بيمارستان آماده شدن برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو با مرحله به مرحله در رویکرد

لیز فریمن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 4:50 PM EDT مه 1 سال 2020جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها و مراکز سرپايی در

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها و مراکز سرپايی در حال prepping برای راه اندازی مجدد اعمال جراحی الکتیو دوشنبه پس از خاموش کردن اجباری دستگاه آسانسور.

گروه صنعت ستایش رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' تصمیم گیری اجازه می دهد تا غیر ضروری عمل جراحی به سر و برخی از بیمارستان ها در جنوب غربی فلوریدا در حال اتخاذ یک مرحله به مرحله در رویکرد به راه اندازی مجدد.

داده ها نشان می دهد اجتماعی فاصله و استراتژی های دیگر شده اند کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 کریستال Stickle, موقت رئیس جمهور از بیمارستان فلوریدا انجمن در بیانیه ای گفت.

"ما انتظار داریم که فردی در بیمارستان خواهد شد تصمیم گیری در مورد زمانی که به سر روش های خاص و به چه میزان مبتنی بر جامعه داده و امکانات و ظرفیت" Stickle گفت. "این ارزیابی شامل عفونت موضعی نرخ و تست و تخت در دسترس است."

لی سلامت را به آرامی راه اندازی مجدد روش انتخابی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای حفظ بیماران امن و با توجه به دیو Cato رئیس اداری مسئول خدمات سرپایی.

"برای دو هفته آینده ما خواهد شد تا سطح شیب دار به حدود 20 تا 25 درصد از حجم طبیعی به مطمئن شوید که ما قرار نیست یک سویه در بیمارستان ظرفیت یا ما عرضه تجهیزات حفاظت فردی," Cato در بیانیه ای گفت.

هر بیمار نمایش در خواهد آمد پس از ورود به ساختمان و نیاز به پوشیدن ماسک, او گفت:. بیماران با COVID-19 ادامه خواهد داشت جدا از دیگر واحدهای بیمارستان.

"این بوده است که از زمان تلاش برای همه در جامعه ما, و ما در حال برطرف قادر به شروع به انجام اعمال جراحی الکتیو برای ما بیماران" Cato گفت.

تخصص نهفته ترین با خاموش شدن روش انتخابی بوده و در ارتوپدی, Lee بهداشت گفت.

فولاد حجم پایین 54% برای مارس به گفته مقامات بیمارستان. در مارس و آوریل لی سلامت انجام شده تقریبا 2,225 کمتر عمل جراحی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

بخوانید: "این یک شادی من حتی نمی توانم توصیف': ایممکلی farmworkers باید اجاره تحت پوشش دریافت منابع

به طور کلی از دست دادن درآمد این سال مالی از طریق مارس 30 آغاز شد که در اکتبر 1, 89 میلیون دلار به دلیل کاهش حجم با توجه به سیستم بیمارستان. ماه آوریل به تنهایی حساب برای $65 میلیون در ضرر و زیان لی بهداشت گفت.

این NCH سیستم بهداشت و درمان در ذغال سنگ شهرستان آماده شده است به آرامی شروع بازگشایی خدمات و اعمال جراحی الکتیو با توجه به یک بیمارستان در بیانیه ای. هیچ جزئیات این طرح شدند و بلافاصله در دسترس است.

"ما مشتاقانه منتظر به از سرگیری کیفیت بالا و شناخته شده ملی خدمات بهداشت و درمان جامعه ما آمده است انتظار می رود از NCH" پل Hiltz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:.

مناطق سخت ترین ضربه در NCH توسط همه گیر و انتخابی عمل shutdown شده اند اتاق اورژانس رادیولوژی, روش, راهنمای پذیرش بیماران بستری و قلبی catheterizations سخنگوی شاون مک کانل گفت: در یک ایمیل.

دفعات بازدید: 22 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر جنوب غربی فلوریدا

سیستم بیمارستان در انتظار یک افت قابل ملاحظه در درآمد ناشی از اعمال جراحی الکتیو بودن لغو شد و از این بیماری همه گیر است.

زیان هستند و تخمین زده می شود آنجا که 55 میلیون دلار از جمله هزینه از طریق پایان سال مالی امسال ، 30, مک کانل گفت.

پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان در ذغال سنگ را از سر اعمال جراحی الکتیو در روز دوشنبه با روزانه ملاحظات حفاظتی شخصی تجهیزات و نیروی انسانی این بیمارستان گفت: در انتشار اخبار.

آنچه نیز در نظر گرفته خواهد شد که در دسترس بودن تخت در بخش مراقبتهای ويژه بستری و تخت در مورد وجود افزایش COVID-19 بیماران و پزشکان و منطقه ای گفت. متعدد اقدامات احتیاطی برای کنترل عفونت های اجتماعی فاصله و بیمار جریان در محل هستند برای حفظ یک محیط امن.

مبلمان در انتظار مناطق در پزشکان منطقه ای شده اند و فاصله اجتماعی فاصله و هر کس وارد ساختمان نمایش در خواهد آمد.

"ما در حال ramping تا به آرامی برای اطمینان از ایمنی برای همه" Scott Lowe پزشکان منطقه ای, مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:. "بیماران می توانید مطمئن باشید که ما در حال گرفتن هر اقدام احتیاطی برای حفاظت از آنها."

تمام بیماران و پزشکان و کارکنان مراقبت از بیماران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.

بازدید کننده محدودیت برای بیماران باقی خواهد ماند با استثنا برای پایان زندگی شرایط و بیماران اطفال با توجه به این بیمارستان است.

دکتر شکارچی براون رئیس ستاد در پزشکان منطقه ای گفت: پزشکان و کارکنان در حال کار مجدانه برای نگه داشتن بیماران امن است.

"این مهم است که به reschedule, بهداشت و درمان, روش های است که به تعویق افتاده اند تا شرایط بهداشتی بدتر نیست" براون در بیانیه ای گفت:. "ما همچنین می خواهم به همه یادآوری است که آن را بی خطر است و لازم است به دنبال کمک فوری در بخش اورژانس به صورت جدی بهداشتی در شرایط اضطراری است."

جزئیات: جنوب غربی فلوریدا بیمارستان نیاز پلاسما اهدا کنندگان برای بستری COVID-19 بيمار

دکتر لئون مید دیرین جراح ارتوپدی در کالیر گفت که او به طور معمول انجام می دهد 18 تا 20 روش یک هفته در NCH مرکز شهر بیکر بیمارستان و پزشکان بعد از عمل جراحی ،

این یک تنظیم از 80 ساعت در هفته برنامه به پایین به دو و نیم روز در هفته در دفتر خود هنگامی که روش انتخابی نمی تواند انجام شود.

"بسیاری از بیماران درک" او گفت:.

او انجام داده است برخی از روش اورژانس که اجازه داده شد تحت فرماندار محدودیت سفارش.

فرماندار مارس 20 سفارش برای جلوگیری از غیر ضروری عمل جراحی ایالت انجام شد اجازه می دهد تا بیمارستان ها برای رسیدگی به افزایش تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 و برای حفظ شخصی دنده محافظ مانند ماسک و لباس برای خط مقدم پزشکان و پرستاران در درمان بیماران آلوده.

محدودیت اعمال می شود نه تنها به بيمارستان و جراحي سرپايي مراکز بلکه به دندانپزشکان و جراحان پلاستیک.

دکتر جان کاگان, جراح ارتوپد در Lee County, تخمین می زند او انجام 35 مشترک روش یک هفته است که تا به حال به تعویق افتاد. او غیر روحانی نیست و هر از عمل کارکنان در طول زمان پایین.

"من در این مدت طولانی به اندازه کافی است که من می توانید استطاعت به آب و طوفان مهم نیست که چقدر بلند طوفان است" کاگان گفت.

معلوم نیست چه فصلی بسیاری از مردم که در سمت چپ منطقه خواهد شد صبر کنید تا پاییز برای زانو و یا تعویض مفصل ران و یا اگر آنها را انجام داده اند و در طول تابستان در شمال اقامت گفت: مید این جراح ارتوپدی در ناپل.

او مدیر دفتر مشغول بوده است رسیدن به بیماران برای دریافت بازدیدکننده داشته است و روش در مسیر بازگشت از فرماندار این هفته اعلام کرد که اعمال جراحی الکتیو می توانید راه اندازی مجدد.

مید گفت: او را درک NCH برنامه هفته اول این است که به گرفتن گام های کودک و هفته مه 11 خواهد بود که floodgate باز می شود برای روش انتخابی.

NCH خواهد شد انجام COVID-19 آزمایش از بیماران قبل از عمل جراحی انتخابی که مید گفت: یک حرکت خوب و طراحی شده برای محافظت از بیماران و کارکنان.

قبل از عمل COVID-19 تست انجام خواهد شد چند روز قبل از روش برنامه ریزی مک کانل گفت: این بیمارستان میگویند.

زمانی که خواسته مورد نظر خود را از فرماندار برقراری اعمال جراحی الکتیو کاگان گفت: به نظر می رسد مناسب است.

"من فکر می کنم آن را درست انجام دهید" کاگان گفت. "اما مشکل این است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید."

اخبار-مطبوعات خبرنگار فرانک Gluck کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن