Coronavirus فلوریدا: رهبران کسب و کار می گویند فلوریدا می توانید دوباره باز با خیال راحت

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 2:39 PM EDT Apr 21, 2020هر زمان که فلوریدا اقتصاد دوباره باز می شود,

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

هر زمان که فلوریدا اقتصاد دوباره باز می شود, کار و زندگی خاصی را به نگاه بسیار متفاوت برای بسیاری از کارکنان.

که خیلی روشن بود از اول اساسی جلسه دوباره باز فلوریدا نیروی کار برگزار شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

درجه حرارت چک برای کارگران است. افزایش بهداشت. ماسک و دستکش. پرداخت مرخصی استعلاجی.

این بود برخی از پیشنهادات رهبران کسب و کار ارائه شده برای با خیال راحت دوباره باز یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان از خاموش شدن اعمال شده شامل COVID-19.

زمانی که برای بلند کردن خاموش شدن است و هنوز موضوع بحث شدید با متخصصان سلامت هشدار که دوباره باز کردن بیش از حد به سرعت و بدون تست مناسب و بهداشت عمومی اقدامات در جای خود - می تواند منجر به موج دیگری از عفونت و مرگ و میر.

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: Ag رئیس نیکی سرخ شده به سمت چپ خاموش فرماندار اقتصادی نیروی کار

اما DeSantis با تخفیف پیش بینی های کارشناسان سهشنبه با اشاره به پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19 خواهد پایمال فلوریدا سیستم بیمارستان ثابت کرده اند نادرست است. یک مدل منتشر شده در اواخر ماه مارس نشان داد فلوریدا را کمبود واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت – حتی با یک مستند در محل – در حال حاضر. آن را بعد از تجدید نظر به هیچ ICU کمبود تخت.

اما DeSantis کشف و ضبط بر این واقعیت است که سیستم مراقبت های بهداشتی نبوده است بیش از حد مشمول مالیات به استدلال می کنند روز شنبه برای بازگشایی دولت اشاره کرد فلوریدا در حال حاضر بیشتر از تعداد تخت های موجود از در فوریه قبل از بحران رسید.

"من فکر می کنم که شواهدی وجود دارد که فلوریدا واقعا مسطح منحنی بنابراین ما باید به دنبال به جلو ما نیاز به مردم روی پای خود بایستند و آن را در راه است که امن" DeSantis گفت.

آیا فلوریدا دیده است بدترین coronavirus بحران نامشخص است. تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز به نظر می رسد به وارد کردن اما هر روز هنوز هم به ارمغان می آورد تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید و مرگ و میر.

صبح روز سه شنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 27,495 موارد تا 437 از شب قبل. فلوریدا COVID-19 تلفات رفت و تا 16 یک شبه به 839.

اقتصادی و ویرانی های ناشی از ویروس نیز به طور قابل توجهی در دولت است که به شدت وابسته به گردشگری خرده فروشی و دیگر صنایع که تا حد زیادی شده اند و فلج بحران است.

با زیان کار نصب DeSantis هفته گذشته اعلام کرد که او می خواهد به منظور توسعه یک طرح برای لغو ایالت مستند و دوباره باز کردن اقتصاد است. او منصوب رهبران کسب و کار و مقامات منتخب به دوباره باز فلوریدا نیروی کار و شارژ آنها را با توسعه یک برنامه با خیال راحت به پایان مستند.

تمرکز صبح روز سه شنبه در رستوران ها و هتل ها و گردشگری کسب و کار. دانا جوان سر از بازدید فلوریدا, دولت, گردشگری, بازاریابی بازوی رهبری بحث.

بازدید فلوریدا شده است بسیار بدخیم توسط محافظه کاران در قوه مقننه در سال های اخیر با بسیاری از استدلال آن یارانه های خصوصی و کسب و کار است که باید انجام بازاریابی خود را. شده است وجود دارد تلاش برای از بین بردن این سازمان اما در حال حاضر به نظر می رسد آماده به بازی نقش مهمی در احیای فلوریدا صنعت گردشگری.

جوان گفت: آژانس در حال توسعه یک طرح برای بازار دولت زمانی که مستند برداشته شده است, تمرکز برای اولین بار در دولت در سفر خودرو توسط فلوریدا.

اما صنعت گردشگری اغلب شامل نزدیک تعاملات بین کارکنان و مشتریان ایجاد مقدار زیادی از فرصت ها برای انتقال ویروس.

مدیران در هتل, رستوران هواپیمایی و دیگر کسب و کار گفت: آنها مشتاق به سعی و اطمینان مشتریان آنها را امن خواهد بود. برخی از عصبی به نظر می رسید در مورد اینکه آیا می توان آن را انجام داده است. برخی از ارائه پیشنهادات دیگران نگاه برای راهنمایی از دولت است.

یک لیست دقیق از ایمنی ایده های ارائه شده توسط Jose Cil مدیر رستوران مارک های بین المللی که صاحب Burger King, Popeyes و Tim Hortons مارک.

Cil صحبت کرد و در طول نمایش درمانی و متوسط چک برای کارمندان, افزایش شستن دست ها و دیگر بهداشت تلاش و پیشرفته رستوران بهداشت پروتکل های. او همچنین اشاره کرد که خود شرکت ارائه شده است پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان تا 14 روز اگر آنها را به دست کار به دلیل غربالگری تبدیل شده تا پتانسیل COVID-19 علائم.

"مردمی در خط مقدم نیاز به احساس راحت است که آنها در حال کار در یک رستوران است که وجدان و با وجدان در مورد این مسائل و مهمانان ما نیاز به دانستن است که به عنوان" Cil گفت:, و اضافه کرد که او محرم اسرار کسب و کار می تواند با خیال راحت اگر آنها "در علف های هرز" در روش های ایمنی.

روح هواپیمایی مدیر عامل شرکت تد کریستی III, فرودگاه بین المللی تمپا, مدیر عامل جو Lopano و Fontainebleau Miami Beach, رئيس جمهور & COO فیلیپ Sylvester همچنین در مورد افزایش بهداشت تلاش ها و دیگر اقدامات ایمنی آنها به تصویب رسید.

اما بوکا رفت و آمد مکرر و باشگاه, رئيس جمهور و مدیر عامل جان Tolbert به نظر می رسید نشان می دهد وجود دارد نیاز به ایالت دستورالعمل.

"ما از شنیدن همه چیز را از دماسنج برای سلامتی چک برای تست اجزای آن" Tolbert گفت: "چگونه ما ایجاد که بنیاد قوی در اطراف تست گواهینامه پروتکل PPE... ?"

جوان, ندارد, پاسخ, گفت: دولت به دنبال پیشنهادات.

نیروی کار ندارد و پزشکان تنها سلامت عمومی متخصص یک بیمارستان اجرایی که درگیر نمی شد در روز سه شنبه بحث است.

آیا دولت می تواند آمد تا با معتبر دستورالعمل های ایمنی برای کسب و کار قوی بدون راهنمایی از متخصصان سلامت باقی مانده است دیده می شود.

Tolbert دو بار ذکر شبه اصلاحات سهشنبه نشان میدهد که رهبران کسب و کار ممکن است عصبی در مورد گرفتن شکایت کرد اگر مشتریان خود قرارداد ویروس و به اندازه کافی نبوده است انجام می شود برای به حداقل رساندن خطر.

اما در حال توسعه در سطح ایالت استاندارد می تواند در صورت مقاومت از کسب و کارهای کوچک با منابع کمتر به پیاده سازی آنها.

"طرح ریزی است که این یک مسئولیت کلی از کسب و کار برای حل این مسائل وجود دارد بخش بزرگی از مسئولیت های فردی است که هر یک از ما نیاز به گفت:" والتر نجار رئیس فدراسیون ملی کسب و کار مستقل فلوریدا شورای رهبری اضافه کرد که افراد با مشکلات اساسی باید سعی کنید و خود را محدود خطر قرار گرفتن در معرض.

Holiday Inn Resort صاحب کودی کان گفت: هر دستورالعمل های دولت قرار می دهد "باید به آسان به دنبال."

"ما لازم نیست که مدرک دکترا کار تمیز کردن این اتاق و یا کار در رستوران و یا شستن ظروف پس هر چه ما باید آسان به دنبال و باید ساده" کان گفت.

در حالی که مسیر برای بازگشایی دولت ممکن است به طور کامل روشن و در عین حال تمایل در میان بسیاری از رهبران کسب و کار برای به دست آوردن اقتصاد از رفتن دوباره به شدت مشهود شنبه.

نجار اشاره کرد که 92 درصد از کسب و کار که در پاسخ به یک بررسی اخیر از سازمان خود را گفت: آنها می شود منفی نهفته COVID-19.

Sylvester گفت: 2,500 از کارکنان خود کار نمی کند در حال حاضر. همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی ترین رکود شدید "بسیاری از ما تا به حال تجربه," او گفت:.

اما این فشار توسط رهبران کسب و کار و بسیاری از محافظه کاران را دوباره باز مواجه است مقاومت از کارشناسان بهداشت و درمان و بسیاری از دموکرات های برجسته حزبی تقسیم به مستندات.

Tolbert گفت که امیدوار است تلاش برای دوباره باز می تواند انجام شود "ملاحظه از بین بردن هر گونه تعصب... به دست آوردن مجدد اعتبار در اطراف جنبه های ایمنی."

در ضمن کان تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کوبیدن "خبر جعلی."

صاحب هتل گفت: فلوریدا صنعت گردشگری نیاز به برقراری ارتباط "با ما مهمانان بالقوه در بازارهای فیدر ما در راه است که آنها دریافت اطلاعات دقیق و نه از آنچه در این خبر جعلی بوده و تغذیه آنها است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن