پنج شنبه, مارس 28 coronavirus به روز رسانی: Shasta County را COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده باقی می ماند در 37

انزال زن, Shulman و جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 1:49 AM EDT 29 مه سال 2020جدید بدون علامت مورد گ

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

جدید بدون علامت مورد گزارش در شهرستان شاستا

7 صبح روز شنبه, مارس 28

Shasta County ثبت آن 37 مورد تایید شده از coronavirus اواخر روز چهارشنبه.

بیمار یک مرد در 70s آخرین در یک تعداد انگشت شماری از بدون علامت حامل ویروس در این شهرستان خبر داد.

در ضمن آن شده است بیش از دو هفته پس از بحث Cottonwood بازار مال فروشان اما Shasta County مقامات بهداشتی می گویند هنوز خیلی زود به می گویند که این رویداد منجر نمی شود به هر گونه گسترش — و آنها ممکن است تا کنون می دانند.

مقامات نگران بودند که روز مادر رویداد که به مبارزه طلبیده دولت ممنوعیت تجمعات ممکن است منجر به یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد حتی رفتن تا آنجا که به اصرار شرکت کنندگان برای دریافت تست شده است.

حالا که به اندازه کافی زمان گذشته برای موارد آشکار به کسانی که در انتخابات گفت: آنها خوشحال خوشه ای به نظر نمی رسد به شکسته — اما این هم چیزی است که آنها ممکن است هرگز قادر به تعیین کمیت در بخشی به دلیل برخی از افراد آلوده را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

"ما هنوز هم ممکن است مشاهده موارد" بهداشت و خدمات انسانی سازمان Donnell Ewert گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

این شهرستان تا به حال پنج مورد تأیید از آنجا که ممکن است 10 ردئو اما افسر بهداشت دکتر کارن Ramstrom اذعان کرده است که تنها کسانی که نگران هستند در مورد این ویروس آغاز خواهد شد به احتمال زیاد به دنبال تست.

این شهرستان نیست و از مردم می خواهیم که در آن آنها بوده است زمانی که آنها در حال آزمایش است اما این یکی از چیزهایی است که ممکن است پدیدار شود اگر آنها تست مثبت و تماس با ما-ردیابی فرایند آغاز می شود.

"با بازار مال فروشان ممکن است که بعد از آن ما یاد بگیرند که در مورد برخی از چیزهایی که اگر ما تا به حال برخی از افراد بدون علامت که با حضور" Ramstrom گفت.

که آنچه اتفاق افتاده است در مورد یک کلیسا در این شهرستان شناسایی شده به عنوان یک منبع ممکن است قرار گرفتن در معرض برای شرکت کنندگان در اوایل بیماری همه گیر, او گفت:.

"ما نمی دانیم که تا زمانی که ما در واقع انجام این کار (تماس با ما-ردیابی) با یک زن و شوهر از مردم" گفت: Ramstrom. "و که در واقع می تواند در طول زمان اتفاق می افتد."

در خبری دیگر آرایشگاه و سالن مو در اکثر شهرستانهای کالیفرنیا مجاز به بازگشایی تحت محدودیت های خاصی پس از اعلام روز سه شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

Shasta County ارسال شده دستورالعمل در وب سایت خود را برای آرایشگران, آرایشگران و مشتریان به دنبال تحت COVID-19 دستورالعمل.

در میان قوانین مورد نیاز است که مشتریان و کارگران پوشیدن ماسک در طول موهایشان و دیگر-تماس با ما خدمات.

ضروری ادارات دولتی باز هستند

در خبری دیگر کارکنان در دفتر امنیت اجتماعی در پارک مارینا رانندگی در ردینگ یادآوری عمومی دفتر باز است برای خدمات تلفن. Shasta County ساکنان که مایل به درخواست برای امنیت اجتماعی تغییر وضعیت خود را و یا یکی دیگر از تامین اجتماعی, موضوع, می توانید تماس بگیرید دفتر در پارک مارینا رانندگی در 866-964-1236 به صحبت با یک نماینده. ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر در روزهای هفته.

Siskiyou County اجازه می دهد تا بیشتر در مکان های باز

Siskiyou County مقامات رفت و یک قدم بیشتر با این امکان بازگشایی ناخن سالن و همچنین اعلام کرد دستورالعمل برای مکان عبادت چهارشنبه.

دستورالعمل ها می گویند مکان عبادت باید تنها در 25 درصد از اشغال و یا هیچ بیش از 100 شرکت کنندگان.

برای کسب اطلاعات بیشتر به https://bit.ly/2zChvSW.

COVID-19 تنظیم: شمال کشور بازارهای کشاورزان برای تابستان

دستورالعمل برای کلیساها در Shasta County, از سوی دیگر در دسترس هستند www.shastaready.org.

در ضمن تست های بیشتر برای کارگران ضروری در Siskiyou County شد در دسترس Fairchild مرکز پزشکی شروع روز سه شنبه. تماس 530-841-6287 به برنامه قرار ملاقات.

دیگر Northern California counties

در روز پنج شنبه, Del Norte شهرستان بهداشت عمومی گزارش دیگری مورد تایید شده از ویروس. این شهرستان همچنین گزارش سه مورد جدید در روز چهارشنبه.

همچنین در روز چهارشنبه گلن و Lassen شهرستانهای هر گزارش آنها تا به حال یک مورد. در ساحل, Humboldt, گزارش چهار مورد جدید و مندوسینو ،

در دور شمال کالیفرنیا در اینجا که در آن COVID-19 مورد در مجموع ایستاده از 2:30 p. m. روز شنبه:

 • Butte County, 40
 • Shasta County 37
 • Glenn County, 14
 • Siskiyou County 6
 • Colusa شهرستان 6
 • Lassen, شهرستان, 5
 • Plumas County, 4
 • Tehama County, 4
 • تثلیث شهرستان 1
 • Modoc شهرستان هیچ مورد

شهرستان ساحلی:

 • Humboldt 98
 • Del Norte 44
 • مندوسینو, 25

چه COVID-19 به نظر می رسد مانند در کالیفرنیا

ایالت تعداد کل تایید COVID-19 مورد افزایش یافته و به 101,697 در چهارشنبه کالیفرنیا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه بعد از ظهر.

تعداد کل مرگ و میر در سطح ایالت است 3,973.

تعداد مثبت COVID-19 بیماران بیمارستان بود در 3,091.

در اینجا چگونه کالیفرنیا coronavirus موارد شکستن توسط سن چهار شنبه:

 • سن 0-17: 5,371
 • سنی 18-49: 52,555
 • سن 50-64: 24,154
 • سن 65+: 19,462
 • Unknown/گم شده: 155

مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده 9,647 کالیفرنیا تایید موارد به گفته مقامات بهداشتی دولت. از این تعداد 56 فوت کرده اند. تعداد مرگ و میر کاهش یافته است که بر اساس راستی آزمایی اطلاعات سلامت, مقامات گفت.

ایالات متحده و جهانی مورد اعداد

از صبح روز پنجشنبه تعدادی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در حدود 1.7 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این تعداد شامل 101,337 افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از ویروس و مورد 391,500 که بهبود از آن است.

در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود در 5.76 میلیون.

که در مجموع حدود 358,000 نفر کشته شده اند و تقریبا 2.39 میلیون نفر بهبود یافته اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن