رژیم صهیونیستی. DeSantis مشورت با کاخ سفید قبل از 'اندازه گیری' بازگشایی فلوریدا

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 4:54 PM EDT May 28, 2020در کاخ سفید دیدا

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

در کاخ سفید دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: او را به پرده چهار شنبه طرح خود را برای بازگشایی فلوریدا در یک "اندازه گیری متفکر و داده محور راه است."

DeSantis' stay-در-خانه سفارش منقضی جمعه و بازگشایی فلوریدا نیروی کار است که ارائه توصیه هایی به فرماندار که او گفت که او می خواهید استفاده کنید در حرکت دولت به کاخ سفید مشخص شده در فاز یک.

نشسته در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی, DeSantis اشاره آهسته گام بازگشایی خواهد کرد که نگه داشتن ونرخ محدودیت در محل در جنوب فلوریدا که در آن 60 ٪ از coronavirus موارد باید محور.

"بسیاری از این اعتماد به نفس" DeSantis گفت. "ایجاد اعتماد به نفس با این که گام بعدی این است که رفتن به انجام متفکرانه آن را می توان در یک راه اندازه گیری است و باید انجام شود با یک چشم به مطمئن شوید که ما در حال تظاهر است که این ویروس فقط وجود ندارد.

"ما باید برای ایجاد ایمنی یک اولویت است," او اضافه شده است. "من باید بگویم من فکر می کنم وجود دارد یک راه برای انجام این کار است."

پوشش مرتبط: فلوریدا به بازگشایی تحت عنوان "فاز 1' طرح رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید:

Coronavirus موارد صعود به 32,846 شنبه در فلوریدا افزایش 708 نفر از روز قبل. دولت در بخش بهداشت و درمان نیز گزارش های اضافی 83 مرگ و میر در آوردن دولت و میر از این بیماری به 1,171.

83 و میر ترین گزارش در یک روز در فلوریدا, با شکوه رکورد 72 مرگ و میر اعلام کرد در مارس 14.

فلوریدا دموکرات ضبط در زمان کاخ سفید دیدار و عدم توانایی دولت در کمک به صدها نفر از هزاران نفر از ناگهان بیکاری در فلوریدا به دنبال بیکاری پرداخت و یا محروم از مزایای آشکار است.

"ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis پیدا کردن آن مناسب برای زدن هر یک از دیگر در پشت در حالی که فلوریدا در تلاش برای ایمن ماندن در طول این همه گیر و حرکت شکسته بیکاری سیستم" گفت: فلوریدا دموکراتیک صندلی Terrie Rizzo.

مانند تهمت سیاسی خود را مربی DeSantis به تبلیغ دولت را تمرکز بر تست برای coronavirus و گسترش و در دسترس بودن آن در حال حاضر شامل پیاده روی تا سایت در چند جوامع کم درآمد.

اما شبیه به نقد و کارگردانی در کاخ سفید فلوریدا کارشناسان بهداشت عمومی می گویند دولت نیز می افتد به خوبی از نظر علمی به رسمیت شناخته شده و هدف از تست حدود 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان – و یا در مورد 31,800 مردم هر روز از 21.2 میلیون فلوریدا.

دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را دریافت نتایج آزمون به صورت 10,261 مردم جمعه و 19,342 شنبه. بیشترین تعداد نتایج آزمون گروه دریافت در یک روز بود 21,282 در آوریل 23.

قبلی پوشش: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می بیند "نور در انتهای تونل'

DeSantis به دنبال مهار انتظارات در مورد ورود به فاز یکی از بازگشایی حتی منطقه ای بر اساس زودتر آن را "گام عزیزم."

تحت کاخ سفید دستورالعمل حالت اولیه بازگشایی همچنان به توصیه جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باقی می ماند پناه در محل.

افرادی که بیرون رفتن باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 نفر در مکان های که ارائه نمی دهد مناسب فیزیکی فاصله.

میله های زندان باقی خواهد ماند و بسته DeSantis است گفت که او هیچ برنامه ای برای بازگشایی سینما که اجازه داده می شود در این مرحله یک مرحله است. در مقابل این احتمال وجود دارد که DeSantis را تشویق کارفرمایان به ادامه تاکید از راه دور مشغول به کار در حالی که با استفاده از اجتماعی فاصله میان بازگشت نیروی کار است.

بحث و گفتگو در میان رستوران رهبران صنعت در DeSantis نیروی کار به نظر می رسید به نتیجه گیری کرد که در رستوران ناهار خوری باید اجازه داده شود – با فضا و محدودیت های حضور و غیاب – خارج از فلوریدای جنوبی.

استفاده از ماسک و دستکش در اکثر تنظیمات عمومی نیز ممکن است به شکل DeSantis بازگشایی مراحل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis باید یک پیوند است که قبل از ماه منتهی به سال 2018 جمهوری خواه فلوریدا اولیه برای فرماندار هنگامی که رئیس جمهور توييتها touting, پس از پالم کست کنگره به او کمک کرد تا طاق بهتر تامین مالی کشاورزی کمیسر آدم Putnam.

از آن پس DeSantis شده است به طور منظم در هر تهمت رویداد در فلوریدا که رئیس جمهور سال گذشته اعلام پالم بیچ Mar-a-لاگو اموال خود را به عنوان آدرس دائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه صحبت کردیم تا DeSantis برای پله تا ساخت و ساز جاده در طول خاموش کردن و مدیریت شیوع ویروس به جایی که فرماندار گفت: دولت در حال حاضر 6,500 استفاده نشده هواکش.

"این یک مثال خوب از یک همکاری بین دولت فدرال و دولت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ران بزرگ بوده است. و برخی از دوستان و برخی از دیگر فرمانداران باید یک کار خوب انجام داده. اما برخی نیست و یک کار خوب انجام داده من با شما صادق باشد."

هر دو هم زمان به هم زدن رسانه ها و سوال قابلیت پیش بینی مدل های که پیش بینی شده بیمارستان شکوه ظرفیت و بسیار بیشتر از تلفات و مرگ و بیماری است.

نه اذعان کرد که بسیاری از این پیش بینی قبل از انزوای اجتماعی سفارشات که هر دو رئیس جمهور و فرماندار بودند و تمایلی به تصویب در مراحل اولیه وقوع.

DeSantis چرخش به عقب در برابر انتقاد بیش از خود را نه تأیید اقامت در خانه سفارش تا تاریخ 1 آوریل.

"آنچه در نگاه يافته اند" گفت: DeSantis که تا به حال با اشاره به دولت کافی بیمارستان ظرفیت و نسبتا موجود شیوع.

"سپس شما نگاهی به برخی از مهمترین و سخت گیرانه دستور آن صادر شده است در برخی از این کشورها و مقایسه فلوریدا از نظر ما بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000. و رسانه ها شد و گفت فلوریدا قرار بود به مانند نیویورک یا ایتالیا. و این اتفاق افتاده است."

در دیگر تحولات فلوریدا موسسه سیاست گفت که دولت $93.2 میلیارد بودجه برای سال آینده مواجه است عظیم که کمبود فدرال بسته کمک را پوشش نمی دهد.

دولت انتظار دارد به رسم $4.6 میلیارد دلار در coronavirus امداد از اندازه گیری امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. اما میزان کمک و محدودیتی در مورد چگونگی آن می تواند صرف خواهد شد هنوز هم تهدید می کند یک میزبان از برنامه های دولت از جمله تایید, معلم, پرداخت افزایش مسکن مقرون به صرفه نیاز و هزینه های زیست محیطی گفت: Sadaf شوالیه مدیر عامل غیر حزبی FPI.

"آن است که به احتمال زیاد بسیاری از ما فروش مالیات بر درآمد است که باعث می شود تا تقریبا 80 درصد از فلوریدا به طور کلی درآمد – باید خشک شده برای این سال" شوالیه گفت. "این حقایق همراه با یک روز بارانی به عنوان یکی از ضعیف ترین در کشور به آب و این که رکود تمام ترک دولت آفتاب در ویژه اقتصادی خطر است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب