمان میزبان ناهار ویدئو کنفرانس. کارکنان در حال اتصال خانواده با اجاره کمک و یا وعده های غذایی.

اگر دانش آموزان نشان می دهد که روزانه از نظرسنجی که آنها احساس نمی امن در خانه, کارکنان, پیگیری آنها.

"ما باید یک تعهد اخلاقی برای خدمت به این دانش آموزان" اسمیت گفت. "ما بدانند چگونه ما فشار خودمان را در نوآوری و عدالت و دسترسی است."

شاید این خوب برای یادگیری یک کمی در حال حاضر کمتر

با وجود تماس از DeVos برای دانش آموزان برای یادگیری مطالب جدید برخی از کارشناسان آموزش و پرورش بر این باورند آن را OK به کاهش مطالبات به طور موقت. مدارس می تواند کمتر توجه در حال حاضر به برنامه درسی و نمرات و توجه بیشتر به دانشجويان اجتماعی و عاطفی نیاز دارد.

"ترس من این است که هر کس در نهایت بازدید از یک محل که در آن مردم بیشتر و بیشتر بیمار هستند و این دوره امتداد طولانی تر و طولانی تر و انرژی می شود سخت تر به حفظ" گفت: خود در Vanderbilt. "آنچه که بچه ها در واقع حفظ ناچار رنج می برند."

مدارس باید تمرکز بر تخمگذار برنامه برای کمک به دانش آموزان بگیر تا زمانی که ساختمان های بازگشایی گفت: توماس هچ یک آموزش و پرورش استاد در کالج معلمان دانشگاه کلمبیا.

"ما می دانیم که یادگیری آنلاین نیست کاهش یا رفع شکاف در فرصت های آن را تشدید آنها" دریچه گفت. "ما طراحی نشده مدارس ما برای فعال کردن دانش آموزان به گرفتار ، این یک فرصت برای تجدید نظر آنچه واقعا لازم است."

تماس با ارین ریچاردز در (414) 207-3145 یا erin.richards@usatoday.com. او در توییتر دنبال کنید در @emrichards.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب