PG&E پنجه نرم می کند گناه به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی برای 2018 شمال کالیفرنیا آتش

Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:05 PM EDT Jun 16, 2020این کشور بزرگترین ابزار گناه التماس

توسط ABTINNEWS در 27 خرداد 1399

این کشور بزرگترین ابزار گناه التماس کرد روز سه شنبه به 84 جنایت فقره قتل نفس غیر ارادی ناشی از یکی از بسیاری از آتش سوزی است که باید ویران قسمت از کالیفرنیا در سال های اخیر است.

Pacific Gas & Electric طولانی متهم از قرار دادن سود قبل از مشتری ایمنی اذعان کرده است آن غفلت تجهیزات تنظیم کردن 2018 آتش که به تخریب بسیاری از شمال کالیفرنیا شهر بهشت. اردوگاه آتش جان 85 نفر اما دادستان نبودند مطمئن شوید که آنها می تواند ایجاد یکی از مرگ و میر این شرکت بود, تقصیر.

در روز دادرسی در دادگاه برتر در Butte County, که در آن چه مانده از بهشت واقع شده است و قاضی مایکل بداند خوانده 84 تعداد یکی یکی به عنوان عکس از قربانیان نمایش داده شد در دادگاه.

به دنبال به طور مستقیم در عکس PG&E مدیر عامل شرکت بیل جانسون بارها و بارها جواب داد: "گناه خود را به افتخار" به اتهام.

این جلسه در محل به PG&E رویکردهای پایان پیچیده مورد ورشکستگی آن استفاده می شود به کار کردن $25.5 میلیارد دلار در شهرک برای پرداخت خسارت از آن فروغ و دیگران که سوخته گسترده عصری شمال کالیفرنیا و کشته شدن ده ها تن دیگر در سال 2017.

ورشکستگی معاملات شامل $13.5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای قربانیان آتش سوزی. یک قاضی فدرال تصمیم خواهد گرفت که آیا به تصویب PG&E برنامه ریزی برای خروج از ورشکستگی در ماه ژوئن 30.

"ما می خواهیم این را به عنوان موثر به دلیل این که نمی تواند دیگر هیچ" Butte County District Attorney مایک رمزی آسوشیتدپرس گفت. "وجود دارد در حال رفتن به باید یک تغییر در PG&E در روش عملیات."

برخی از این تغییرات در حال حاضر شروع جلوتر از آنچه انتظار می رود شدید آتش فصل بعد در زمستان و اوایل بهار با زیر متوسط آسمانی.

PG&E خدمه بوده است جایگزینی قدرت قطب بیشتر انعطاف پذیر آنهایی که کمتر در معرض ابتلا به سرنگونی در بادهای سنگین است. این شرکت همچنین undergrounded برخی از خطوط برق پاک پوشش گیاهی قابل اشتعال در نزدیکی آن تجهیزات و افزایش استفاده از آن از آتش-نظارت بر فن آوری است.

گناه: 'یک قربانی خود را شکست: چرا PG&E عظیم قدرت خاموش کردن در کالیفرنیا اجتناب ناپذیر بود

اما PG&E مقامات گفته اند که آنها هنوز هم باید به تکیه به شدت منفور پیشگیرانه قدرت shutoffs آنها پرده برداری سال گذشته تحت برخی از شرایط آب و البته در کاهش بیشتر طراحی شده در مقیاس.

این شرکت گفت: این آن تغییر فرهنگ سازمانی و متمرکز بر ایمنی آن 16 میلیون مشتریان. به عنوان بخشی از یک معامله با کالیفرنیا قدرت تنظیم کننده های PG&E جایگزین خواهد شد 11 از 14 آن اعضای هیئت مدیره. مدیر عامل شرکت بیل جانسون گام خواهد شد ژوئن 30.

هنوز هم ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Alsup که نظارت PG&E پنج سال تعلیقی برای یک 2010 انفجار در آن گاز خطوط که به کشته شدن هشت نفر در حومه سان فرانسیسکو شده است بسیار مهم از ابزار برای عدم را بیشتر اقدامات به آن شبکه امن تر است.

علاوه بر کشتار PG&E نیز اعتراف به یک جنایت تعداد غیرقانونی باعث آتش. هیچ مدیران شارژ خواهد شد بنابراین هیچ یک زندانی خواهد شد برای این جنایات است. PG&E به جای پرداخت خواهد شد حداکثر جریمه 3.5 میلیون دلار در علاوه بر این به $500,000 به پوشش این شهرستان هزینه های تحقیقات جنایی.

بداند را به طور رسمی حکم PG&E در روز پنج شنبه یا جمعه رمزی گفت.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن