من نمی خواهم, ماسک, ماموریت, اما لازم است توجه عمومی را COVID-19 obstinance | نظر

نظرلورنس Reisman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:10 PM EDT Jul 13, 2020یک ماه پیش من یک سوال پیشنهادی دستو

توسط ABTINNEWS در 23 تیر 1399

نظر

یک ماه پیش من یک سوال پیشنهادی دستور برای پوشش صورت در فلوریدا. تقریبا آخرین چیزی که من می خواهم این است که دولت به من گفتن چه باید بکنید.

آمریکایی ها خواهد متحد, من نمیفهمد که ما باید در تهدیدات دیگر در طول تاریخ ما و رسیدگی به این خود ما.

در زمان وجود دارد "تنها" 172 COVID-19 مورد و 11 مرگ و میر در Indian River County, و 65,779 با 2,801 مرگ و میر در سطح ایالت.

در اواخر ژوئن 26 وجود دارد تنها پنج COVID-19 بیماران در کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان. اما موارد به سرعت در حال رشد به خصوص در میان افراد میانسال و چهارم جولای جشن نزدیک شد.

جیسون براون و میراندا Hawker مدیران از رودخانه شهرستان و دولتی در بخش بهداشت و درمان به ترتيب به یاد مردم عادی خودداری کنند:

شستن دست های خود را اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک زمانی که شما نمی توانید اقامت 6 فوت دور و اگر شما مسن تر هستند و یا عوامل خطر در خانه بماند. قهوه ای کشیده شش پا چوب به عنوان یک سرپا نگه داشتن.

بیشتر: ما همه آمریکایی ها; چگونه در مورد ما نشان می دهد هر یک از دیگر کمی حسن نیت ارائه میدهد?

بیشتر: دستور مورد نیاز برای متقاعد کردن مردم برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19?

بیشتر: سلامت مسئولان باید به انتشار اطلاعات بیشتر در COVID-19 نقاط داغ

بسیاری از مردم گوش کرده اند. دیگران نه به دلایل مختلف.

بنابراین در اینجا ما عبارتند از:

روز یکشنبه در فلوریدا اعلام کرد که ملی رکورد روزانه از 15,299 موارد مثبت — بالاتر از هر چیزی حتی نیویورک را دیدم — با سن متوسط 38.

تجمعی در سطح ایالت در مجموع همانطور که از یکشنبه: 266,119 موارد 18,271 بستری شدن در بیمارستان و 4,242 مرگ و میر. در رودخانه شهرستان: 1,173 موارد 88 بستری شدن در بیمارستان (همه در کلینیک کلیولند) و 20 مرگ و میر. مردمی 65 و بیش ساخته اند اما سه نفر از مرگ در رودخانه هند. دیگران بودند 24, 41 و 42.

Indian River County است که در شکل بهتر از جاهای دیگر است. صرف نظر ما احاطه شده توسط استان ها با افزایش بزرگ در مورد, پخش كردن, شمال از جنوب فلوریدا و از شرق و مرکزی فلوریدا.

دولت قرنطینه سفارشات — برخی دوست داشتم به آن shutdown — ماه پیش آمد در تلاش برای نگه داشتن ما سیستم بیمارستان از غرق شدن. می سی سی پی است که در مواجهه با این مشکلات در حال حاضر.

به عنوان Cris Johnson, 10th من-کلاس معلم انگلیسی که در مین به من یادآوری شنبه در بیمارستان خدمات به ویژه مهم است برای بچه های قدیمی تر مانند او. اگر شما از یک سکته مغزی و حمله قلبی شما نام آن را, شما می خواهید به بیمارستان به اتاق را برای شما و نیروی انسانی برای مراقبت از شما.

شما می خواهید به درستی استراحت پزشکان و پرستاران و کارکنان. آنها نیاز به سالم ماندن ذهنی تیز و روشنگرانه.

بیشتر: هنوز هم نسبتا خوب Indian River County مجموعه رکورد COVID-19 موارد

بیشتر: Indian River County پرستاران سر به ماساچوست بروکلین برای کمک به بیمار

زندگی خود را ممکن است بر روی آن بستگی دارد.

همانطور که از صبح روز دوشنبه کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان تا به حال 34 بيمار برای COVID-19 — تقریبا هفت برابر بیشتر از در ماه ژوئن 26 — با نه در بخش مراقبت های ویژه از جمله چهار در هواکش.

دکتر گرگ Rosencrance, بیمارستان, رئیس جمهور نگران است.

"همانطور که ما می بینیم تعداد موارد افزایش در جامعه ما, من به طور کامل پشتیبانی یک دستور نیاز به پوشش صورت و در ادامه به استرس اهمیت اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست" او در بیانیه ای گفت شنبه. "ما باید در حفظ و انجام تمام است که ما می توانیم برای کاهش انتقال ویروس است."

من فقط یک خبرنگار نمی خواهم که دولت به من گفتن چه باید بکنید. من می خواهم به درایو به همان سرعتی که من احساس امن است. اما وجود دارد محدودیت سرعت.

زمانی که من جوانتر بود من نمی فکر می کنم من نیاز دولت به من بگویید که چگونه خطرناک آن برای نوشیدن و رانندگی. من می دانستم که من محدودیت زمانی ایالتی پنسیلوانیا پلیس اجازه چندین خبرنگاران به نوشیدن و سپس درایو بر روی یک نوار تست تحت سربازان سازمان دیده بان است. آن را بسیار بیشتر از یک نوشیدنی قبل از رانندگی خود را کمی دارند حتی اگر شما بیش از محدودیت های قانونی.

همان پلیس سازمان قرار داده من در Convincer که شبیه سازی آنچه در آن می خواهم به در یک تصادف اتومبیل در 5 تا 10 مایل در ساعت. آن مرا متقاعد کمربند ایمنی ضروری بود برای صرفه جویی در زندگی می کند.

با COVID-19 من اعتماد Rosencrance و دیگر متخصصان پزشکی خدمت در خط مقدم. من اعتماد دو محلی پرستاران من در مورد نوشت: چند ماه پیش که سفر برای کمک به COVID-19 بيمار.

اگر ما اعتماد ندارند متخصصان پزشکی در خط مقدم چرا زحمت همیشه دیدن یک پزشک?

برای درک این خطر ما نباید به کارمن Barlianto, عمه ، خاله از Halene اوکانل در غیر این صورت سالم 16 ساله در پنساکولا بود که در مبارزه برای زندگی خود را در یک پس زده بودن با COVID-19.

"ما می خواهیم همه بدانند که به پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله پس از شما پایان ندارد تا مانند فقیر Halene," عمه گفت. "این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی و به خصوص برای مردم سن او است."

بیشتر: ویروس اعداد; باید فلوریدا تعطیل دوباره ؟

بیشتر: دعاوی تظاهرات توطئه: چرا تا این حد خصومت به مارتین ماسک قوانین ؟

چرا پوشش دهان و بینی خود را? چرا که اگر شما یکی از بسیاری از افرادی که هیچ نشانه ای ندارند اما باید COVID-19 شما محدود کردن گسترش ویروس شما به گفته کارشناسان.

این ادم نیست اما اگر آن را نگه می دارد برخی از مردم را از گرفتن بیمار, آن را به ارزش آن است. آن ضربه خاموش کردن اقتصاد ما عنوان شده است بمب در تگزاس که در آن جمهوری خواه فرماندار فقط تحمیل چهره-پوشش مورد نیاز است.

در این بخش از فلوریدا بیش از حد بسیاری از مردم به نظر نمی رسد به مراقبت از. درصد از مردم با پوشیدن چهره-پوشش در دو Publixes من بازدید یکشنبه در ورو بیچ پایین بود از هفته گذشته است.

در آنچه به نظر می رسد یک خانواده پنج خرید بدون ماسک. پدر و مادر و اعضای جوانان تیم لاکراس در شهر برای مسابقات عینک ماسک در فروشگاه.

چرا مردم سایش پوشش صورت در داخل خانه و یا در اجتماعات بزرگ خاص را بدون فاصله? "این خبر جعلی;" "این یک کودتا علیه مغلوب ساختن پیشی جستن;" "من نمی باید به;" "ماسک کار نمی کند;" "این حق من;" "من تحت پوشش مزمور 91;" "هر کس آن را دریافت کنید در نهایت."

آیا این مردمی سایش پوشش صورت اگر وجود دارد یک بیماری همه گیر است که می تواند پاک کردن همه ؟

سیاست نیست را وارد کنید و تصمیم من در پوشیدن ماسک. ما در این با هم. ما و رئیس جمهور ما — بهتر خواهد بود اگر ما همه ماسک عینک به اقتصاد یک فرصت برای دوباره بوت ASAP.

الزامی ماسک در داخل مناطق که در آن مردم خدمت کرده و یا در گروه های بزرگ است که یک راه برای محدود کردن گسترش ویروس بدون فلج کننده اقتصاد است.

نمی خواهید به دست یکی دیگر از ستون مانند این? در اینجا ما آخرین عضویت معامله

در روز سه شنبه, Indian River County کمیسیون رای خواهد داد در چنین اندازه گیری. آنها باید با تصویب یک قطعنامه به اتفاق آرا مهم نیست که چقدر توپخانه ضد هوایی آنها را دریافت کنید.

سنت جانز شهرستان کمیسر پل Waldron سوال یک ماسک فرمان در اواخر ماه ژوئن رای گیری آن را سنت آگوستین ضبط شده است. او ممکن است مانند دیگر فرصت برای رای دادن. هفته گذشته دختر خود را اعلام کرد او در شرایط بحرانی رنج با رمان coronavirus.

تهدید واقعی است اما اگر همه ما با هم کار کنند ما می توانیم نگه داشتن مردم از بد و یا بدتر.

این ستون نشان دهنده نظر لورنس Reisman. حمایت از کار خود را با اشتراک TCPalm. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در larry.reisman@tcpalm.com تلفن در 772-978-2223, Facebook.com/larryreisman و یا در توییتر @LaurenceReismantinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن