کروناویروس در فلوریدا: تایید COVID-19 مورد در فلوریدا منتقل 19,000 علامت; 452 مرگ و میر

راشل توماس فلوریدا امروزمنتشر شده 11:17 AM EDT May 12, 2020ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبا

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

ما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش تعداد موارد تایید شده از COVID-19 coronavirus در سراسر کشور رسیده 19,347 در آمار منتشر شده از صبح روز یکشنبه با هر شهرستان گزارش حداقل یک مورد. از این موارد 18,794 در حال ساکنان فلوریدا.

در مجموع 183,222 آزمایشات انجام شده در فلوریدا و 163,398 شده اند منفی با توجه به داده ها.

این ویروس در بیمارستان بستری 2,633 مردم هر چند که شکل نیست یک نمایندگی از تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان های وزارت بهداشت گفت: به عنوان برخی از آنها منتشر شده است.

در فلوریدا 452 نفر فوت کرده اند از عوارض مرتبط با COVID-19.

مقامات منتخب آب گرفتگی با تماس از مبارزه ترکیبات

8:01 صبح آوریل 12

زوج های سرگردان در دریا در کشتی های کروز. له از مردم قادر به حرکت فلوریدا بیکاری سیستم. صاحبان کسب و کار کوچک در تلاش برای دریافت فدرال امداد کمک های مالی. آمریکایی ها گیر در کشورهای خارجی است.

در کنگره ایالات متحده Vern Buchanan خدمت در کنگره برای 14 سال اما او هرگز شاهد چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. توصیف سیل از جان گذشته تماس های تلفنی که به دفتر بوکانان به نظر می رسد مبهوت از شماره بیرون آمدن از دهان او.

کنگره بارها و بارها احساس می کند مجبور به می گویند که او اغراق آمیز نیست که اگر این مقدار از مردم در نیاز است سخت به این باور. و شاید این امر می تواند تقریبا تحت هر شرایطی اما این واقعا فوق العاده ای بار.

دفعات بازدید: داستان کامل.

'من جوش خون': فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

6:58 بعد از ظهر, مارس 11

فلوریدا بزرگترین گروه حمایت طولانی مدت از ارائه دهندگان مراقبت های درخواست حفاظت از پرونده های حقوقی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای درگیر در پاسخ به COVID-19 شیوع.

فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه درخواست "مصونیت از هر گونه مسئولیت مدنی یا کیفری" تحت شرایط خاصی برای خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات.

این گروه اخیر در یک سری از مراقبت های بهداشتی انجمن به دنبال مصونیت قانونی در میان همه گیر که ساعت های طولانی و نیروی انسانی و تجهیزات ،

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: این نامه معادل "درخواست عفو و بخشش در پیش است."

دفعات بازدید: داستان کامل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب