از نظر مالی مشکل هرتز برنامه ای برای فروش برای $500 متر موجود در انبار که آن را می گوید می تواند 'بی ارزش'

لورا اشپزخانه ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 16, 2020از نظر مالی مشکل هرتز با امضای

توسط ABTINNEWS در 27 خرداد 1399

از نظر مالی مشکل هرتز با امضای قطعی توافقنامه اجازه می دهد آن را به حرکت به جلو با فروش نزدیک به 500 میلیون دلار در سهام شرکت.

در یک نظارتی تشکیل پرونده پنج شنبه, استروئ مبتنی بر Hertz Global Holdings — پدر و مادر از هرتز شرکت — اعلام کرد که تا به حال زده توافق با Jefferies, LLC به فروش بیشتر سهام عادی خود را از "زمان به زمان در اختیار خود" به عنوان یک راه برای افزایش سرمایه.

Jefferies کسب خواهد کرد تا به 3 ٪ از فروش ناخالص.

لورن درخشش هرتز را مدیر ارتباطات کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد این شرکت برنامه ای برای فروش بیشتر سهام.

در مقررات تشکیل پرونده, اما, هرتز بارها و بارها هشدار در مورد خطرات ناشی از خرید سهام جدید با اجاره ماشین های غول پیکر آن را تصدیق سهام عادی می تواند به زودی باید کمی به هیچ ارزش.

"ما در روند فصل 11 سازماندهی مجدد موارد تحت قانون ورشکستگی که ممکن است باعث شود ما سهام عادی به کاهش در ارزش و یا رندر مشترک ما بی ارزش سهام" شرکت متحده در 8-K پر کردن.

این شرکت همچنین هشدار آن را نمی ممکن است قادر به حفظ آن در فهرست بازار بورس نیویورک, که می تواند "یک ماده اثر سوء بر نقدینگی از ما سهام عادی."

تهدید delisting

در مه 26, هرتز, اطلاع از بورس نیویورک که سهام آن بود "دیگر مناسب برای مثال" با توجه به فصل 11 براده. هرتز است به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری اجازه می دهد سهام آن به ادامه تجارت به طور معمول با وجود آن وضعیت وخیم مالی.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: هرتز ورشکستگی می تواند ترک چاههای در جنوب غربی فلوریدا اقتصاد

به علاوه: هرتز کاهش 10,000 کارکنان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

روز جمعه یک قاضی ورشکستگی ساخته شده غیر معمول تصمیم به اجازه معامله به فروش بیشتر سهام شرکت به جلو بروید حتی به عنوان هرتز مبارزه برای بقای خود.

قاضی مریم Walrath مصوب فروش به 1 میلیارد دلار در سهام.

با فروش سهام بیشتر هرتز امیدوار به استفاده از آخرین اجرا در آن قیمت سهام به جمع آوری پول. پس از آن براده ورشکستگی آن قیمت سهم افزایش یافت و به بیش از 5 دلار از سکه.

این سهام روز جمعه در اخبار از بازار باز فروش قرارداد با Jefferies, از دست دادن بیش از 30 درصد از ارزش خود را بالاتر از حد معمول حجم معاملات.

جری McHale, یک در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حسابدار قانونی و ورشکستگی کارشناس مستقر در فورت مایرز توصیف Walrath به عنوان یک خلاق "قاضی" گفت: او به درستی اشاره با او حاکم است که حتی اگر این سهام بی ارزش تبدیل آنها احتمالا می تواند کمتر گران تر از به دست آوردن آنچه شناخته شده به عنوان بدهکار در اختیار داشتن تامین مالی — معمول تر راه یک شرکت ورشکسته می شود پول آن نیاز به ادامه عملیات سازماندهی مجدد و در نهایت پرداخت بدهی در فصل 11 روند.

بدهکار-در اختیار داشتن تامین مالی معمولا دارای اولویت بیش از بدهی های موجود انصاف و ادعای دیگر.

"یک سوال باقی می ماند که چه مقدار از وام دهندگان خواهد بود مایل به تبدیل خود را بدهی به حقوق صاحبان سهام اجازه می دهد تا تجدید سازمان شرکت شانس بقا" McHale گفت.

پرسید: چرا هر کسی که می خرید سهام در حال حاضر, او گفت:, خریداران خواهد بود به احتمال زیاد دلالان با فرض این که "در نهایت دارندگان بدهی را باد با سهام و سهام موجود خواهد بود رقیق شده اما نه آنقدر که آن را نمی خواهد به برخی از ارزش و بالقوه تجارت و برخی از قدردانی."

به دنبال به خرید یک ماشین؟: هرتز فروش هزاران نفر از اتومبیل های مورد استفاده در ناوگان خود را در ورشکستگی در قیمت های مقرون به صرفه

می هرتز زنده ماندن یک سال دیگر؟: شرکت افزایش شک و تردید در قانونی تشکیل پرونده

فرار انبار

هرتز جهانی و وابستگانش برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حمایت در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون, on May 22, پس از در نظر گرفتن یک ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

قیمت سهام این شرکت شده است فرار از فصل 11 براده. به عنوان مثل هرتز هشدار معاملات در سهام آن "بسیار نظری و شمار قابل توجهی خطرات به خریداران است."

بیشتر این شرکت می گوید که بهبود در فصل 11 مورد برای سهامداران در صورت وجود عوامل متعددی بستگی دارد از جمله توانایی خود را برای مذاکره و تایید یک برنامه سازماندهی مجدد.

علاوه بر این هرتز هشدار می دهد که از آن انتظار سهامداران سهام را کاهش می دهد که این شرکت با استفاده از آن پول نقد در دست برای حمایت از عملیات خود را در ورشکستگی.

در زمان فصل 11 براده این شرکت تا به حال نزدیک به 20 میلیارد دلار در بدهی.

نظارتی براده هرتز بارها مطرح شک و تردید در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک "رفتن نگرانی است."

بیشتر شبیه به این: از نظر مالی مشکل هرتز انتصاب جدید رئیس جمهور و مدیر عامل

فصل 11 براده آمد به عنوان جای شگفتی نیست به گزارش رسانه های بالقوه ورشکستگی شروع به چرخش در ماه آوریل پس از این شرکت فاش شده از آن تا به حال موفق به میلیون ها دلار در پرداخت اجاره برای ایالات متحده خود را اجاره ماشین ناوگان پس از آن می تواند "حفظ نقدینگی برای حمایت از عملیات در حال انجام."

اندرو هیل اندرو هیل مشاوران سرمایه گذاری در ناپل که نزدیک به پیروی از اتفاقات با هرتز گفت: احساسات نظری تمایل به آمار مردان و افراد جوان که ساخته نشده و به عنوان بسیاری از اشتباهات با سرمایه گذاری های خود را.

"آنها تمایل دارند که بیش از حد اعتماد به نفس چرا که آنها نه از طریق این چیزها," او گفت:. "آنها آن را تجربه نکرده است."

در اوایل زندگی حرفه ای او به یاد می آورد از دست دادن پول در سرمایه گذاری های او در هوا فلوریدا. سهام در هوا فلوریدا لغو شد در سازماندهی مجدد طرح با ظهور آن از ورشکستگی در سال 1980.

"کمی من می دانم مثل هرتز امروز سلسله مراتب سفارشات به جایی که هر طلبکار می ایستد در ورشکستگی," او گفت:. "سهامداران بسیار گذشته است."

در حال حاضر که او بهتر می داند که او گفت: او را دور ماندن از هرتز و تماشای چه اتفاقی می افتد از "حقه."

"من شک دارم که بسیاری از مردم به سرمایه گذاری امروز نمی دانم چه ورشکستگی است و در مورد هیچ اطلاعی ندارم که سهامداران می آیند آخرین" هیل گفت.

"حرکت هوشمند"

هرتز را مدیریت ساخت یک حرکت هوشمند اگر شرکت می تواند در واقع سرمایه گذاری در تمایلات سرمایه گذاران خرده فروشی تپه گفت.

"جالب است," او گفت:. "من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از پول جدید نیز آمده است که بسیار پرمخاطره از آنچه ما تماس بگیرید سرمایه گذاران خرده فروشی. آنها نقل مکان کرد و بازار خوب آن را به یک عنصر از حدس و گمان در بازارهای سهام. در غیر این صورت بدون این سرمایه گذاران بازار پول هرگز نمی خواهد انجام دهد."

هرتز سهام بسته در $1.89 دوشنبه, پایین, 94 سنت.

در ماه مه 2013 هرتز اعلام کرد این امر حرکت جهانی آن ستاد از نیوجرسی به استروئ پس از کسب آن از دلار صرفه جو خودرو ، جدید چند میلیون دلاری ستاد باز در 2015.

از آنجا که این حرکت شرکت سفر کرد و در یک جاده پر از دست انداز است که شامل استعفای سه اجرائی.

فقط به عنوان آن را به نظر می رسد این شرکت تبدیل شده بود گوشه ای در بلند پروازانه برنامه چرخش این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار در ماه مارس توقف اجاره ماشین های غول پیکر در آهنگ های خود را. هرتز از دست داده بیشتر از درآمد خود را در هنگام سفر تعطیل با توجه به COVID-19.

بیش از گذشته چند ماه هرتز گرفته است بسیاری از مراحل برای حفظ پول نقد خود و کاهش هزینه های آن از جمله کاهش سرمایه خود را صرف لغو ناوگان جدید سفارشات و کاهش آن تعداد کارمندان. اما این کافی نیست برای جلوگیری از ورشکستگی.

در اواخر ماه آوریل هرتز اعلام کرد 10,000 اخراج در سراسر شمال امریکا عملیات را پس از کاهش شغل در حال حاضر اتفاق افتاده است از جمله آنهایی که در آن مقر محلی.

پس از آن تعدادی از اخراج و furloughs رشد کرده 20,000 کارکنان و یا بیش از نیمی از نیروی کار خود را. قبل از همه گیر آمار این شرکت تا به حال حدود 38,000 کارکنان با حدود 1100 از آنها مستقر در جنوب غربی فلوریدا.

اتومبیل های پارک شده

در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از ضربه ویرانگر هرتز گرفته از همه گیر این شرکت شده است ذخیره سازی صدها نفر از آن استفاده نشده خودرو در هرتز عرصه است.

ناپل تاجر دیوید هافمن و هافمن خانواده Cos., که خریداری این تیم و این عرصه در ماه اوت توافق کردند که به اجازه می دهد هرتز به پارک آن بیکار اجاره اتومبیل در این عرصه زمینه را در ماه آوریل بدون هیچ هزینه.

پارکینگ پر کردن: هرتز اجاره اتومبیل های ذخیره شده در اسم آرنا در طول همه گیر

هرتز امضا چند سال حقوق نامگذاری توافق با عرصه فلوریدا Everblades تیم هاکی در سال 2018 است.

به عنوان اگر همه گیر نیست به اندازه کافی برای هرتز برای مقابله با تقریبا از 1200 شرکت وسایل نقلیه آسیب دیده بودند در یک آتش سوزی در یک پوشیده از چمن ذخیره سازی بسیاری در نزدیکی جنوب غربی فلوریدا فرودگاه بین المللی در فورت مایرز در اوایل ماه آوریل. این اتومبیل نابود شد فلز قراضه.

کجا سوخته خودروها است؟: هزاران نفر آسیب دیده در نزدیکی فرودگاه زندگی جدید را به عنوان آهن قراضه

در حال حاضر این شرکت به دنبال خالی کردن هزاران نفر از آن استفاده می شود اتومبیل در قیمت های مقرون به صرفه برای جمع آوری پول برای کمک به آن را از ورشکستگی است. قبل از براده هرتز تا به حال یک ناوگان از حدود 700000 اجاره اتومبیل.

حجم ماشین برای فروش در یک منطقه بستگی به محل و تحویل رایگان تا 75 مایل است.

با توجه به جدیدترین iSeeCars مطالعه هرتز وسایل نقلیه در حال حاضر در حال فروش به طور متوسط تخفیف از $1,389.

حتی بهتر چانه زنی می تواند بود. برای پیدا کردن برخی از بهترین آنهایی که iSeeCars یک موتور جستجو برای اتومبیل به تازگی تجزیه و تحلیل بیش از 20 ، 000 اتومبیل استفاده می شود از مدل سال 2017 تا 2019 ذکر شده توسط هرتز خرید و فروش ماشین.

بالا چانه زنی بر اساس میانگین تخفیف شامل بی ام و سری 7 (13.7%) شورلت Trax (13.4%), Mercedes-Benz A-Class (13%), Infiniti QX50 (12.7%) و تویوتا توندرا (12.6%).

برای دیدن نتایج کامل اینجا بروید: iseecars.com/buying-a-rental-car-study.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن