"من به او گفتم به خاطر مبارزه با': جامعه تظاهرات پشت St. Lucie ESE دانشجویی مبارزه با COVID-19

حداکثر Chesnes و جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:20 PM EDT May 13, 2020ST. لوسی شهرستان — خوزه

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

ST. لوسی شهرستان — خوزه زکپا شناخته شده است برای خنده و لبخند است که می تواند نور تا یک اتاق.

19 ساله دانشجو در سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان استثنایی-دانشجو-برنامه آموزش و پرورش توجه سخت کار به عنوان یک ورزشکار و کاملا دوست داشتنی به عنوان یک انسان است.

زکپا بدون سوال است که تمام مواد تشکیل دهنده است که یک جنگنده.

فقط یک هفته پیش, Zacapa — که زندگی با سندرم داون — آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. خود را تشخیص اضافه شد مارس 7 به فلوریدا, وزارت بهداشت لیست دولت را تایید موارد است.

لورن Walker, 38, آموخته است زکپا برای شش سال به عنوان ESE ، او در تماس دائم با زکپا خانواده و مادر خود را خوشبو, که همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 واکر روز دوشنبه گفت:.

"زمانی که من این خبر را قطعا ضربه قلب من است. این احساس مانند خود من کودک" واکر گفت. "خوزه مثل پسر خود من به من. همه چیز فقط احساس غیر طبیعی و غیر طبیعی در حال حاضر."

بیشتر: کروناویروس در ساحل گنجینه: فلوریدا وزارت بهداشت شکستن موارد توسط کد پستی

زکپا در ابتدا تشخیص داده شد با پنومونی مارس 4, واکر گفت. او در زمان COVID-19 آزمون و خانه فرستاده شد در آن روز.

وزارت بهداشت سوابق نشان می دهد زکپا شناخته شده است ساخته شده اند تماس حداقل با یک نفر دیگر بود که قرارداد این ویروس هر چند داده را مشخص می کند که هر گونه اطلاعات بیشتر.

"هنگامی که او به خانه آمد او را تب رفتن نیست پایین" واکر گفت. "هر کس بسیار نگران بود چون خوزه بود و نه خوردن و داشتن مشکل در تنفس."

پس از زکپا آزمایش مثبت برای COVID-19 و وارد در کلینیک کلیولند سنت بیمارستان چهارشنبه خود سطح اکسیژن تنها در 78 درصد واکر گفت. در عرض چند ساعت از ورود او او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و بستری در بخش مراقبتهای ويژه.

یکی از زکپا پرستاران برگزار می شود تلفن را به گوش خود را به عنوان واکر گرفته شده در خط پنج شنبه.

"من به او گفتم به خاطر مبارزه من ایمان او می تواند به من می شنوم" واکر گفت. "من به او گفتم باید قوی و که او تا به بسیاری از مردم که او را دوست دارم و در حال حمایت و دعا برای او."

نانسی Amor است پس از نگاه زکپا در کنار گلگون پس از تولد او واکر گفت. مادر او که به عنوان زکپا مادر بزرگ نیز مبتلا COVID-19 همراه با خوزه و گلگون واکر گفت.

واکر که از نزدیک در ارتباط با خانواده خدمت خود را به عنوان سخنگوی. خانواده همچنان به دریافت مراقبت های پزشکی او گفت:.

زکپا است greeter دانشجو قدرت پردازش کافی شاپ یک کسب و کار اجرا شده توسط دانش آموزان استثنایی در سنت لوسی County School District, واکر گفت.

روز یکشنبه کافی شاپ ارسال به Facebook صفحه درخواست برای ادامه نماز برای زکپا و خانواده اش.

"دانشجو پردازش' دوستانه greeter خوزه مبارزه با کروناویروس" کسب و کار مشترک در Facebook اشاره کرد او به تازگی قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. "لطفا نگه داشتن خوزه و خانواده اش در نماز خود را. ما شما را دوست دارم خوزه."

واقعا یک رنسانس مرد زکپا نیز یک ورزشکار است که در رقابت با المپیک ویژه واحد های ورزشی.

کارمن Rossello یک مربی برای سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان متحد تیم گفت: زکپا شرکت در بولینگ و آهنگ.

قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل, مدارس زکپا در حال اجرا بود 100-حیاط داش و همچنین عضو 4x100 متر رله تیم Rossello گفت.

"او فوق العاده کاسه شگفت انگیز است. او منفجر تمام ذهن ما دور" Rossello گفت. "این بود که ما اول سال آن را انجام می دهند و بچه ها هم فوق العاده است."

Rossello ادامه داد: "او یک ورزشکار بزرگ است. همیشه خندان همیشه شرکت" او گفت:. "او یک بازیکن تیم. او یک شادی است. همه دوست داشتن او در تیم است."

جیمی Siminski این دین در سنت لوسی غرب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس دبیرستان تکرار Rossello را بررسى كنند.

"گاهی اوقات ما تمایل به مقابله با منفی به عنوان یک دین و آن بچه است همه لبخند و شاد" Siminski گفت. "خوزه مانند نور درخشان در هر زمان شما می بینید او در مدرسه است. او همیشه مایل یک مشت دست انداز و یا در آغوش گرفتن. او همیشه وجود دارد به روشن روز خود را."

در توییتر پست Siminski خود را ادامه داد مثبت آرزوها برای زکپا را بازیابی سریع و او را به نام "قلب و روح گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مدرسه بالا است."

"او در ICU در یک مبارزه برای زندگی خود" Siminski نوشت.

واکر گفت که او همچنان به صحبت با زکپا خانواده از طریق تلفن در هر روز است. از بعد از ظهر دوشنبه, بهداشت و درمان کارگران شد کوه در می رم زکپا در معده خود و بازگشت هر هشت ساعت برای کمک به بهبود تنفس, واکر گفت.

یک گیرنده مدیکر در زکپا خانواده را بالا هزینه های درمانی واکر گفت. او گفت: حمایت جامعه و به خوبی خواسته های معنی همه چیز را برای خانواده است.

پس از حضور در بازگشت از مدل و تئاتر فیلم روز با او نه دانش آموزان در سال گذشته واکر گفت که او به نظر می رسد به جلو به بعد همه آنها را با هم دوباره.

"او بسیار مهربان و دلسوز و گرم-دل" واکر گفت. "او واقعا یک فرشته بر روی زمین است."

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن