ممکن است پدر و روز اما کار تیمی باعث می شود این بازی سریع ء ناپل خانواده همهمه

هریت Howard Heithaus ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 21, 2020با Sergio و کریستی De L

توسط ABTINNEWS در 1 تیر 1399

با Sergio و کریستی De Leon, زمان بندی بسیار مهم است: او یک امدادگر با مارکو جزیره آتش نجات بخش و او را مدیر خدمات اورژانس در پزشکان مرکز پزشکی منطقه ای در ذغال سنگ بلوار.

و آن زمان است که نه تنها انتقادی در آمبولانس و در بیمارستان دالان.

برخی از صبح کریستی تا 7 صبح نشست و سرجیو را 48-تغییر ساعت در محل کار 40 دقیقه دور می کند پایان ندارد تا 6:30 a. m., اما آنها را توسعه داده اند یک تگ تیم-رویکرد زمانی که مدرسه است که در جلسه ملاقات با یکدیگر میدوی با دختر خود اما و شان هر دو آنها در مدارس است که باز نمی شود تا 7:30.

د Leons نوع معاصر زن و شوهر است که شما را باور پدر و مادر' روز 26 جولای این سال — سزاوار همان هیاهو به عنوان روز پدر و روز مادر. عملکرد آنها به دقت تیم به فیوز مشاغل با خانواده آنها در مورد مراقبت. Sergio می خواستم کریستی به می دانم که او آمد با مسئولیت برای یک پسر و کریستی می خواستم بیشتر در خانواده به اندازه کافی باقی بماند حتی بعد از دو سقط جنین تا اما متولد شد.

بیشتر: 5 معنی دار روز پدر ایده های میان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع غرور ماه و COVID-19 همه گیر

آنها نیز مشخص شده است را به کودکان خود را مسئول و اعضای خانواده است. Sean, 11 دستگیره زباله وظایف است و در مورد به یاد بگیرند که شادی عامل سواری ماشین چمن زنی در اطراف خود دروازه طلایی شهرکهای حیاط: "من فقط نگران ضربه سر بارانی," پدر مضطرب. اما, 6, خود گرد و پاکسازی مسئولیت.

در اتاق خانواده از خانه آویزان گرافیک فونت های مختلف است که می افزاید: علاقه هنری بلکه تاکید می کند یک لیست از "خانواده ما خواهد شد ..." قوانین است. در میان آنها: "عشق و پذیرش یکی دیگر." "بیمار با یکدیگر" "دیگری." "سخاوتمندانه با هر یک از دیگر."

د لئون شما می خواهم به این باور است که سازمان یکی است. "اما او بسیار سازمان یافته" او اصرار داشت.

هنگامی که مادر در ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روز کاری هفته است و او در خانه برای چهار روز سرجیو آشپز. بچه ها را "پدر" مورد علاقه: پوشیده با نان مرغ برای اما tacos برای شان. مانند بسیاری از پدر و مادر مدرن گفت: Sergio "ما استفاده می شود به مانند به خوردن اما حالا ..."

این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته رستوران ها و نه همه آنها ارائه گزینه take-صفحه اصلی. خوشبختانه کریستی را دوست دارد به طبخ ،

زمانی که سرجیو و کریستی هستند با هم در خانه آنها حتی تیم در آشپزخانه, تولید bowlful از ناهار guacamole در سریع استادانه مراسم. سرجیو raps آووکادو دانه با یک چاقوی تیز به آن را استخراج و فشرده از طریق قطر کاهش است که اجازه خواهد داد که میوه سبز به پاپ به راحتی از پوست خود. کریستی طول می کشد بیش از mashing آن و تکان دهنده در یک سیر و ادویه مخلوط در حالی که شوهر او نشانی از قهرمان کار: خرد کردن پیاز.

آن را به ارمغان می آورد او را به اشک و خانواده او teases.

آموزش و پرورش نیز دو پدر و مادر مسئولیت از آنجا که مدارس بسته در طول همه گیر و یادگیری رفت مجازی. اما نه پدر و مادر وحشی مورد چالش است. "بزرگ منحنی یادگیری. من نمی ثبت نام به عنوان یک معلم" کریستی گفت.

اما او شرکت در مورد آن: "شما برای مشق شب خود را انجام داده و سپس شما می توانید به بازی و انجام هر آنچه شما می خواهید."

"من به آنها طولانی می شکند" سرجیو کرد و با یک گناه لبخند. "من توجه می رود به مثل 15 دقیقه و سپس ما یک استراحت و رفتن چیزی برای 45 و سپس دوباره به آن است."

آن را سخت با آنها در گریدهای مختلف او اضافه شده است. مربیگری شان در پنجم-کلاس مدرسه کاملا متفاوت از مربیگری اما در مهد کودک ملزومات است.

بیشتر از همه از طریق COVID-19 مدرسه تعطیلی این زوج هنوز هم در حال کار و در شلوغ ترین زمان از سال به او گفت: "ما می توانیم از 16 تا 19 تماس با سازمان آتش نشانی در روز در طول فصل است." زمانی که سرجیو تیم می رود او را زیر آمبولانس در یک کامیون آتش. و او ممکن است رهبری برای NCH با یک بیمار در زمانی که او تغییر باید پایان دادن به.

"اما او همیشه باعث می شود آن اتفاق می افتد به نحوی" کریستی شگفت زده.

زن و شوهر در نهایت فرستاده فرزندان خود را به زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ در سباستین و ناپل برای نزدیک به یک ماه است. مادر بزرگ و پدر بزرگ زمان بیشتری را در دوران بازنشستگی به کار خود حاضر آموزش و پرورش است.

"در آغاز زمانی که او در محل کار من خواهد آمد بعد از کار به خانه و تغذیه, تمیز, استحمام و پس از آن ما را انجام دهد (مدرسه) کار تا 10 یا 11 ساعت در شب چون من احساس من تا به حال برای دریافت کار انجام می شود زیرا من نمی خواهم او را به پشت. و این یک مبارزه است." اما تکالیف یادگیری به خواندن و نوشتن حیاتی بود, او گفت:.

همچنین در طول اولیه ترساندن در مورد COVID-19 پدربزرگ و مادربزرگ قادر به ماندن در خانه و نگه داشتن کودکان امن است. در حال حاضر بچه ها در خانه برای تابستان و پدر و مادر خود هستند مراقب باشید در مورد آنچه آنها را.

سرجیو تغییرات به تازه لباس برای سفر خود را به خانه از مارکو آتش نشانی; کریستی تغییرات او در هنگام ورود. در پزشکان منطقه ای اورژانس بیماران اتاق های جداگانه و هیچ کس حتی وارد اورژانس خلیج بدون ماسک از جمله بیماران در آمبولانس.

همه آنها پاک کردن کفش های خود را زمانی که آنها وارد خانه.

تمیز کردن ضروری در د لئون خانواده بیش از حد. آن سیاه-و-فولاد ضد زنگ آشپزخانه بارقههای.

"من پدرم را دیدم آن را انجام می دهند زمانی که من در حال رشد بود, بنابراین من حدس می زنم آن را فقط گیر به من" سرجیو گفت.

"ما هر دو آن را دوست دارم پاک" کریستی. او و اما به خانه سطوح لهستانی قبل از سرجیو به خانه می رسد از دو روز تغییر.

که یک تصادف خوشحال. یکی دیگر از تصادف خوشحال است که با داشتن همسایه خوب.

"همسایگان ما هستند بسیار مفید با کودکان و نوجوانان و یا اگر وجود دارد افرادی که بیش از. آنها همیشه مایل به ما کمک کند."

آنها همچنین کمک به با چه Sergio و کریستی به نام سخت ترین بخشی از زندگی به عنوان دو کار پدر و مادر: هنوز هم یک زن و شوهر است. همسایه ها به نوبت تماشای هر یک از دیگر کودکان در حالی که یک زن و شوهر می شود یک شب تاریخ.

"هنگامی که ما زمان ما صرف آن با آنها" سرجیو گفت: از کودکان است. حتی روز پدر در این سال صرف خواهد شد به سادگی آرامش بخش با خانواده است.

"اما هر یک بار در در حالی که ما به یاد داشته باشید: با سلام ما نیاز به یک پدر و مادر شب."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن