Fort Myers Beach, رای به نفع ماسک مورد نیاز نگه می دارد سواحل باز

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:21 PM EDT Jul 1, 2020فورت مایرز ساحل شورای شهر رای به در محل

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

فورت مایرز ساحل شورای شهر رای به در محل قرار داده و اجباری صورت پوشش مورد نیاز در یک جلسه اضطراری روز شنبه.

تصمیم می گیرد که چند روز قبل از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته هنگامی که سواحل معمولا جذب بسیاری از بازدید کنندگان شهر. با کروناویروس موارد ظهور در دولت و برخی از اعضای شورای نگران بودند مورد هجوم احتمالی مردم در این جزیره است.

این شهر به 30 مجموع coronavirus موارد توسط صبح روز چهارشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. در شهرستان به طور کلی مجموع مورد تعداد رسیده 5,869 با اضافی 281 نفر گزارش روز شنبه.

بیشتر شبیه به این: Sanibel نیاز به ماسک در حد پارکینگ ساحل

در حالی که بسیاری دیگر از مقامات محلی باید در برابر این ایده از یک ماسک-پوشیدن دستور کار Sanibel شورای شهر تصمیم گرفت در اوایل این هفته نیاز به پوشش صورت در زمانی که در داخل خانه در اماکن عمومی برای همه بیش از سن 2. این شورا همچنین رای به منع پرداخت پارکینگ در سواحل از جمعه به دوشنبه.

در طول Fort Myers Beach را روز شنبه در نشست اعضای شورای رای دادند 3-2 به نفع نیاز های جدید خواهد شد که به اثر را در نیمه شب پنج شنبه. اعضای شورای جیم Atterholt و دن Allers رای دادند در برابر اضطراری اعلام شده است.

اعلام شد پس از مدل مونرو کانتی در صورت پوشش نیاز بود که به محل قرار در هفته گذشته. در این بیانیه همچنین به ثبت برخی از زبان از Sanibel دستور.

نیاز به طور مستقیم با هر کس بیش از سن 6 برای دسترسی به یک صورت پوشش در حالی که آنها دور از محل اقامت خود و به پوشیدن چهره و پوشش اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

علاوه بر این تمام اپراتورهای کسب و کار, کارمندان و مشتریان باید از پوشیدن چهره و پوشش در حالی که در داخل کسب و کار. اپراتورها و کارکنان در آن کسب و کار در حال هدایت به اطمینان حاصل شود که افراد مطابق با دستور.

اخبار مرتبط: ويژه کامل در سه Lee ذغال سنگ بيمارستان به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش

و: Lee سلامت رئیس جمهور خواستار جهانی ماسک استفاده به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود

استثنا شامل رستوران و بار, مراجعان در حالی که ناهار خوری و یا مصرف نوشیدنی زمانی که نشسته; کسانی که در ورزشگاه هستند که می توانند به فاصله اجتماعی; آرایشگاه و یا سالن زیبایی مشتریان در هنگام پوشیدن ماسک خواهد از تداخل با دریافت خدمات; مهمانان هتل که در اتاق های هتل; هر فرد زیر سن 6 یا که ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک; عمومی ایمنی و آتش و اجرای قانون و زندگی دیگر پرسنل ایمنی; کسانی که معلولیت یا شرایط پزشکی که جلوگیری از پوشیدن یک ماسک و یا می تواند باعث اختلال; صاحبان و کارگران از یک کسب و کار و یا محل های عمومی محل اقامت است که به مشتریان ارائه اجتماعی فاصله ممکن است; و مردم پرستش در یک مکان مذهبی است.

جریمه برای نقض خواهد شد که 50 دلار حداکثر برای افراد و 500 حداکثر برای اپراتورها.

عضو شورای لایحه Veach ساخته شده حرکت به تصویب یک ماسک نیاز و اعلام کرد که ماسک شده اند "اثبات شده در زمینه های پزشکی برای مدت زمان طولانی است."

"ماسک آهسته کردن سرعت نفس آنها کم کردن سرعت سرعت عطسه یا سرفه و آنها حاوی برخی از آن در ماسک," او گفت:. "است که به طور موثر افزایش فاصله بین مردم ... من نگران هستم که بسیاری از مردم که ممکن است بخواهید به پایین آمده (در طول تعطیلات آخر هفته) هستند که نه نگران عفونت و کسانی که به احتمال زیاد حداقل به فاصله اجتماعی."

Veach همچنین ذکر شده است که یک ماسک مورد نیاز در مقایسه با چیزی مثل بستن سواحل "کسب و کار دوستانه" ایمنی و اندازه گیری, به عنوان آن را نمی کند به طور کلی در این راه از عملیات کسب و کار.

عضو شورای دن Allers, اما, vocalized مخالفت شدید خود را به ماسک مورد نیاز بیان کرد: "من فکر نمی کنم این کار از شورای به یک کسب و کار چگونه برای اجرای کسب و کار خود را."

او افزود که این حکم ممکن است "گودال همسایه علیه همسایه."

"من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید آنچه که در این آخر هفته در مورد" او گفت:. "این در مورد ما آزادی انتخاب. من فکر نمی کنم گفتن به کسی است که آنها باید برای انجام کاری که شاید یک خطر برای سلامتی به آنها عادلانه است."

بیشتر شبیه این است که یک ماسک صورت نیاز به زودی برای جنوب غربی فلوریدا شهرها و شهرستانهای?

این شورا مورد بحث و بررسی امکان نیز بسته شدن سواحل و پارکینگ ساحل جلوتر از چهارم جولای آخر هفته اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر این ایده.

ذغال سنگ شهرستان و شهرهای ناپل و مارکو جزیره تصمیم به پیاده سازی ساحل محدودیت های پیش از تعطیلات.

ترجمه: ذغال سنگ برای محدود کردن آخر هفته ساحل, ساعت, پارکینگ, شروع, چهارم جولای آخر هفته

ذغال سنگ شهرستان در کمیسیون رای دادند در اوایل این هفته برای محدود کردن ساحل ساعت و پارکینگ در تعطیلات آخر هفته. 3-2 از تصمیم این کمیسیون را نزدیک سواحل شهرستان از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر در تعطیلات آخر هفته شروع این جمعه. علاوه بر این شهرستان پارکینگ و گاراژ در سواحل را تنها در اتومبیل با شهر یا شهرستان پارکینگ پوستر در طول تعطیلات آخر هفته.

شبیه به شهرستان ناپل مقامات تصمیم به سواحل ساعات خاصی ، موثر 7 صبح جمعه از طریق 7 صبح روز سه شنبه سواحل ناپل بسته خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر نیز در این شهر برقرار محدودیت در پارکینگ تنها اجازه می دهد شهر و شهرستان پارکینگ مجوز برای ساحل و همچنین هیچ ساعتی ساحل پارکینگ و بدون پارکینگ در خیابان های مسکونی.

مارکو جزیره تصمیم به پیاده روی در ساحل نقاط دسترسی توسط ماریوت کریستال سواحل هتل و مادیرا مشاع از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر آخر این هفته آغاز روز جمعه است. این شهر همچنین تصمیم به بستن لاک پشت پارکینگ خصوصی در ذغال سنگ و بلوار منع مسکونی خیابان پارکینگ و گروه ها از مردم بزرگتر از 50 است.

Lee County, اما, برنامه, برای حفظ سواحل باز کردن بیش از آخر هفته. شهرستان تشویق بازدید کنندگان و ساکنان به دنبال تمام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب