Coronavirus محاصره شهرداران بگویید DeSantis فلوریدای جنوبی شهر در نزدیکی یک نقطه شکستن

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 6:01 PM EDT Jul 14, 2020فلوریدا گزارش

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

فلوریدا گزارش خود بدترین روزانه مرگ و میر از این بیماری همه گیر سهشنبه با 132 زندگی از دست رفته به COVID-19 در حالی که مثبت نرخ ویروس دوباره مشخصی پس از چند روز کاهش است.

از آنجا که چگونه داده ها در گزارش روز سه شنبه 132 تلفات به احتمال زیاد نمی آمد در گذشته 24 ساعت. اما این گزارش به ارمغان می آورد فلوریدا مرگ و میر به 4,409.

یکی دیگر از 9,194 موارد coronavirus ادامه داد: افزایش است که منجر به 291,629 تجمعی موارد در فلوریدا سه شنبه.

و در حالی که تعدادی از آزمایشات به گزارش روز سه شنبه کاهش یافته و به 67,160 – پس از روز متوالی بیش از 100 ، 000 – مثبت رای صعود به 15 درصد بالاترین سطح خود در تقریبا یک هفته و حد آنچه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام به حال خوب روند.

جلسه با نیم دوجین شهرداران در میامی-Dade County, DeSantis عینک ماسک برای اولین بار هنگامی که صحبت کردن در دوربین و در طول دو ساعت جمع آوری است.

او همچنین جلب برخی از استرن هشدار از شهرداران که گفت: رهبران محلی می تواند مجبور به زودی به تصویب یکی دیگر از مستند اقتصادی در دولت بزرگترین شهرستان است که کانون این بیماری همه گیر در فلوریدا.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: با وجود COVID-19 افزایش DeSantis دفاع بازگشایی: 'هیچ توجیهی ندارد و به جلو حرکت می کند'

و: در زیر ابری از coronavirus DeSantis سیاست مراحل ممکن است کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن با رای دهندگان محافظه کار

"وجود دارد یک مقدار قابل توجهی از فشار برای ما به تعطیل" گفت: شهردار میامی فرانسیس سوارز. "ما نیاز به یک استراتژی بلند مدت است."

برای DeSantis که coronavirus جلسات معمولا او را flanked توسط رهبران محلی که به طور کلی ستایش دولت رویکرد به این ویروس روز سه شنبه جلسه مشخص شد چندین تیز فشار پشت.

زمانی که DeSantis خواسته در مورد باز کردن مدرسه که دولت خود دستور داده است باید در دانشگاه, آموزش شهرداران گفت: وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی در میان پدر و مادر است. DeSantis تکرار شده است که دانش آموزان در "خطر بسیار کم" از ابتلا به این ویروس اگر چه رهبران مقابله با نگرانی در مورد بالا سن مدرسه, دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه بیمار شدن.

حتی با دولت منظور DeSantis گفت: "هر پدر و مادر دارای گزینه ای برای این تصمیم... اگر مجازی (آنلاین) تنها در این است که این تصمیم پس از آن آنها حق دارند برای انجام این کار است."

کارلوس Migoya رئیس میامی جکسون سیستم بهداشت گفت: بیمارستان و کارکنان در حال رسیدن به محدودیت های خود را مبارزه با کاهش فضای تخت در یک شهرستان با بیش از یک-در-چهار آزمون آینده را مثبت برای coronavirus بیش از دو هفته گذشته.

"ما نمی تواند انجام این کار برای همیشه لطفا برای" Migoya گفت: در نشستی که پلیس آتش نشانان و کارگران دولت اجرا ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت: او مشکل شده است توسط افرادی که "فکر می کنم آنها نمی نیاز به انجام کاری" توسط کارشناسان توصیه می شود.

مانند بسیاری از شهرداران که صحبت کرد Gelber گفت: یک واحد پیام فرماندار رئیس جمهور تهمت و رهبران محلی باید رله به فلوریدا مورد نیاز برای اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و اجتناب از گروه.

DeSantis به تبلیغ کارگردانی $138 میلیون دلار به مقامات بهداشتی دولت برای کمک به استان ها با تماس با ردیابی مورد نیاز به لحاظ اجتماعی منزوی کردن هر کسی است که تعامل با کسی که با کوروناویروس.

اما Miami-Dade مقامات شکایت کرده اند که به اندازه کافی پول دولت آمده است راه خود را برای استخدام چه Gelber گفت: یک مورد نیاز 800 تماس با ردیاب حدود چهار برابر این تعداد در حال حاضر مشغول به کار در این شهرستان است.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن در شنبه, جولای 14

و: Coronavirus فلوریدا: عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش

"من نمی دانم که ما قرارداد ردیابی است به مردن در حال حاضر" Gelber گفت.

"ما باید برای ایجاد یک بیشتر حس فوریت" Gelber گفت DeSantis که در روز سه شنبه دوباره در دفاع از امتناع خود را به تصویب یک ایالت ماسک مورد نیاز که میامی-Dade دستور داده است تا برای فضاهای عمومی.

در حالی که مقامات honed در بر نیاز برای بهتر پیام در مورد مراحل را برای محدود کردن این ویروس گسترش DeSantis به وضوح نمی بینم که از جمله گسترده تر ماسک استاندارد است.

"من گفت: ما باید به دنبال چه شهردار انجام داده است در اینجا در میامی-Dade," DeSantis گفت. "ما در مناطق مختلف کشور که در حال انجام متفاوت است. برخی از آنها کاملا رک و پوست کنده در حال انجام خوب," او گفت:, و اضافه کرد که او ترجیح میدهد "روش پایین به بالا."

فرماندار اذعان کرد اما "هر زمان که من در منطقه ای که به آن نیاز دارد من همیشه انجام دهید."

ایالت تخت بیمارستان ظرفیت بود که در 21% جمعه اگر چه فضای تیره و تار در بسیاری از بیمارستان ها در سراسر فلوریدا. حدود 12 درصد از واحد مراقبت های ویژه رایگان با 8,253 افراد در بیمارستان به دلیل COVID-19 مقامات بهداشتی گزارش شده است.

سوارز هر چند گفت: Miami-Dade بود نزدیک یک نقطه شکستن.

"ما باید بین یک هفته و چهار هفته برای دریافت این چیزی که تحت کنترل و یا ما باید به برخی از اقدامات تهاجمی," سوارز گفت.

DeSantis گفت: "موافقم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب