COVID-19 موارد سه برابر و مرگ و میر دو برابر در دراز مدت مراقبت از امکانات در جولای

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 29, 2020در ماه گذشته فعال موارد co

توسط ABTINNEWS در 8 مرداد 1399

در ماه گذشته فعال موارد coronavirus مرتبط با مراقبت دراز مدت امکانات سه برابر در گنج ساحل, فراتر ایالت رای و تاکید شدت COVID-19 در زمانی که موارد در میان جمعیت به طور کلی به نظر می رسد آغاز به سطح است.

بیش از آخر هفته ساحل گنجینه تجربه آن 100 COVID-19 مرگ مربوط به یک خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند. بیش از نیمی از مرگ و میر گزارش شده آمده اند در این ماه است.

از زمان شیوع در خانه های آسیب پذیر است و نه متمرکز در تعداد انگشت شماری کوچک از امکانات آن را به عنوان اوایل در زمانی که بهداشت محلی و مقامات منتخب اطمینان جامعه شیوع بودند جدا جانبی تسهیلات سیاست های ضعیف و یا فقط بد شانس.

نزدیک به نیمی از 137 مجوز تسهیلات مراقبت دراز مدت در منطقه در حال حاضر حداقل یک زمان مورد COVID-19. شیوع بیماری در گنج ساحل است که در بدترین حالت آن لحظه. از 110 مراقبت دراز مدت مرگ و میر در منطقه 67 رخ داده در ماه گذشته.

"سازمان ما گرفته بی سابقه ای از اقدامات برای اطمینان از ایمنی از این جمعیت های آسیب پذیر," فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی دولت سخنگوی پاتریک Manderfield در بیانیه ای گفت. او گفت که آژانس تعیین کرده است تا 22 COVID جداسازی مراکز به ساکنان اجازه می دهد برای منزوی کردن در حالی که دوره نقاهت.

تعداد موارد فعلی در ساحل گنجینه در حال حاضر در حدود 800. در پایان ماه ژوئن آن را در حدود 250; حدود 75 در پایان ممکن است; و در حدود 45 در پایان ماه آوریل است.

موارد شامل کارکنان ساکنان و شهروندان "انتقال" که می تواند شامل به بیمارستان به آسایشگاه یا خانه. یک بار ساکن تست مثبت آن به طور معمول طول می کشد دو تست منفی در یک ردیف گرفته شده از لیست.

تمام شهرستانهای استان حداقل یک مرکز رفتن را از طریق به خصوص outsized شیوع. هشت مکان باید حداقل 40 فعال موارد با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت و فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی و دولت با 33 گزارش مرگ و میر در میان آنها است.

پنج تا از بزرگترین فعال شیوع بیماری در امکانات:

  • تراس در حوب ساند, 89 موارد از جمله 37 کارکنان و پنج مرگ و میر
  • فورت پیرس مراقبت های بهداشتی 69 موارد از جمله 12 کارکنان و صفر و میر
  • پورت سنت لوسی توانبخشی و بهداشت و درمان 57 مورد از جمله 21 کارکنان و 13 مرگ و میر — ترین در ساحل گنجینه
  • Sandgate باغ توانبخشی و پرستاری مرکز در شهرستان سنت لوسی, 55 موارد از جمله 12 کارکنان و شش مرگ و میر
  • نسیم دریا توانبخشی و پرستاری مرکز در ورو بیچ و 42 نفر از جمله 11 کارکنان و پنج مرگ و میر

محلی مقامات بهداشت و کارشناسان باید به طور منظم بر اهمیت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جامعه گسترش پس از آن می تواند منجر به عفونت در میان اعضای هیات کار با افراد مسن و آسیب پذیر است.

دولت نیاز به کارکنان نه ساکنان به آزمایش می شود هر دو هفته به "کنترل بهتر این گسترش ناشی از پرستار به بیمار تعامل" Manderfield گفت.

Martin County وزارت بهداشت کارکنان را روزانه تماس به امکانات برای شناسایی نیازهای برآورده نشده و به بحث در مورد پروتکل سخنگوی Renay از خواب بیدار شدن در بیانیه ای گفت.

"هنگامی که موارد COVID-19 ها یافت می شود در دراز مدت مراقبت از امکانات همه ساکنان و کارکنان اطلاع داده شود" سنت لوسی شهرستان, وزارت بهداشت, سخنگوی Arlease سالن در بیانیه ای گفت. او گفت: آنها به ادامه کار با امکانات محلی و کلیه تجهیزات حفاظت فردی نیازهای خود را برآورده.

در سنت لوسی County, موارد مرتبط با خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی رفت از 22 در اواخر ماه مه 80 در اواخر ماه ژوئن و بیش از چهار برابر شده به 364 در اواخر ماه جولای.

Indian River County وزارت بهداشت بازگشت نیست یک درخواست به دنبال نظر.

سه گانه این موارد دو برابر مرگ و میر

ماه آغاز شد و با مارتین سنت لوسی و Indian River county کمیسیون بحث سودمندی ماسک حکم در حالی که تعداد آنها از موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت. آوازی ساکنان التماس آنها را به آج در آزادی های مدنی.

پس از ستیز بحث که برخی از مقامات محلی گفت منعکس ترین قطبی زمان آنها تا کنون دیده اند اینجا مارتین و سنت لوسی شهرستانهای گذشت حکم; Indian River County کاهش یافته است به نیاز عمومی به پوشیدن ماسک.

در مارتین و سنت لوسی شهرستانهای مثبت رای از موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان شروع به پهن کردن اما موارد ساخته شده است که آن را در داخل تسهیلات مراقبت دراز مدت همچنان به علت غم و اندوه.

84 ساله نخل ساکن شهرستان در YourLife از استوارت مراقبت از حافظه به حال "نارسایی حاد تنفسی و قرار شده به یک هم اتاقی" که تا به حال coronavirus یک معاینه پزشکی گزارش می گوید. در تاریخ 10 ژوئیه دو روز پس از نشان دادن تا به بیمارستان درگذشت او از عوارض COVID-19.

یک زن 93 ساله در پورت سنت لوسی توانبخشی و مراقبت های بهداشتی در معرض شد یکی دیگر از ساکنین مثبت با coronavirus به پزشکی قانونی گزارش می گوید. او آزمایش منفی برای COVID-19 ژوئن 30, اما مثبت در جولای 9. او در تاسیسات ژوئیه 15.

یک زن 88 ساله ساکن نسیم دریا توانبخشی و پرستاری مرکز نشان داد تا به کلینیک کلیولند رودخانه هند بیمارستان برای ارزیابی و کاهش سطح هوشیاری به پزشکی قانونی گزارش می گوید. او داشت به مثبت برای COVID-19 جولای 19. یک روز بعد او درگذشت.

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن