روگذر خیره خواهد کرد فورت مایرز در جولای چهارم با جنگ جهانی دوم-عصر هواپیماهای

دیو Osborn فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 5:10 PM EDT مارس 20, 2020فورت مایرز نگاه به آسمان چهارم جولای, ام

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

فورت مایرز نگاه به آسمان چهارم جولای, اما نه برای آتش بازی.

آنها را به لذت بردن از Aeroshell Aerobatic Team پرواز در سراسر شهرستان فورت مایرز در جنگ جهانی دوم هواپیما در پی COVID-19 گیر رودخانه منطقه داد هیئت مدیره اعلام کرد.

این روگذر را جایگزین سالانه آزادی متحرک در مرکز شهر فورت مایرز در جولای 4, است که ویژه آتش بازی کودکان, فعالیت های, مواد غذایی, فروشندگان و موسیقی زنده.

"ما می خواستیم به جشن می گیرند به نحوی گفت:" لیزا Sbuttoni به داد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

"شما می توانید در حیاط پشت خود را و خانواده خود را کباب و همه شما باید انجام دهید این است که نگاه کردن. هر کس می تواند آن را ببینید."

او می گفت که انتشار اطلاعات بیشتر از جمله روگذر زمان و مسیر پرواز و نزدیک به روز استقلال.

Sbuttoni فکر کردم برای پیدا کردن ممکن است جایگزین طرح جولای چهارم پس از روز سنت پاتریک رژه لغو شد. او به خاطر دیدن هواپیما پرواز بیش از میلان ایتالیا در اوایل سال جاری هنگامی که آن کشور بود در میان سخت ترین ضربه از این بیماری همه گیر در آن زمان است.

"من تو را دیدم, ایتالیایی, نیروی هوایی نوشته بود در آسمان رنگ از ایتالیا و قرمز و سبز و سفید" Sbuttoni گفت.

"من می خواهم اگر من می تواند هواپیماها را فراموش قرمز و سفید و آبی من آسمان که عالی خواهد بود."

اما Aeroshell Aerobatic Team مقامات به او گفت که نمی تواند یک ایده خوب, او گفت:.

"آنها به من گفت:" من متاسفم خانوم اما ما نمی توانیم با استفاده از رنگ قرمز و آبی به دلیل هنگامی که آن را به زمین می افتد آن را تبدیل همه چیز به قرمز و سفید و آبی.' "

او اشاره کرد که او تماس فرشتگان آبی که wowing شهرستانها در هفته های اخیر به عنوان یک ادای احترام به خط مقدم کارگران است. اما "آنها هرگز به من," او گفت: نیروی دریایی آگهی های مستقر در پنساکولا.

این Aeroshell پرواز تیم خیره شدن جمعیت برای بیش از 30 سال خلبانی آمریکای شمالی در 6 تگزاسی با نام مستعار "خلبان ساز" که به نظر می رسد برای اولین بار در سال 1938. در اصل طراحی شده به عنوان یک پایه مربی برای U. S. l هوایی ارتش سپاه در تگزاس اولیه آموزش پلت فرم برای تمام سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم است که در ادامه به پرواز هواپیماهای جنگنده مانند P-51 Mustang, F4U Corsair P-40 Warhawk و دیگران.

Sbuttoni اعتبار فورت مایرز کسب و کار که غیر انتفاعی, رودخانه, منطقه, اتحاد برای تصمیم گیری برای ارائه یک راه برای ساکنان به جشن تعطیلات با وجود سختی های بسیاری را تحمل. هزینه خواهد شد در مورد $22,000, او گفت:.

"آن را برای کل جامعه به لذت بردن از" Sbuttoni گفت. "فقط نگاه کردن چرا که همه ما نیاز به نگاه کردن در برخی از نقطه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن