در این می دانم که: کار آغاز شده در Vanderbilt, ساحل, جاده فرمت ؟ به علاوه ساخت و ساز شروع می شود در توسعه گسترده

فیل فرناندز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:43 AM EDT Apr 20, 2020Catie Swartz زندگی می کند که در سنگ جاده منطقه

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

Catie Swartz زندگی می کند که در سنگ جاده منطقه خاموش ایممکلی جاده کاهش یافته است من یک خط به تازگی درخواست در مورد مدتها در انتظار Vanderbilt, ساحل, جاده فرمت:

ما اموال دسترسی جاده شمال که در آن تمدید خواهد شد. هفته گذشته برای ما شنیده کامیون. ما تعجب اگر این مربوط به فرمت و یا چیز دیگری. با تشکر از شما.

و با تشکر از شما برای سوال خانم Swartz. پس این شما قرار می دهد احتمالا کمی بیش از هفت مایلی شرق I-75.

نوع کانی دین در شهرستان کلود من در سرعت.

آن را Vanderbilt جاده فقط رتبهدهی نشده است, اما بعد از آن در ستون ما به شما بگویم بیشتر در مورد آخرین در زیبا acronymed VBX یا برای Commodores grads کالج, Vandy ساحل.

"توسعه است که نزدیک به منطقه مشخص شده در سوال شما یک GL خانه استاد جامعه برنامه ریزی شده است که فقط در غرب راک جاده به نام والنسیا دنباله ناپل" گفت: دین, جامعه, رابط برای رشد بخش مدیریت.

Fronting ایممکلی جاده و در حال اجرا جنوب به منطقه ای که برنامه ریزی شده است برای VBX آن را در حال حاضر تحت ساخت و ساز, با excavating از دریاچه های نصب و راه اندازی زیرساخت های زیرزمینی و ساخت جاده ها به حمایت از 563 هکتار از خانه های تک خانواده.

شنیدن کامیون ها و دیگر اغتشاش خواننده می پرسد که آیا کار در Vanderbilt, ساحل, جاده فرمت را آغاز کرده است. ساخت و ساز از توسعه گسترده آغاز می شود.

برنامه ریزی شده در سال گذشته با دروازه برای آن 853 خانه یکی از ذغال سنگ بزرگترین والنسیا دنباله نام تکامل یافته از قبلی monikers است و متاسفانه شبیه به والنسیا گلف و باشگاه کشور صرف چهار مایل بیشتر غرب در Orangetree منطقه است.

اما ما به سردرگمی در یک شهرستان پر از حفظ ذخایر و پشته. و سپس کلید Cays و خلیج. هر کسی برای Pointes مکان و فرود?

GL اما دلایل آن است. آن بازارهای والنسیا به عنوان یکی از آن محله برندها برای متولدین مانند والنسیا بنیتا خاموش بنیتا جاده ساحلی.

شناخته شده به عنوان برنتوود دریاچه ها و TwinEagles جنوبی در برداشت قبلی جدید ترین محله در برنامه ریزی ورودی قرار می دهد و آن را به طور مستقیم در سراسر ایممکلی جاده از زمان TwinEagles مسکونی جامعه گلف سه مایلی شرق ذغال سنگ بلوار.

در VBX سمت لبه جنوب غربی ملک abuts Olde فلوریدا باشگاه گلف ،

GL آشنا شرکت در جنوب غربی فلوریدا نشده برای عموم منتشر شد, قیمت گذاری نشده است. اما در آن بنیتا نسخه, هزینه های شروع در $360,000 در حالی که در آن نیمه دیگر-ده Valencias در هر دو سواحل فلوریدا شروع علامت گذاری به عنوان کم به عنوان $240,000 در خلیج تمپا و پورت سنت لوسی و به عنوان بالا به عنوان $690,000 در بوینتون بیچ.

وابسته GL تجاری است که در پشت جوانه-لنگر لوگان فرود فقط تا ایممکلی جاده از این سرمایه گذاری.

GL خانه توسعه داده است, در میان دیگران, villa vittoria دریاچه StoneCreek و Riverstone در شمال ناپل به عنوان آن نقش عمده ای در تحول منطقه است. در فورت مایرز آن رشد خلیج مارینا در نزدیکی جنوب غربی فلوریدا فرودگاه بین المللی.

از آوریل 6: کمی با تاخیر اما جوانه است جوانه در SWFL; آخرین املاک و مستغلات اعداد; و آنچه تام Golisano می گویند ؟

و: خوش شانس بسته شدن تقریبا تمام مکان ها از جمله ذغال سنگ, لغو طرح برای شمال ناپل Lee County

و آنچه در مورد VBX?

در برنامه ریزی برای حداقل ده سال VBX در حال حاضر به عنوان تقریبی هفت مایل فرمت های موجود در جاده را از ذغال سنگ به بلوار خیابان 16 شرقی است.

چهار خط به ویلسون بلوار که در آن وجود دارد خواهد بود یک سیگنال ترافیک آن را کوچک به تمام راه را به 16.

جاده ها را کمک به رفع ترافیک در ایممکلی جاده و رو به مشرق مسیرهای به رشد همچنان به پر کردن در بین ناپل و شهرهای Ave Maria و ایممکلی که در آن فرودگاه دیده می شود به عنوان یک آینده راننده از اقتصاد است.

با کمک دین و county دوستان در اینجا جدیدترین زمانی که همچنان به بهینه سازی با بعد از طراحی و تکمیل مصوب در سال گذشته به عنوان بخشی از $121 میلیون دلار بودجه است.

سه ماهه دوم سال 2020: 30 درصد برنامه های طراحی با تجدید نظر "conceptuals".

سه ماهه سوم سال 2020: 60 درصد برنامه های طراحی.

سه ماهه اول سال 2021: 90 درصد برنامه های طراحی.

سه ماهه دوم سال 2021: 100 درصد برنامه های طراحی و مناقصه شروع می شود توسط پیمانکاران.

از سه ماهه سوم سال 2021: ساخت و ساز آغاز می شود.

سه ماهه سوم سال 2024: خط پایان با اتمام میله میله.

مستقر در ناپل اخبار روزانه نویس فیل فرناندز (pfernandez@gannett.com) می نویسد: در این که به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. حمایت از دموکراسی و عضویت در یک روزنامه.

در دانش: ناپل فرودگاه $440 میلیون پارکینگش ثروتمند و معروف; به علاوه تلفات برادران و انرژی خورشیدی به روز رسانیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن