خانه عبور $484 میلیارد coronavirus محرک برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان می فرستد لایحه به ناروا

Christal هایس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:17 PM EDT Apr 23, 2020واشنگتن – مجلس تصویب نزدیک به نیم تری

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

واشنگتن – مجلس تصویب نزدیک به نیم تریلیون دلار اضطراری لایحه شنبه فراهم می کند که بودجه بیشتر برای مبارزه بیمارستان ها و نجات یک وام کسب و کار کوچک برنامه بود که به سرعت تخلیه شده توسط شرکت های نهفته این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اندازه گیری که گذشت 388-5 با یک نماینده مجلس, رای گیری, در حال حاضر, در حال حاضر سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را. رئیس جمهور است و نشانه او آماده بود برای تصویب این لایحه است.

دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز پیوست چهار خواهان — مظنونان حمله به دانشگاه توماس Massie, جودی Hice کن باک و اندی Biggs — در رای گیری در برابر اندازه گیری. مستقل Rep. جاستین Jalbi رای دادند در حال حاضر.

دلار 484 میلیارد و اندازه گیری ارائه می دهد بودجه بیشتر برای چک برنامه حفاظت از آن متوقف شد هفته گذشته پس از متفرق همه از آن اولیه $349 میلیارد دلار است.

این لایحه را فراهم می کند $320 میلیارد برای احیای این برنامه ارائه می دهد که وام به کسب و کارهای کوچک. کسانی که وام می تواند ببخشند توسط دولت اگر حداقل 75 ٪ از پول را به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد اساسا به مقدار کمک های مالی برای کسب و کار.

کسب و کار کوچک بودجه 60 میلیارد دلار خواهد بود و در کنار مجموعه ای مبتنی بر جامعه دهندگان کوچکتر بانک ها و اتحادیه های اعتباری برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که نمی ایجاد روابط با بانک های بزرگ و تا به حال یک زمان سخت تر از دسترسی به منابع مالی در دور اول از وام. اندازه گیری نیز تقویت مدیریت کسب و کار کوچک فاجعه وام و کمک مالی به برنامه های آن نیز خشک شده بود.

این قانون شامل 75 میلیارد دلار برای کمک به غرق بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای یک کروناویروس جدید تست برنامه از دو مقررات دموکرات تحت فشار قرار دادند در مذاکرات است. رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: تست بودجه یکی از آخرین قطعات به توافق و نیاز دولت به تولید یک طرح ملی در, چگونه آن را افزایش می دهد تست در سراسر کشور است.

خانه رهبران تحسین نزدیک به اتفاق آرا با دموکرات ها با توجه به مفاد اضافی آنها مذاکره به این لایحه. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: دموکرات ها مشغول به کار برای بهبود اولیه لایحه به دلیل آن بود "shortchanging بیمارستان shortchanging تست." او افزود که این اقدام هنوز "shortchanges دولت ما و دولت های محلی و بنابراین ما نیاز به لایحه دیگری را امتحان کنید برای به دست آوردن وجود دارد."

جمهوری خواهان نیز با تمجید از عبور از اندازه گیری اما مقصر دموکرات ها برای تاخیر در گرفتن بودجه برای کسب و کار.

"من این را تحسین این خانه در نهایت پاسخ دادن به رئیس جمهور تهمت تماس به تصویب این بسته امداد" خانه جمهوریخواه شلاق استیو Scalise گفت. "در حالی که این بسته امداد حیاتی آن باید گذشت هفته پیش و در عین حال برگزار شد تا با برخی از کسانی که سعی در استفاده از آن به عنوان 'اهرم' برای اضافه کردن موارد نامربوط. معیشت میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک که در حال مبارزه در طول این همه گیر هرگز نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اهرم."

Biggs یکی از پنج قانونگذاران در برابر رای گیری گفت که او مخالف این لایحه با توجه به نامشخص شرایط است که او نگران می دهد دولت های ایالتی و محلی برای جاسوسی آمریکایی ها از طریق تماس با ردیابی این بیماری است. او استدلال کرد که به جای عبور بیشتر بودجه "بهترین درمان برای ملت ایران است که برای باز کردن امریکا در حال حاضر."

SBA: PPP پردازش بیش از 14 سال' ارزش وام در کمتر از 14 روز

PPP: وام طرح توجیهی ظروف سرباز یا مسافر برای کسب و کارهای کوچک سوار coronavirus بحران

خانه بهینه سازی روش های خود را برای روز پنجشنبه رای به پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل. اعضای رای به ترتیب حروف الفبا و اجازه داده شد در کف خانه تنها در گروه های کوچک برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. خانه اتاق تمیز شد در بین رای با کارکنان به سرعت تمیز کردن سطوح قبل از قانونگذاران را دوباره وارد کرد. هفت نفر از اعضای کنگره تشخیص داده شده اند با COVID-19.

این اولین بار در یک ماه است که بسیاری از نمایندگان مجلس شده است به ایالات متحده آمریکا, کنگره, اما نه همه بدن 435 اعضای آن ساخته شده به واشنگتن برای رای دادن.

روز سه شنبه نیز در زمان قطعنامه برای ایجاد یک کنگره اختصاص داده شده به ارائه نظارت بیش از coronavirus بحران و تریلیون ها دلار در امداد پول است. تصویب این قطعنامه در یک 212-182 رای دادن.

بزرگتر چک? تسکین متحده ؟ چه چیزی می تواند در آینده coronavirus لایحه

این کسب و کار کوچک محرک اندازه گیری شده است چهارمین لایحه کنگره را تایید کرده است برای مقابله با این بیماری همه گیر. کمک های بیشتر ممکن است در راه به عنوان رهبران کنگره و تهمت اذعان کرد یکی دیگر از اندازه گیری مورد نیاز خواهد بود.

در اینجا لوایح کنگره تصویب کرده است برای مقابله با این بیماری همه گیر:

  • $8.3 میلیارد دلار برای پیدا کردن واکسن و تجهیزات و اطمینان از دولت های محلی و ارائه دهندگان خدمات سلامت آماده شد. این بود که توسط رئیس جمهور امضا 6 مارس.
  • $192 میلیارد دلار برای پرداخت بیمار و خانواده را ترک مواد غذایی تمبر منافع و رایگان coronavirus تست. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه مارس 18.
  • 2 تریلیون دلار به صورت گسترده مالی برای کمک به مردم و کسب و کار صدمه زدن به دلیل اثرات اقتصادی از coronavirus. این بسته شامل چک برای آمریکایی ها تقویت مزایای بیکاری و ایجاد PPP. به 2 تریلیون دلار بسته, بزرگترین امداد اندازه گیری در تاریخ ایالات متحده به امضا رسید مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس ،


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن