شهر ناپل آرا به طور کامل بازگشایی سواحل با محدود پارکینگ

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 11:22 AM EDT Jun 9, 2020ناپل شورای شهر به اتفاق آرا رای به بازگشایی سو

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

ناپل شورای شهر به اتفاق آرا رای به بازگشایی سواحل آن بدون هیچ گونه محدودیت زمان در طول یک جلسه ویژه صبح روز سه شنبه.

این شورا همچنین تصمیم به بازگشایی شهر ناپل اسکله و آن امتیازات شهرستان حوض به ترافیک عابر پیاده و همچنین امتیازات و دادگاه های والیبال در Lowdermilk پارک. محدودیت پارکینگ در محل باقی می ماند محدود به شهرستان و پارکینگ ساحل برچسب.

شهردار ترزا Heitmann و اعضای شورا به طور خلاصه در مورد جدول زمانی از شهر, ساحل, تعطیلی. ترین توافق کردند که آنچه در استان ها در سواحل شرق انجام شد به شهر چگونه حرکت رو به جلو خود را با بازگشایی.

"من اصلی استدلال (ساحل محدودیت) بود سواحل شرق سواحل و عدم هم ترازی ساعت با ما" عضو شورای Ray Christman گفت. "با توجه به این واقعیت است که آن را به نظر می رسد در حال حاضر که تمام سواحل در سواحل شرق باز خواهد شد حداقل فردا آن را حذف موضوع است."

Broward شهرستان بازگشایی سواحل آن بدون محدودیت پالم بیچ شهرستان اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل با آن ساحل بازگشایی و میامی-Dade سواحل بازگشایی فردا گفت: DiMaria.

ذغال سنگ و لی شهرستانهای هر دو بازگشایی سواحل بدون محدودیت زمان نیز هست.

"من موافق با تسکین ساحل محدودیت و حمایت از پارکینگ محدودیت" Heitmann گفت.

شهرستان حوض و ناپل اسکله نیاز به قدرت شسته شده قبل از افتتاح گفت: Charles Chapman, شهرستان, مدیر. هر دو می تواند بازگشایی در روز پنج شنبه.

رئیس آتش نشانی پیت DiMaria با حضور در این نشست به روز رسانی شورای آن شهر می ایستد در رابطه با COVID-19. او توصیه می شود به طور کامل بازگشایی سواحل و پیشنهاد مردم را به یاد داشته باشید مراقبت ایمن ماندن.

"ما باید همچنان به تشویق مردم به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در مکان های عمومی," او گفت:. "این مهم است و از آن محافظت افراد دیگر از (ویروس)."

همانطور که از ژوئن 8 وجود دارد 64,904 تایید COVID-19 مورد در فلوریدا و 2,712 و میر گزارش شده.

عضو شورای Paul پری پیشنهاد شورای بازنگری شرایط شهرستان پارکینگ ساحل محدودیت در هفته آینده در طی آخرین جلسه شورای قبل از تعطیلات تابستانی.

"من فکر می کنم رفتن به آرامی حس می کند" پری گفت. "و از آنجایی که ما یک جلسه اجازه دهید نگه داشتن پارکینگ مرتبط با همه چیز در جای خود تا هفته آینده و ما می توانید ببینید اگر واقعا وجود دارد یک نیاز است."

معاون شهردار تری Hutchison پیشنهاد این شورا در نظر گرفتن عقب هل دادن محدودیت پارکینگ تا بعد از 4 جولای.

"راهی که ما حرکت رو به جلو پوست کندن پیاز به آرامی و با حرکت کردن این لایه ها از محدودیت شده است بسیار موثر" Hutchison گفت. "نظر من این است که به سواحل و حفظ پارکینگ آن را به عنوان است."

DiMaria ارائه شده اخیر COVID-19 اطلاعات به شورای شهر گفت: ذغال سنگ شهرستان دیدار بسیاری از گلوئی معیارهای گذاشته شده توسط مرحله به مرحله بازگشایی رویکرد است.

"آنفولانزا مانند علائم در کاهش COVID علائم مانند کاهش یافته است و همچنین اگر چه تعداد موارد مثبت افزایش یافته است," DiMaria گفت.

آتش ارشد گفت: تست بیشتر افزایش خواهد یافت تعداد موارد مثبت اما که نمی خلاص شدن از شر این واقعیت است که وجود دارد هنوز هم موارد جدیدی که گزارش شده است.

"من می خواهم بی مبالات اگر من می گویند: همانطور که ما حرکت رو به جلو ما باید محتاط و آماده را به یک گام به عقب" او گفت:.

بیشتر: ذغال سنگ کمیسیون محدودیت در آخر هفته دسترسی به ساحل هیچ کس Fourth of July fireworks

قبلا: ذغال سنگ شهرستان ناپل به بحث در مورد ساحل محدودیت در جلسات این هفته

کارل اشنایدر یک محیط خبرنگار. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter: @karlstartswithk ایمیل او را در kschneider@gannett.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن