Coronavirus فلوریدا: منحنی مسطح نشان میدهد stay-در-خانه سیاست کار کارشناسان می گویند

جفری Schweers ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:21 PM EDT Apr 23, 2020به عنوان مد

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

به عنوان مدیران و رهبران کسب و کار مربیان و سیاستمداران بحث این هفته چگونه با خیال راحت به بازگشایی یک coronavirus زده فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بارها و بارها گفت: دولت مسطح منحنی و دارای مقدار زیادی از تخت بیمارستان.

فلوریدا گفت: ثابت کارشناسان اشتباه است.

دقیقا نمی گفت لئو Nissola یک سرطان immunotherapist: "در مقابل ما ثابت کرد که پناه در محل در واقع کار می کرد."

Nissola با این نسخهها کار با COVID قانون در حال حاضر یک گروه از پزشکان و محققان است که پروژه بیمارستان ها از ظرفیت های ملی را به استان و شهرستان سطح.

اگر پناه در محل کار نمی کند "بیمارستان خواهد بود مبارزه در حال حاضر گفت:" Nissola که با این نسخهها کار در پارکر موسسه سلول های بنیادی سرطان در سن فرانسیسکو. "کالیفرنیا است دیدن نیست بیش از حد در خدمات بهداشت و درمان از آنجا که مقامات در زمان اقدامات قاطع در اوایل."

با فرض اقامت در خانه مداخلات در محل باقی می ماند در فلوریدا Nissola گفت: بیمارستان های بزرگتر بیشتر شهری شهرستانهای نیست پیش بینی شده برای تبدیل شدن به بیش از حد. اما COVID قانون در حال حاضر پیش بینی ها نشان دهنده یک خطر ممکن است در بیمارستان بیش از حد در کاهش جمعیت شهرستانهای برادفورد Hendry, Sumter و Suwannee, او گفت:.

COVID قانون در حال حاضر مدلسازی همچنین نشان می دهد گاو دریایی و Volusia شهرستان رو به رشد نمایی است که می تواند منجر به یک بیمارستان کمبود اگر محدودیت برداشته می شوند.

و فلوریدا نباید بازگشایی بدون آزمایش های بیشتر: "بله, آن است که بسیار زودرس به بازگشایی" Nissola گفت. دولت نیاز به شواهد بیشتری از coronavirus آزمایش خون کلی جمعیت "و یک روند قوی برای تماس با ردیابی."

تمام هفته DeSantis به تبلیغ زیادی مازاد منظم بیمارستان و تخت های مراقبت ويژه به عنوان یک نشانه آن است که دولت ضربه فلات. او همچنین به ذکر است که فلوریدا سوم در مجموع تست (اگر چه نه سرانه) و تحت فشار قرار دادند برای متنوع تر تست.

"دیروز ما تا به حال 779 بیماران جدید اما تقریبا 13,000 نتایج آزمون" DeSantis گفت: در شروع جلسه بازگشایی فلوریدا وظیفه نیروی اجرایی کمیته پنج شنبه بعد از ظهر. "من می خواهم این جهت آن را به رفتن. ما نیاز به نگه داشتن آن رفتن وجود دارد برای اطمینان از افراد سالم هستند."

DeSantis افزود: "رفتن به جلو از دیدگاه سلامت ما نیاز به نگه داشتن شتاب رفتن."

از منظر اقتصادی گفت: وظیفه نیروی نیاز به پیدا کردن یک راه به اعتماد به نفس است که آنها را امن باقی خواهد ماند به عنوان دولت حرکت به سمت بازگشایی بخش از اقتصاد است.

"شما می توانید بسیاری از مسائل اجتماعی فاصله را می کند که شامل بستن همه چیز را" DeSantis گفت. او همچنین به ستایش از دولت برای در اختیار داشتن یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در میان کشورهای دیگر با جمعیت زیادی.

جمعه دیدم یک روز تلفات 62 بزرگترین واحد-روز افزایش پس از آن ضربه 72 در 14 آوریل و مارس 16. بزرگترین روز تنها قله 77 در 2 آوریل.

و پنج شنبه صبح به وزارت بهداشت گزارش 960, مرگ و میر, افزایش 67 بیش از 24 ساعت است. توسط پنجشنبه شب مرگ و میر رسیده 987. روزانه مرگ و میر به طور پیوسته صعود از 2% به 3.14% در چند هفته گذشته.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن گفته شده است 21 روز پس از فلوریدا بینی اوج و طرح پی در پی روند رو به پایین. موسسه پروژه ها در مجموع 1,620 مرگ و میر توسط Aug. 4 با طیف وسیعی بین 999 و 3,321.

این IHME همچنین گفت: اولین فلوریدا می تواند نگاه به استراحت اجتماعی فاصله با مهار استراتژی است که شامل تست, تماس, ردیابی, انزوا و محدود کردن تجمع اندازه هفته از تاریخ 8 ژوئن.

دولت وزارت بهداشت گزارش 28,832 موارد coronavirus صبح روز پنجشنبه در 523 یکی از پایین ترین تک روز را افزایش می دهد در هفته. توسط پنجشنبه شب این تعداد رسیده 29,648 — در 816 موارد آن را بالاترین پرش در بیش از هفت ساعت در هفته است.

بستری شدن در بیمارستان از سوی دیگر بودند تا 221 بیش از گذشته 24 ساعت به 4,509. آنها شروع به پریدن کرد اضافی 131 اواخر روز شنبه به 4,640.

اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها نشان داد که 72 درصد از رای دهندگان فلوریدا گفت: دولت باید استراحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط پایان ماه آوریل زمانی که DeSantis stay-at-home اجرایی سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

سه چهارم از ثبت نام رای دهندگان گفت: "دولت تنها باید بازگشایی زمانی که مقامات بهداشت عمومی بدانند آن را امن" دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات.

"دولت stay-at-home منظور برنامه ریزی شده است به پایان می رسد در پایان ماه آوریل است اما نزدیک به سه چهارم از فلوریدا آماده هستند تا خود را رها گارد" کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه رای گیری تحلیلگر تیم مالوی گفت: در انتشار اخبار.

پس از این نظرسنجی را انتشار در چهارشنبه چندین نیروی کار اعضای پرسید که آیا پزشکان یا مقامات بهداشت عمومی می تواند در دسترس برای پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس و ایمنی مناسب روش است.

ارائه در اجتماعی فاصله استاندارد و تماس با ردیابی داده شد پنج شنبه بعد از ظهر توسط دکتر Shamarial Roberson, فلوریدا, معاون وزیر بهداشت و درمان.

آزمایش های بیشتری باید انجام شود در سطح ایالت به عنوان افراد دوباره به کار نه فقط برای کسانی که علامتی یا آسیب پذیر گفت: دکتر سیندی Prins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا دانشکده بهداشت عمومی.

"هیچ کس ایمنی بدن به این است که زیادی حساس جمعیت" Prins گفت. آزمایش خون در افرادی که بدون علامت و کسانی که بهبود یافته اند بیش از حد مهم است, او اضافه شده و همچنین دقیق تر تماس ردیابی برای پیدا کردن افرادی که در تماس با COVID-19-مثبت بيماران است.

برخی از داده ها دلگرم کننده است مانند یک روند نزولی از پذیرش به بیمارستان همراه با اقامت در خانه سفارش Prins گفت. اما بدون گسترده تر تست آن است که بیش از حد به زودی به لغو اقامت در خانه سفارش و شروع به اجازه دادن به مردم برای بازگشت به کار در کسب و کارهای غیر ضروری.

"من می خواهم احتیاط بسیار به شدت این که آیا ما باید از بلند کردن اجسام که سفارش بیش از حد به زودی" Prins گفت.

تماس با جف Schweers در jschweers@gannett.com و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن