'شاهدانه روز جشن بود خاموش در ردینگ اما COVID-19 پمپ حقوقی گلدان فروش

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 12:00 PM EDT May 14, 2020این که آیا آن را به نام شاهدانه روز و یا به سادگ

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

این که آیا آن را به نام شاهدانه روز و یا به سادگی 4/20 آینده جشن در آوریل 20 تحسین قانونی فروش و استفاده تفریحی گلدان در کالیفرنیا خواهد بود پیچیده تر از در گذشته است.

در پی coronavirus همه گیر و گسترده اقامت در خانه حکم یک ماری جوانا فروشگاه در ردینگ قصد دارد به تن کردن آن خوشگذرانی.

به پایبندی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از مسری تنفسی بیماری از گسترش بیش از 10 مشتریان در یک زمان مجاز بودن هستند در داخل ماری جوانا خرده فروش ساعت آفتابی جمعی که باز در اوایل سال 2019.

"ما در حال پوشش مردم خارج و درخواست از آنها برای اقامت شش فوت از هم جدا" گفت: Laythen Martines, ساعت آفتابی را مالک. فروشگاه 18 کارمندان باید پوشیدن دستکش و حفاظت از صورت ماسک.

Coronavirus کمک می کند تا قابلمه فروش

اما خاموش است نیز کمک شناور خرده فروش کسب و کار.

بلافاصله پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت اقامت در خانه فرمان در مارس 19, سفارش همه اما ضروری کسب و کار بسته شده و ساکنان به ماندن در خانه های خود شده اند افزایش فروش. در ابتدا آن را دیوانه" گفت: Martines.

"من فکر می کنم مردم نگران بودند آنها را به حشیش, کسب و کار," او گفت:.

این اتفاق نمی افتد.

همراه با فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها ، laundromats ایستگاه های گاز, بانک ها و دیگر موسسات خرده فروشی ماری جوانا فروشگاه های مجاز به عمل در طول shutdown زیرا آنها در نظر گرفته شده ضروری خدمات.

شاهدانه جانبازان در ابتدا نگردند تا در گلدان محصولات رانندگی فروش که پس از بازگشت به سطح عادی و طبیعی Martines گفت.

شاهدانه برنامه های روز

به عنوان برخی از کسب و کارهای دیگر خود را قطع حقوقی واجد شرایط, ساعت آفتابی جمعی شده است آوردن در کارکنان.

"ما تا به حال به استخدام برخی از افراد جدید به دلیل برخی از مردم انتخاب نمی کنند در اطراف عمومی" گفت: Martines.

هنوز هم با بسیاری از coronavirus-مبارزه با اقدامات صورت گرفته ساعت آفتابی طرح برای اصلاح به عیاشی از شاهدانه در روز است. ساعت آفتابی شده بود برنامه ریزی یک رویداد بزرگ انتظار می رود به 30 فروشندگان و بسیاری از مشتریان به این فروشگاه, اما آن را لغو شده است.

در ضمن ساعت آفتابی گزارش متوسط رشد در آن خدمات تحویل از 20 درصد به 35 درصد از این فروشگاه سفارشات.

'شاهدانه اثر: قیمت املاک تجاری سنبله در ردینگ شاستا لیک

این یک روند است که بازی کردن در سراسر کشور.

زمانی که اقامت در خانه سفارش اعلام شد در منطقه خلیج در اواسط ماه مارس متوسط شاهدانه معامله شروع به پریدن کرد به حدود 115 به عنوان کالیفرنیا نگردند تا در گلدان محصولات با توجه به داده ها از ماری جوانا صنعت ردیاب BDS تجزیه و تحلیل از کلرادو.

در اوایل ماه آوریل به طور متوسط شاهدانه معامله در دولت غرق شد و نزدیک به 100 دلار یک مقدار هنوز هم بالاتر از متوسط دیده می شود قبل از همه گیر با توجه به BDS تجزیه و تحلیل ترافیک.

کالیفرنیا رای دهندگان قانونی تفریحی شاهدانه فروش در سال 2016. ردینگ اولین گلدان, فروشگاه, همکاری, باز در سپتامبر 2018 همان سال نیز در این شهر شروع به جمع آوری مالیات فروش در تمام موسسات که فروش پزشکی و تفریحی شاهدانه.

شاهدانه مالیات بر درآمد

وجود دارد امید زیادی برای کسانی که بودجه که تا حدی استفاده می شود برای تنظیم میباشد.

در ردینگ جلسه شورای شهر در ماه فوریه شهرستان Manager بری Tippin تخمین زده است که حشیش مالیات بر درآمد خواهد رسیدن به $200,000 در این سال و 250.000 دلار در سال آینده.

Tippin گفت: توصیه می کنم درآمد برآورد توان افزایش به $700 ، 000 نفر در هر سال با توجه شاهدانه فعالیت خرید و فروش در آن زمان است."این نظریه که ما داریم این است که فقط رفتن به افزایش به عنوان سال رفتن" Tippin گفت: این شورا پس از آن.

در یک ایمیل در دوشنبه Tippin تصریح کرد اعتماد به نفس است که پیش بینی درآمد محلی گلدان صنعت خواهد نگه دارید برای کوتاه مدت. "ما نسبتا محافظه کار با $700,000 با توجه به خرده فروشی های جدید باز کردن و کشت در آینده خط," او گفت:.

ردینگ در سال 2018 شد دوم در شهرستان شاستا شهرستان شاستا لیک قانونی فروش پزشکی و تفریحی شاهدانه.

ردینگ اول شاهدانه خرده فروش, همکاری, باز در سپتامبر سال 2018 در Hemsted درایو و متعلق به یک گروه بر اساس شاستا لیک که همچنین دارای یک شاهدانه فروشگاه وجود دارد.

ساعت آفتابی آغاز به کار کرد و دو مشاهده در بلوار مارس 2019 و متعلق به Martines و اشلی Papazian یک زن و شوهر با شاهدانه-صنعت منابع در سراسر منطقه است.

شاهدانه: محلی صاحبان شرکت باز در ردینگ که در حال حاضر 'شاهدانه جزیره'

در اواخر سال 2019 یک سوم خرده فروش سان فرانسیسکو-بر اساس سبز درب ردینگ, LLC باز در سرو خیابان انجام کسب و کار تحت کوکی ها ردینگ نام.

قبل از ردینگ فروشگاه باز سه حشیش فروشان راه اندازی کرده بود در سال 2018 در شاستا لیک اولین شهرستان در Shasta County اجازه تفریحی گلدان فروش.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن