فورت پیرس کمیسیون می خواهید زمان به بحث در مورد شارژ پلیس برای آپلود بدن دوربین فیلم

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:11 PM EDT Jun 16, 2020فورت پیرس — شهر کمیسیون جمعه نمی گویند ب

توسط ABTINNEWS در 27 خرداد 1399

فورت پیرس — شهر کمیسیون جمعه نمی گویند بله یا خیر به یک پیشنهاد از کمیسر شهر رخی جلسات که اجازه می دهد یک افسر پلیس به اتهام تخطی از قانون برای عدم ها فیلم از بدن خود را از دوربین های دیجیتال تا پایان شیفت.

این گروه در یک 4-1 رای تصمیم گرفت به یک دستور کار کنفرانس به بحث در مورد بدن دوربین موضوع است.

"من نه ضد پلیس" جلسات گفت. "من ضد خشونت پلیس."

تظاهرکنندگان در سراسر ساحل گنجینه و این کشور پیوسته اند با سیاه زندگی مهم جنبش در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه غیر مسلح مردان است.

جلسه به ارائه به طول انجامید تقریبا دو ساعت و شامل آواز خواندن او اولین آیه از "تغییر خواهی آمد."

مباحث خود را در بازه زمانی از بحث بالا قبوض آب و برق از فورت پیرس آب و برق, قدرت, ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم ترویج de-تشدید آموزش و اصلاح و یا تقویت پلیس شهر جامعه کمیته مشورتی.

"ما باید توانایی برای ایجاد یک قانون به نام یک فرمان" جلسات گفت. "اما به نشستن در اینجا در سکوت و عمل به عنوان اگر هیچ چیز در جریان است بزرگترین اشتباه است که ما احتمالا می تواند ایجاد کند."

شهردار لیندا هادسون گفت که او نیاز به زمان برای هضم اطلاعات ارائه شده است.

بیشتر: فورت پیرس کمیسر پلیس می خواهد که نمی ها بدن فیلم دوربین به صورت اتهامات

"من مطمئن هستم که از جدی بودن مشکل است اما من مایل به گوش دادن و به یاد" هادسون گفت.

کمیسر شهر Jeremiah Johnson گفت او رای دادند در برابر آیتم چرا که او می خواست به موضوع مورد بحث در کارگاه آموزشی ویژه و افزود: به دستور کار کنفرانس.

جلسات' درخواست آید روز پس از تصویری از یک افسر پلیس سیلی و مشت بیمار در سلامت روان واحد Lawnwood مرکز پزشکی منطقه ای و قلب موسسه.

افسر سابق پلیس آلبرت Eckrode در فوریه. 20 زده 38 ساله بیمار پس از بیمار چندین نژادپرستانه و تهمت ها در rookie افسر مونیکا Frederic که سیاه و سفید است.

بیشتر: فورت پیرس افسر پلیس به سمت چپ 'خراشیده' پس از شاهد یک همکار افسر پانچ یک بیمار بیمارستان

Eckrode, 32, استعفا از نیروی در ژوئن 5 بعد از او دستگیر شد و به اتهام جنایت باتری و سوء رسمی و بزه تعداد پر غلط گزارش پلیس.

فردریک بود به اتهام بزه جعل گزارش پلیس. او قرار داده شده است در مرخصی اداری.

بیشتر: تصویری از سابق فورت پیرس افسر پلیس را نشان می دهد 'قانون' از سیلی مشت بیمار بیمارستان

این ویدئو آمد از Lawnwood امنیت فیلم. پلیس دوربین های مجاز در داخل بیمارستان سلامت روان واحد.

Eckrode خواسته فردریک و دیگری افسر پلیس زن اگر بدن خود دوربین فعال بودند. زمانی که آنها گفت که زمانی که Eckrode لگد به پای بقیه لعنت در او و پس از آن سیلی و مشت او.

این ناعادلانه است به مجازات افسر پلیس برای دوربین های بدن که در برخی موارد کار نمی کند و یا متوقف کردن کار در طول یک افسر شیفت گفت: Al Boettjer, کارکنان, نماینده ساحلی فلوریدا پلیس خیرخواه انجمن که نشان دهنده فورت پیرس افسران پلیس.

رئیس پلیس دایان Hobley-Burney خواسته کمیسیون برای بررسی چگونگی درخواست خواهد تاثیر روحیه در گروه.

بیشتر: فورت پیرس راه حل دراز مدت برای پارکینگ در ساحل ممکن است یک پارکینگ

"این افسران در حال پایین پرداخت می شود اما آنها در اینجا به دلیل آنها مراقبت" Hobley Burney گفت.

"آنها را ترک خانواده خود را برای محافظت از خانواده فورت پیرس. شما می گویند شما می خواهید برای دستگیری آنها. چه نوع روحیه است ؟ چگونه می تواند ما ایستاده پشت ما افسران زمانی که آنها را به ایمان در کمیسیون ما به انجام کار درست برای آنها و این درست به نظر نمی رسد در بسیاری از موارد است."

در نظر عمومی جلسات کردم به فریاد مطابق با نماینده اتحادیه از فورت پیرس اداره پلیس و در نتیجه در جلسات گفت: او را درخواست محافظ جزئیات از سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب