فورت پیرس ساکن معما 3-روز متوجه اخراج در نور DeSantis هیچ-اخراج سفارش

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:15 PM EDT مارس 15 سال 2020فورت پیرس — برای دو ماه سیاه پوست رو

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — برای دو ماه سیاه پوست رو شده است راه رفتن بر روی پوسته پس از "سه بعد توجه به فسخ اجاره" ضبط شد به درب خود را در ماه آوریل و پس از آن دوباره در ماه مه.

اطلاع از rentalproperty مدیر هشدار داد که 42 سال تنها مادر است که او مجبور به پرداخت $940 او بدهکار یا تسلیم کلید خانه او را اجاره.

چهار دیگر مستاجرها در 2500 بلوک از ویلکینز خیابان نیز تا به حال مشابه متوجه ارسال شده در خود را درب.

بیشتر: انتظار سربازان ارتش در دادگاه براده به حذف متخلف مستاجرها پس از اخراج مهلت قانونی به پایان می رسد

بیشتر: St. Lucie شهرستان: رفتن به ساحل اما سازمان دیده بان که در آن شما پارک

در ماه مارس رو ترک شغل خود به عنوان یک خانه-مشاور سلامتی خود را برای مراقبت از دختر 4 ساله صداقت که مادرزادی ریه شکست و کسی که کارشناسان پزشکی می گویند در نظر گرفته شده است بالا خطر ابتلا COVID-19.

"دکتر به من گفت که با من هر روز هر روز من می تواند در معرض خود را به این ویروس و در صورتی که اتفاق افتاده او خواهد بود قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و ممکن است هرگز از آن" رو گفت. "من دوست دارم دختر من و من نمی توانم او را در معرض خطر مانند آن."

این نوشته متوجه نمی شد برای اخراج, اما یک راه برای نگه داشتن ساکنان اطلاع از آنچه آنها بدهکار گفت: رزماری Spates ملک مدیر که نوشته شده توجه کنید.

"ما در حال انجام مشفق. آن را غیر قانونی برای انجام اخراج" Spates گفت TCPalm جمعه.

Spates گفت: او می داند که مستأجر با داشتن مشکلات اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و او "انجام خواهد داد آنچه من می توانم به آنها کمک کند.

"من نه لگد زدن کسی را" Spates گفت.

بیشتر: فورت پیرس ساکنان کسب و کارهای کوچک از نظر مالی صدمه دیده است می توانید دنبال کمک از برنامه های شهرستان

بیشتر: St. Lucie شهرستان به دنبال کمک به مستاجرها صاحبخانه نهفته COVID-19

صاحب Abbie نمک میامی گفت: این اعلامیه قرار داده شد به منظور کمک به مستاجران اجاره کمک های ارائه شده از طریق دولت های محلی.

"ما مجاز به جای سه روز اعلامیه گفت:" نمک است که هیئت مدیره گواهی در قانون املاک و مستغلات با توجه به کانون وکلای فلوریدا. "ما این کار را برای کمک به مستاجران می دانید آنچه آنها مدیون است و به طوری که آنها می توانید کمک بگیرید. مانند مدیر من به شما گفته ما در حال لگد زدن کسی را."

پس از مارس 3, اخراج و سلب مالکیت شده اند در خود نگه دارد چرا که از یک ایالت توقف در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به یکشنبه. آن تمدید شد دوشنبه 2 ژوئن توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

صاحبخانه به دنبال اخراج مستاجران باید یک قاضی اعطای حکم اختیار را می دهد که صاحبخانه حق را به اموال خود را پس از 24 ساعت متوجه.

در حال حاضر هر چند تحت فلوریدا دادگاه عالی اضطراری نظم writs مالکیت صادر خواهد شد قبل از مارس 29 چرا که دادگاه اجازه می دهد تنها ضروری دادرسی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

هنوز هم هر از فلوریدا مدار دادگاه های مختلف تفسیر آیا اجازه می دهد تا سه روز اعلامیه به اخراج گفت: وکیل میشل Trunkett با فلوریدا روستایی خدمات حقوقی یک ایالت غیر انتفاعی است که مشاوره حقوقی رایگان.

"برخی از مردم تفسیر فرماندار سفارش در یک مهلت قانونی برای اخراج شامل کل کشور قانون حاکم بر اخراج و سه روز متوجه قطعا می افتد در داخل وجود دارد به طوری که به معنی اخراج نمی تواند نوشته" Trunkett گفت.

در سنت لوسی County کارمندان در حال پردازش اخراج شکایت به دادگاه از سیستم برای پیگیری براده اما هیچ اقدام خواهد شد در یک مورد تا زمانی که دادگاه رزومه توابع نرمال گفت: یوسف آبرو سخنگوی سنت لوسی County Clerk از مدار دادگاه جو اسمیت.

قانون اجازه نمی دهد که صاحبخانه برای بیرون کردن یک متخلف مستاجر به هر دلیلی بدون پر کردن مناسب کارهای اداری و خدمت حقوقی به مستاجران.

اما اخراج غیر قانونی هستند شایع تر است و در طول زمان از تنگنای اقتصادی و طوفان Trunkett گفت.

"آنچه که ما شاهد هستیم در بسیاری از صاحبخانه که نمی تواند سود خود را به دادگاه روند. آنها در حال اخراج در دست خود و قطع کردن یک مستاجر برق یا آب و یا آنها ممکن است تغییر قفل" Trunkett گفت.

رو گفت که او می گذرد زمان انتظار برای مزایای بیکاری به پردازش با تماشای, دختر, رنگ, رنگ و یا بازی در استخر بادی در حیاط جلویی. رو به تازگی دریافت که متوجه شهرستان فورت پیرس تایید درخواست خود را به صورت اجاره کمک با توجه به از دست دادن شغل از COVID-19.

"من احساس می کنم مثل من می تواند نفس دوباره" رو گفت.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن